<

Zobacz wyniki ankiety: Który w±tek podoba³ siê wam najbardziej?

G³osuj±cych
130. Nie mo¿esz g³osowaæ w tej sondzie
  • w±tek g³ówny

    57 43.85%
  • w±tek Felixa i Laury

    58 44.62%
  • inny w±tek

    15 11.54%
+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 11 do 20 z 46
  1. #11
    Fan FNiN Awatar x3Firankax3
    Do³±czy³
    Jan 2010
    P³eæ
    Posty
    837

    Domy¶lnie Odp: Który w±tek podoba³ siê wam najbardziej ?

    nie podoba³o mi siê, ze Felix tak nagle wpad³ na pomys³, ¿e siostry LLL wi꿱 Nikê, aby j± zniszczyæ < i tam przetransferowaæ...> w czasie, gdy przebywa³ w Skale. To by³o do¶æ nierealistyczne.

    Super, moim zdaniem, by³a ska³a i zakoñczenie historii z kuzynk± Leopoldyn±...

    A po za tym:

    je¶li Felix bêdzie mia³ dziewczynê: Laurê z innego miasta to bêdzie musia³a do niego przyje¿d¿aæ - ewentualnie cudem przeprowadziæ sie do ich szko³y - a w tedy bêdzie trzeba opisaæ co siê dzieje z Laur± i Felixem, a ksi±¿ka bêdzie nosiæ nazwê FNiNL oraz <LAURA>. A przezywanie przygód z Laur± nie by³oby ju¿ takie ciekawe...
    Niechto bêdzie nieszczê¶liwa mi³o¶æ... chocia¿ z jednej str. g³upio by wysz³o, bo Felix zakocha³ siê ju¿ z 3 razy i potem bêdzie musia³ 4. Ciekawa jestem co wymy¶li pan Kosik.. ale to na pewno bêdzie ok...
    Ostatnio edytowane przez x3Firankax3 ; 18-06-10 o 12:08

  2. #12
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Do³±czy³
    May 2009
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domy¶lnie Odp: Który w±tek podoba³ siê wam najbardziej ?

    Jeju, przepraszam Jasti, rzeczywi¶cie nie wyt³umaczy³am siê. ?le siê ze mn± dzieje. O_o
    Pisa³am ju¿ o tym wiele w w±tku Laura i Regina. By³am "gotk±", mia³am tak zwan± przerwê, ¿eby jednak nie dostaæ dobrego ze sprawowania () i ¿eby pani od plastyki na ka¿dej lekcji nie zabija³a mnie wzrokiem. Tak wiêc Regina ze wszystkimi jej pogl±dami, dziwactwami jest mi bliska. Nie stosujê natomiast tony make-up'u. Ograniczam siê do czarrrrrrrnej kredki i czarrrrrnego tuszu. Ogromnie spodoba³a mi siê nazwa "pajêcznik" i niespotykane czarne poczucie humoru oraz lekka sk³onno¶æ do przesady i ironizowania. Najlepsze by³o to, ¿e nie podrywaj±c Neta i tak go trochê oczarowa³a. Zdolna dziewczyna.

    Zapomnia³am dodaæ: teraz znów jestem gotk±.
    Ostatnio edytowane przez Procesor ; 22-01-10 o 20:27 Powód: Zapomnia³am czego¶ dodaæ.
    [dzi¶ 14:57]Zegarmistrz: ja mam teoriê odno¶nie tego - po prostu papier, ok³adka, zapach, to wszystko nam siê kojarzy z czytaniem, czyli czym¶ fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochê jak psy Paw³owa, widz±c now± ksi±¿kê czy czuj±c zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemno¶æ, bo te nam siê kojarz± z istot± ksi±¿ki - czytaniem
    [dzi¶ 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok ksi±¿ki?


    [dzi¶ 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kszta³ty

  3. #13
    Zagorza³y Fan FNiN Awatar Procesor
    Do³±czy³
    Mar 2008
    P³eæ
    Posty
    1,756

    Domy¶lnie Odp: Który w±tek podoba³ siê wam najbardziej ?

    Mi siê podoba³ w±tek.. choæ w sumie to nie jest w±tek. Podoba³y mi siê wstawki z And¿elik± Osmoz± i ogólnie ukazanie problemu polskiego rz±du. ?e istniej± dobrzy politycy, ale niestety do w³adzy dochodz± ci gorsi.

    FNIN_addict, hah, coraz bardziej mi siê podobasz

  4. #14
    Zagorza³y Fan FNiN Awatar Dziobal
    Do³±czy³
    Jun 2009
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    1,341

    Domy¶lnie Odp: Który w±tek podoba³ siê wam najbardziej ?

    ?e istniej± dobrzy politycy, ale niestety do w³adzy dochodz± ci gorsi.
    Aha. Jak siê zmieni rz±d powiemy to samo, jak opozycja wygra wybory za 8 lat znowu powiemy to samo, a jak za kilkana¶cie lat dojdzie do w³adzy kto¶ nowy, to znowu powiemy, ¿e lepiej by³o kiedy¶.

    A tak btw. Panie Admin, to siê Panu temat pomyli³by³.

    A do tematu: najlepsiejszy w±tek: Krzywa Wie¶.
    Edit: uprzedzaj±c Jasti: //dlaczego?//

    Najbardziej tajemniczy, ciarki przechodzi³y jak siê opis wsi czyta³o, nie wiadomo o co chodzi³o, wieje groz±... ogólnie najciekawsza zagadka.

    //Mi³o, normalnie jaka¶ samokontrola nastêpuje po tym moim upominaniu ci±g³ym xD //Jasti
    Ostatnio edytowane przez Jasti ; 30-01-10 o 12:04

  5. #15
    Zaciekawiony FNiN Awatar FNiN.fan
    Do³±czy³
    Jul 2009
    P³eæ
    Wiek
    27
    Posty
    40

    Domy¶lnie Odp: Który w±tek podoba³ siê wam najbardziej ?

    Mi siê najbardziej podoba³ w±tek 3 kuzynek i Krzywej Wsi (jest super)

    //...dlaczego?//Zeg
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 31-01-10 o 22:17


    Miejscowo¶æ nazywa³a siê Stefan. Dziwi³o to przybyszów, ale mieszkañcom miasteczka, Stefanianom, nazwa ta wydawa³a siê najzupe³niej normalna. Podobno by³o jeszcze kilka Stefanów w Polsce, wiêc ten Stefan dla odró¿nienia oficjalnie nazywano Stefanem nad Wis³±.
    -Mieszkam w Stefanie - delektowa³ siê Net. -Nazywam siê
    Wies³aw Tasiemiec. Niez³e, co?
    -Tylko nie powtarzaj tego przy miejscowych - poprosi³a Nika

  6. #16
    Zaciekawiony FNiN Awatar bodex
    Do³±czy³
    Feb 2010
    P³eæ
    Wiek
    26
    Posty
    19

    Talking Odp: Który w±tek podoba³ siê wam najbardziej ?

    Zdecydowanie w±tek Felixa i Laury. Chocia¿ nia lubie romansów ciesze siê, ¿e j± pozna³. Wreszcie nie bêdzie sam.

  7. #17
    Zaciekawiony FNiN Awatar Grace-Laura
    Do³±czy³
    Feb 2010
    P³eæ
    Posty
    41

    Domy¶lnie Odp: Który w±tek podoba³ siê wam najbardziej ?

    Najbardziej podoba³ mi siê w±tek z Felixem i Laur±. Tak jak ju¿ pisa³am w którym¶ temacie, niesmia³o¶æ Felixa zwala³a mnie z fotela i ³ó¿ka na których mam zwyczaj czytaæ ksi±¿ki. Fajnie by by³o gdyby Felix mia³ w koñcu dziewczynê, ale z drugiej strony by³oby przesad± gdyby przenios³a siê do gimnazjum w którym uczy siê superpaczka. Czyli trzeba mieæ nadziejê, ¿e p. Kosik jak zwykle rozwi±¿e to w najlepszy mo¿liwy sposób

  8. #18
    Fan FNiN Awatar roux_fox
    Do³±czy³
    Feb 2010
    P³eæ
    Wiek
    27
    Posty
    545

    Domy¶lnie Odp: Który w±tek podoba³ siê wam najbardziej ?

    Najbardziej podoba³ mi siê w±tek Felixa i Laury. Mia³am cich± nadziejê, ¿e Felix nareszcie nie bêdzie sam. Co prawda nie lubiê romanside³ typu te wszystkie ,,zmierzchy'', ale mi³o by by³o gdyby w nastêpnej czêsci Laura oddzwoni³a do Felixa.

  9. #19
    Zainspirowany FNiN Awatar Pat
    Do³±czy³
    Feb 2010
    P³eæ
    Wiek
    26
    Posty
    57

    Domy¶lnie Odp: Który w±tek podoba³ siê wam najbardziej ?

    Mi siê podoba³o to jak 3 kuzynka "znalaz³a" wreszcie Nike ;D I to nie fair ¿e 3k mia³a gorset na krêgos³up ;D JA te¿ taki mam ;P Fajne by³o jak Net te tabliczke niebiesk±...

  10. #20
    Zaciekawiony FNiN
    Do³±czy³
    Feb 2010
    P³eæ
    Posty
    7

    Domy¶lnie Odp: Który w±tek podoba³ siê wam najbardziej ?

    Ksi±¿kê czyta³am na jednym wdechu, byle szybciej dowiedzieæ siê o co chodzi z kuzynkami bli¼niaczkami, grobem znalezionym przez Felixa i tajemnicz± moc±. To zdecydowanie najbardziej poch³onê³o moj± uwagê, choæ przyznam, ¿e czytanie o zmaganiach mi³osnych bohaterów nie raz ogromnie mnie wci±gnê³o. Moment, gdy Net wskoczy³ do ³ó¿ka Reginy, a potem zastanawia³ siê dlaczego Nika jest na niego z³a, jest jednym z moich ulubionych fragmentów_xd
    Ostatnio edytowane przez acrobot ; 05-03-10 o 15:00

+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Informacje o w±tku

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten w±tek

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten w±tek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
Odwied¼ nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Je¶li nie chcesz,
by pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj± w³asn± Familiadê