<

Zobacz wyniki ankiety: Ktry wtek podoba si wam najbardziej?

Gosujcych
130. Nie moesz gosowa w tej sondzie
  • wtek gwny

57 43.85%
  • wtek Felixa i Laury

58 44.62%
  • inny wtek

15 11.54%
+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Poka wyniki od 11 do 20 z 46

Domylnie Odp: Ktry wtek podoba si wam najbardziej ?

nie podobao mi si, ze Felix tak nagle wpad na pomys, e siostry LLL wi꿱 Nik, aby j zniszczy < i tam przetransferowa...> w czasie, gdy przebywa w Skale. To byo do nierealistyczne.

Super, moim zdaniem, bya skaa i zakoczenie historii z kuzynk Leopoldyn...

A po za tym:

jeli Felix bdzie mia dziewczyn: Laur z innego miasta to bdzie musiaa do niego przyjeda - ewentualnie cudem przeprowadzi sie do ich szkoy - a w tedy bdzie trzeba opisa co si dzieje z Laur i Felixem, a ksika bdzie nosi nazw FNiNL oraz <LAURA>. A przezywanie przygd z Laur nie byoby ju takie ciekawe...
    Niechto bdzie nieszczliwa mio... chocia z jednej str. gupio by wyszo, bo Felix zakocha si ju z 3 razy i potem bdzie musia 4. Ciekawa jestem co wymyli pan Kosik.. ale to na pewno bdzie ok...
    Ostatnio edytowane przez x3Firankax3 ; 18-06-10 o 12:08

Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Doczy
    May 2009
    Pe

Jeju, przepraszam Jasti, rzeczywicie nie wytumaczyam si. ?le si ze mn dzieje. O_o
    Pisaam ju o tym wiele w wtku Laura i Regina. Byam "gotk", miaam tak zwan przerw, eby jednak nie dosta dobrego ze sprawowania () i eby pani od plastyki na kadej lekcji nie zabijaa mnie wzrokiem. Tak wic Regina ze wszystkimi jej pogldami, dziwactwami jest mi bliska. Nie stosuj natomiast tony make-up'u. Ograniczam si do czarrrrrrrnej kredki i czarrrrrnego tuszu. Ogromnie spodobaa mi si nazwa "pajcznik" i niespotykane czarne poczucie humoru oraz lekka skonno do przesady i ironizowania. Najlepsze byo to, e nie podrywajc Neta i tak go troch oczarowaa. Zdolna dziewczyna.

Zapomniaam doda: teraz znw jestem gotk.
    Ostatnio edytowane przez Procesor ; 22-01-10 o 20:27 Powd: Zapomniaam czego doda.
    [dzi 14:57]Zegarmistrz: ja mam teori odnonie tego - po prostu papier, okadka, zapach, to wszystko nam si kojarzy z czytaniem, czyli czym fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, troch jak psy Pawowa, widzc now ksik czy czujc zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemno, bo te nam si kojarz z istot ksiki - czytaniem
    [dzi 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok ksiki?

[dzi 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne ksztaty

Zagorzay Fan FNiN Awatar Procesor
    Doczy
    Mar 2008
    Pe

Mi si podoba wtek.. cho w sumie to nie jest wtek. Podobay mi si wstawki z Andelik Osmoz i oglnie ukazanie problemu polskiego rzdu. ?e istniej dobrzy politycy, ale niestety do wadzy dochodz ci gorsi.

FNIN_addict, hah, coraz bardziej mi si podobasz

Zagorzay Fan FNiN Awatar Dziobal
    Doczy
    Jun 2009
    Pe

?e istniej dobrzy politycy, ale niestety do wadzy dochodz ci gorsi.
    Aha. Jak si zmieni rzd powiemy to samo, jak opozycja wygra wybory za 8 lat znowu powiemy to samo, a jak za kilkanacie lat dojdzie do wadzy kto nowy, to znowu powiemy, e lepiej byo kiedy.

A tak btw. Panie Admin, to si Panu temat pomyliby.

A do tematu: najlepsiejszy wtek: Krzywa Wie.
    Edit: uprzedzajc Jasti: //dlaczego?//

Najbardziej tajemniczy, ciarki przechodziy jak si opis wsi czytao, nie wiadomo o co chodzio, wieje groz... oglnie najciekawsza zagadka.

//Mio, normalnie jaka samokontrola nastpuje po tym moim upominaniu cigym xD //Jasti
    Ostatnio edytowane przez Jasti ; 30-01-10 o 12:04

Zaciekawiony FNiN Awatar FNiN.fan
    Doczy
    Jul 2009
    Pe

Mi si najbardziej podoba wtek 3 kuzynek i Krzywej Wsi (jest super)

//...dlaczego?//Zeg
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 31-01-10 o 22:17

Miejscowo nazywaa si Stefan. Dziwio to przybyszw, ale mieszkacom miasteczka, Stefanianom, nazwa ta wydawaa si najzupeniej normalna. Podobno byo jeszcze kilka Stefanw w Polsce, wic ten Stefan dla odrnienia oficjalnie nazywano Stefanem nad Wis.
    -Mieszkam w Stefanie - delektowa si Net. -Nazywam si
    Wiesaw Tasiemiec. Nieze, co?
    -Tylko nie powtarzaj tego przy miejscowych - poprosia Nika

Zaciekawiony FNiN Awatar bodex
    Doczy
    Feb 2010
    Pe

Talking Odp: Ktry wtek podoba si wam najbardziej ?

Zdecydowanie wtek Felixa i Laury. Chocia nia lubie romansw ciesze si, e j pozna. Wreszcie nie bdzie sam.

Zaciekawiony FNiN Awatar Grace-Laura
    Doczy
    Feb 2010
    Pe

Najbardziej podoba mi si wtek z Felixem i Laur. Tak jak ju pisaam w ktrym temacie, niesmiao Felixa zwalaa mnie z fotela i ka na ktrych mam zwyczaj czyta ksiki. Fajnie by byo gdyby Felix mia w kocu dziewczyn, ale z drugiej strony byoby przesad gdyby przeniosa si do gimnazjum w ktrym uczy si superpaczka. Czyli trzeba mie nadziej, e p. Kosik jak zwykle rozwie to w najlepszy moliwy sposb

Fan FNiN Awatar roux_fox
    Doczy
    Feb 2010
    Pe

Najbardziej podoba mi si wtek Felixa i Laury. Miaam cich nadziej, e Felix nareszcie nie bdzie sam. Co prawda nie lubi romanside typu te wszystkie ,,zmierzchy'', ale mio by byo gdyby w nastpnej czsci Laura oddzwonia do Felixa.

Zainspirowany FNiN Awatar Pat
    Doczy
    Feb 2010
    Pe

Mi si podobao to jak 3 kuzynka "znalaza" wreszcie Nike ;D I to nie fair e 3k miaa gorset na krgosup ;D JA te taki mam ;P Fajne byo jak Net te tabliczke niebiesk...

Zaciekawiony FNiN
    Doczy
    Feb 2010
    Pe

Ksik czytaam na jednym wdechu, byle szybciej dowiedzie si o co chodzi z kuzynkami bliniaczkami, grobem znalezionym przez Felixa i tajemnicz moc. To zdecydowanie najbardziej pochono moj uwag, cho przyznam, e czytanie o zmaganiach miosnych bohaterw nie raz ogromnie mnie wcigno. Moment, gdy Net wskoczy do ka Reginy, a potem zastanawia si dlaczego Nika jest na niego za, jest jednym z moich ulubionych fragmentw_xd
    Ostatnio edytowane przez acrobot ; 05-03-10 o 15:00

+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Informacje o wtku

Uytkownicy przegldajcy ten wtek

Aktualnie 1 uytkownik(w) przeglda ten wtek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 goci)

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
Odwied nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2021. Wszelkie prawa zastrzeone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plikw cookies. Jeli nie chcesz,
by pliki cookies byy zapisywane na Twoim dysku
zmie ustawienia swojej przegldarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj wasn Familiad