<
+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 4 z 13 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 31 do 40 z 122
  1. #31
    Zaciekawiony FNiN
    Do³±czy³
    Nov 2009
    P³eæ
    Wiek
    29
    Posty
    9

    Domy¶lnie Odp: ( Nie przeczyta³e¶ ksi±¿ki nie wchodz )Co s±dzicie o ksi±¿ce?

    Chusteczki chyba te¿ s±

    ////Zeg
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 04-12-09 o 17:34

  2. #32
    Fan FNiN Awatar Ministerstwo Pogody
    Do³±czy³
    Jan 2009
    P³eæ
    Wiek
    24
    Posty
    679

    Domy¶lnie Odp: ( Nie przeczyta³e¶ ksi±¿ki nie wchodz )Co s±dzicie o ksi±¿ce?

    Mi z t± Maszyn± ?yczeñ skojarzy³ siê Dom Snerów. Mo¿na by powiedzieæ ¿e zegarmistrz te¿ to ma tylko ¿e szybsze i... w wersji Pro.
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 04-12-09 o 21:07

  3. #33
    Zafascynowany FNiN Awatar Jaguar
    Do³±czy³
    Jan 2007
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    305

    Domy¶lnie Odp: ( Nie przeczyta³e¶ ksi±¿ki nie wchodz )Co s±dzicie o ksi±¿ce?

    ¦wietna czê¶æ, choæ wed³ug mnie nie najlepsza. Chyba TMK i PN j± przebijaj±. Bardzo fajny w±tek Felixa i Laury oraz znakomite i pe³ne niepewno¶ci zakoñczenie.

  4. #34

    Domy¶lnie Odp: ( Nie przeczyta³e¶ ksi±¿ki nie wchodz )Co s±dzicie o ksi±¿ce?

    Zakoñczenie wed³ug mnie by³o... Nudne. Nagle Felix, Net, Kinga, Adrian i Patryk wychodz± z jaskini, bo Maszyna ich wypuszcza, m³oda Leopoldyna pomaga starej i okazuje siê, ¿e to nie m³oda Leopoldyna(nie mogê zapamiêtac drugiej kuzynki, a ta jako¶ tak mi w t± moj± biedn± pamiêc zapad³a) tylko po prostu Nika. W nastêpnej chwili wszyscy stoj± przed pensjonatem, a kuzynki siedz± gdzie maj± byc:/
    Niektórych ksi±¿ek wystarczy skosztowaæ,
    inne siê po³yka,
    a tylko nieliczne trzeba prze¿uæ
    i strawiæ do koñca

  5. #35
    Zafascynowany FNiN Awatar Jaguar
    Do³±czy³
    Jan 2007
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    305

    Domy¶lnie Odp: ( Nie przeczyta³e¶ ksi±¿ki nie wchodz )Co s±dzicie o ksi±¿ce?

    Rzeczywi¶cie, sama koñcówka by³a trochê sp³ycona, ale nieco wcze¶niejsze wydarzenia by³y bardzo ciekawe.

  6. #36

    Domy¶lnie Odp: ( Nie przeczyta³e¶ ksi±¿ki nie wchodz )Co s±dzicie o ksi±¿ce?

    Nie mogê zaprzeczyc. Wszystko wspaniale, my¶lê, ¿e bêdzie wielkie zakoñczenie, jakie¶ ,,BUM'', i nagle stoj± przed pensjonatem i koniec bajki
    Niektórych ksi±¿ek wystarczy skosztowaæ,
    inne siê po³yka,
    a tylko nieliczne trzeba prze¿uæ
    i strawiæ do koñca

  7. #37
    Zainspirowany FNiN Awatar Mogilus
    Do³±czy³
    Jun 2009
    P³eæ
    Wiek
    26
    Posty
    105

    Domy¶lnie Odp: ( Nie przeczyta³e¶ ksi±¿ki nie wchodz )Co s±dzicie o ksi±¿ce?

    Ksi±¿ka fajna ale krótka 6 godzin czytania z przerwami to strasznie ma³o.
    "Kiedy cz³owiek zstêpuje w przepa¶æ, jego ¿ycie zawsze zyskuje jasno okre¶lony kierunek."
    Terry Pratchett

  8. #38
    Zafascynowany FNiN Awatar Tussa
    Do³±czy³
    Oct 2009
    P³eæ
    Wiek
    27
    Posty
    315

    Domy¶lnie Odp: ( Nie przeczyta³e¶ ksi±¿ki nie wchodz )Co s±dzicie o ksi±¿ce?

    Ja to przeczyta³am jeszcze szybciej. A co do zakoñczenia, faktycznie wola³abym d³uuuu¿sze. Mo¿na by opisaæ aresztowanie kuzynek, co¶ o Tymonie, no i co siê dzia³o w zamku? Przecie¿ Czapski nie pojecha³ tam dlatego, ¿e pó³przewodnik powiedzia³:
    -Komisarzu, wie¿a siê wyprostowa³a.
    -Ju¿ jadê.
    Wiêc dlaczego Czapski tam pojecha³. No i co z Tobiaszem i Honorata. Tobiasz - postaæ tajemnicza, je¼dzi³ Goliatem, prawie zdemaskowa³ Felixa. A Honorata? Starsza pani, chyba w zmowie z kuzynkami. Czy nie mo¿na by³o tego rozwin±æ?

    EDIT: dziêki Klaudia
    Ostatnio edytowane przez Tussa ; 05-12-09 o 18:29 Powód: O ¿esz ty!
    "Je¶li s±dzisz, ¿e w dobie komputerów sztuka czytania zanik³a, zw³aszcza w¶ród dzieci, to niezawodny znak, ¿e... NIE PRZECZYTA?E¦ FNiN!!!"

  9. #39
    Fan FNiN Awatar Klaudia cD.
    Do³±czy³
    Nov 2009
    P³eæ
    Wiek
    28
    Posty
    663

    Domy¶lnie Odp: ( Nie przeczyta³e¶ ksi±¿ki nie wchodz )Co s±dzicie o ksi±¿ce?

    Eleonora? Nie chodzi Ci przypadkiem o Honoratê, czy mo¿e ja mam po prostu jakie¶ luki w pamiêci i zapomnia³am o jakiej¶ bohaterce?

    Moim zdaniem zakoñczenie fajne, ja bym ju¿ nic nie dodawa³a, bo przerost formy nad tre¶ci± nie jest cech± pozytywn±. Liczy siê jako¶æ, a nie ilo¶æ. To nie jest `Moda na sukces`, ¿eby wszystko przeci±gaæ. Przecie¿ Felix wyja¶ni³ o co chodzi z Tymonem, a ta sprawa z Czapskim mia³a byæ chyba celowo owiana tajemnic±, ¿eby¶my sami wykazali siê wyobra¼ni± i wywnioskowali z tej urywanej rozmowy telefonicznej i spostrze¿eñ bohaterów co siê sta³o. Niektórych rzeczy trzeba siê w ksi±¿kach domy¶laæ, to taki, no nie wiem, celowy zabieg. I ju¿. Acha, a Tobiasz i Honorata to postacie nawet mniej ni¿ drugoplanowe, co Ty by¶ o nich jeszcze chcia³a wiedzieæ? Jaki nosz± numer buta? Ta seria nazywa siê `Felix, Net i Nika`, nie `Tobiasz i Honorata: najskrytsze sekrety`.

  10. #40
    Zagorza³y Fan FNiN Awatar Procesor
    Do³±czy³
    Mar 2008
    P³eæ
    Posty
    1,756

    Domy¶lnie Odp: ( Nie przeczyta³e¶ ksi±¿ki nie wchodz )Co s±dzicie o ksi±¿ce?

    Tobiasz i Honorata to tylko postacie wrêcz trzecioplanowe. W dodatku ma³owmówne i ma³o ciekawe.

+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 4 z 13 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Informacje o w±tku

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten w±tek

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten w±tek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Tagi dla tego w±tku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
Odwied¼ nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Je¶li nie chcesz,
by pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj± w³asn± Familiadê