<

Zobacz wyniki ankiety: Który wątek podobał się wam najbardziej?

Głosujących
130. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • wątek główny

    57 43.85%
  • wątek Felixa i Laury

    58 44.62%
  • inny wątek

    15 11.54%
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46
  1. #41
    Zaciekawiony FNiN Awatar Alka123456789
    Dołączył
    Nov 2013
    Płeć
    Posty
    13

    Domyślnie Odp: Który wątek podobał się wam najbardziej ?

    Oczywiście ze F i L

  2. #42
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Posty
    21

    Domyślnie Odp: Który wątek podobał się wam najbardziej ?

    półprzewodnik na zamku w Lolkowie wymiata

  3. #43
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Który wątek podobał się wam najbardziej ?

    Hmmm, nie było mnie tu jeszcze, dziwne. Akurat kończę po raz kolejny czytać 3K, więc można wypisać, co mi się podobało.

    Po pierwsze, świetne umiejscowienie fabuły - luty, ferie, Sudety, mały górski pensjonacik. Bardzo fajne wyrwanie się z dusznych opisów zurbanizowanych, zgiełku i tłoku - cisza, wiatr, góry - w sam raz na budowanie napięcia. Wprawdzie zabrakło mi tam śniegu i większych tajemnic (bo Sudety to jedna wielka tajemnica), ale i tak było bardzo dobrze.

    Po drugie, Kosik wysilił się i wykreował nowych bohaterów. Może nie są oni jakimiś superskomplikowanymi postaciami, ale mimo to, cieszy obranie trudniejszej drogi i stworzenie czegoś nowego, co mogło (niestety, tylko mogło) być nadzieją na jakąś zmianę wątków. Bardzo fajny pomysł z Laurą i Reginą, do których ewidentnie się przyłożono.

    Po trzecie, wątek konkurencyjnej paczki. Nie ukrywam, że po raz kolejny sobie myślę, że fajnie byłoby, gdyby powstało opowiadanie o Kindze, Patryku i Adrianie, bo od ponad pięciu lat ten temat mnie intryguje. Kim są, skąd się wzięli, dla kogo pracują. Mam również nadzieję, że Kosik kiedyś do tego tematu wróci.

    Po czwarte, świetny pomysł z kuzynkami i Hansem, przemycenie trudnej powojennej przeszłości na tzw. ziemiach odzyskanych, ciekawa intryga, wątek z Maszyną i zmianami - coś, co nie pozwoliło Czytelnikom do dziś zapomnieć o tej części.

    Więcej plusów na pewno by się znalazło, gdybym się dłużej zastanowił.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  4. #44
    Zainspirowany FNiN Awatar nono99
    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    109

    Domyślnie Odp: Który wątek podobał się wam najbardziej ?

    Mi się podobał wątek Felixa i Laury z tegoż powodu, iż jak czytałem ten tom 1 raz, miałem cichą nadzieję, że Felix w końcu znajdzie dziewczynę. No i proszę!
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 06-02-15 o 22:11

  5. #45
    Masz barna! Awatar Isaa
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    341

    Domyślnie Odp: Który wątek podobał się wam najbardziej ?

    Cytat Zamieszczone przez nono99 Zobacz posta
    jak czytałem ten tom 1 raz, miałem cichą nadzieję, że Felix w końcu znajdzie dziewczynę.
    Akurat czytając pierwszy tom (oczywiście po raz enty, nie za pierwszym razem) miałam takie wrażenie, że Kosik chce, żeby Felix był z Niką. Chyba, że GNL czytałeś jako tom któryś z kolei, po częściach, w których Nika jest z Netem, to mogłeś mieć takie... nadzieje.
    Ostatnio edytowane przez Isaa ; 07-02-15 o 17:45

  6. #46
    Zainspirowany FNiN Awatar nono99
    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    109

    Domyślnie Odp: Który wątek podobał się wam najbardziej ?

    No i odgadłaś, bo nie czytałem niestety serii FNiN po kolei :/

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę