<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 74

Wątek: Błędy w 3K

  1. #21
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Patryx
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    1,613

    Domyślnie Odp: Błędy w 3K

    Mógłbyś trochę jaśniej? Bo nie za bardzo wiem o co Ci chodzi.

  2. #22
    Zaciekawiony FNiN Awatar TDU-player
    Dołączył
    Jul 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    26

    Domyślnie Odp: Błędy w 3K

    Zła chronologia:Byli zmęczeni po przeżyciach ostatniego dnia(pierwszy rozdział).
    A kiedy obiad z mninistrem Roznerem?
    Nieprawda - Orbitalny Spisek 2, str. 460, 6. i 7.
    - Powinniśmy się już zacząć pakować - przypomniał Felix - Przecież jutro rano wyjeżdżamy na ferie(...)
    A tak wogóle to współczuje superpaczce - ani dna odpoczynku, ciągle przygody

  3. #23
    Zaciekawiony FNiN Awatar kacper98
    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    19

    Domyślnie Odp: Błędy w 3K

    Może nie można tego zaliczyć do czystych błędów i dotyczy to nie tylko tej części FNiN, ale mnie osobiście denerwują pojęcia typu: "Ja pierdykam!", mające zastąpić "Ja pier***elę!".
    Oczywiście z wiadomych względów nie można by tego tak ująć, ale jest przecież możliwe omijanie w ogóle takich sformułowań. Jeszcze bardziej wnerwiające jest to, że na te słowa wchodzi opiekunka obozu do pokoju i mówi: "Co to za słownictwo!".

  4. #24
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Patryx
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    1,613

    Domyślnie Odp: Błędy w 3K

    To czytają dzieci. Ja tam bym sie nie zgorszył, ale lepiej żeby przekleństw nie było. A że opiekunowie ja pierdykania sie przyczepiają, to ja sie nie dziwie. Kiedyś jak byłem na koloni to nie można było mówić "kurde"

  5. #25
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    55

    Domyślnie Odp: Błędy w 3K

    Cytat Zamieszczone przez Patryx Zobacz posta
    To czytają dzieci. Ja tam bym sie nie zgorszył, ale lepiej żeby przekleństw nie było. A że opiekunowie ja pierdykania sie przyczepiają, to ja sie nie dziwie. Kiedyś jak byłem na koloni to nie można było mówić "kurde"
    A najgorsi są praktykanci w szkole- przyjdzie taki i jak usłyszy kurde-10 pompek, albo przysiadów X''D Ale jak ktoś w grze wrzaśnie kur**a, to null, zero. "Bo to podczas gry było"
    "Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę" P.Picasso
    W co mam wierzyć?

  6. #26
    Zaciekawiony FNiN Awatar TDU-player
    Dołączył
    Jul 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    26

    Domyślnie Odp: Błędy w 3K

    Co do "ja pierdykam" to można to było napisać "ja bip", bo w któreś z poprzednich części przekleństwa zastąpione były "bipami"

  7. #27
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Patryx
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    1,613

    Domyślnie Odp: Błędy w 3K

    Ale bipy były w wypowiedziach postaci negatywnych, których autor chciał wyróżnić ze względu na ich zochowanie. Netowi by raczej nie dał bipów. Myślcie ludzie...

  8. #28
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Procesor
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Posty
    1,756

    Domyślnie Odp: Błędy w 3K

    "Ja pierdykam" to nie jest brzydkie słowo. Jakby Pan Kosik chciał tam wstawić wulgaryzm, wstawiłby bipa.

  9. #29
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Błędy w 3K

    Ja tam myślę, że gdyby pan Kosik chciał nam przedstawić Felixa, Neta i Nikę jako przeciętnych nastolatków - przeklinających, mających styczność z piciem, paleniem czy ziołem to by to zrobił, ale chyba miał ochotę pokazać nam tę alternatywną wersję, która funkcjonuje bez tego. Nie uważam, że to błąd, raczej taka wizja artystyczna...
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  10. #30
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Procesor
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Posty
    1,756

    Domyślnie Odp: Błędy w 3K

    Kto chciałby czytać książkę do złudzenia podobną do dnia codziennego? Właśnie na tym polega urok FNiN - te bajkowe wręcz odejście od rzeczywistości

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę