<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 27 z 27 PierwszyPierwszy ... 17 25 26 27
Pokaż wyniki od 261 do 263 z 263

Wątek: FNiN 8

  1. #261
    Zaciekawiony FNiN Awatar Georgia
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    20

    Domyślnie Odp: FNiN 8

    Sprawdziłam czy w moim mieście jest inmedio lub relay. Jest. Sprawdziłam gdzie na google mapach... Teraz mam już zanotowaną całą trasę i plany na po lekcjach 18 marca. Wtedy właśnie pobiegnę po długo oczekiwane "Felix Net i Nika oraz Bunt Maszyn". Oni dosłownie wołają mnie z okładki.

  2. #262
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: FNiN 8

    Ze szkołą średnia nie powinno być raczej żadnego problemu, wystarczy się trochę zastanowić ^ ^.
    Kilka faktów:
    1. Felix lubi fizykę, a co za tym idzie musi być uzdolniony również matematycznie (może nie tak jak Net, ale i tak wystarczająco)
    2. Net lubi matmę i informatykę ( w szkole i tak nie nauczy się niczego nowego jeśli chodzi o programowanie, coś o tym wiem xD )
    3.Nika oprócz tego, że jest humanistką, to średnią musiała mieć sporą, żeby mieć stypendium, więc oceny z matmy i fizyki były nienajgorsze. Miała dość trudne dzieciństwo i bardzo nie lubi niesprawiedliwości, więc są spore szanse, ze chciała by zostać prawniczką.
    Wynik:
    Zarówno Felix jak i Net pasują do klasy mat-fiz (informatyki Net i tak by się nie uczył w szkole). Gdyby była to prawdziwa klasa mat-fiz, a nie tylko taka z nazwy, to bardzo dobrze nauczyłaby logicznego myślenia, a co za tym idzie świetnie przygotowałaby Nikę na prawo, więc okazuje się, że również by tam pasowała, chociaż na pewno musiałaby włożyć w to dużo więcej wysiłku niż Net i Felix ^ ^

    Nie widzę przeszkód żeby nie mogli dostać się do bardzo dobrego LO, ponieważ Net może wygrać Olimpiadę informatyczną i matematyczną, Felix może wygrać fizyczną, a Nika polonistyczną.

  3. #263
    Zainspirowany FNiN Awatar Pentinum
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    179

    Domyślnie Odp: FNiN 8

    Ok, do premiery zostało 8 dni, więc wyciągam swoją ostateczną teroię: Roznakin jest na śmietniku, takich robotów może być więcej, zbierze się kilka, może Morten roznieci jakiś bunt na złomowisku powie, dalczego ludzie nas nie szanują, wtedy to Morten bedzie miał swoją armię dobrze zmotywowanych robotów, a FNiN będą musieli jakoś to odkręcić. Nika na pewno nie wydała tej kaqsy ze względu na ciotkę, bo to do niej nie pasuje, raczej by się cieszyła, że ma kogoś z rodziny. Co do rozprawy, powiedziano, że to DRUGI proces w tej sprawie, nawet, jeśli Felix i Net to zrobili, to musieli mieć istotny powód, jak z tymi znakami w PN. Nie mam pojecia, czy szkoła dostała certyfikat, ale Stokrotka i tak robi jakieś reformy, robi przesiew wśród nauczycieli. Ciotka może być siostrą mamy, lub ojca Neta, coś w OS2 było, jak mama Neta mówiła, że babcia zostawiła ją i jej rodzeństwo.
    Ostatnio edytowane przez Pentinum ; 10-03-11 o 09:42
    Moje uczucia runęły, moje nerwy runęły, jestem przez nią zniszczony, jestem psychicznie i nerwowo konający. Teraz, gdy na ciebie patrzę, to wiem, iż moja miłość do ciebie była z gruntu niesłuszna.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 27 z 27 PierwszyPierwszy ... 17 25 26 27

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę