<
+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 21 do 30 z 122
  1. #21
    Zaciekawiony FNiN
    Do³±czy³
    Mar 2009
    P³eæ
    Wiek
    27
    Posty
    27

    Domy¶lnie Odp: ( Nie przeczyta³e¶ ksi±¿ki nie wchodz )Co s±dzicie o ksi±¿ce?

    Ksi±¿eczka wspania³a tylko za krótka No i brakowa³o mi troszkê wszystkich znanych nam postaci, a przede wszystkim Manfreda, z którym bohaterowie zamienili kilka zdañ... Aktualnie numer dwa na mojej li¶cie, zaraz za TMK.

    Pozdrawiam!
    Ostatnio edytowane przez boeing787 ; 30-11-09 o 20:00

  2. #22
    Zaciekawiony FNiN Awatar CataraChan
    Do³±czy³
    Nov 2009
    P³eæ
    Posty
    2

    Domy¶lnie Odp: ( Nie przeczyta³e¶ ksi±¿ki nie wchodz )Co s±dzicie o ksi±¿ce?

    Hehe ksi±¿ka super w³a¶nie skoñczy³am czytaæ Nie wiem czy powinna siê nazywaæ horrorem czy nie ,ale ta akcja na cmentarzu po prostu mnie przerazi³a
    Oj brakowa³o mi Manfreda... Szkoda ,¿e go tak ma³o Zawsze puszcza fajne teksty Co do Laury i Felixa... Pasuj± do siebie. Wreszcie dziewczyne znalaz³
    Ksi±¿ka trzyma w napiêciu do ostatnich stron (prawie). Sie wystraszy³am jak przeczyta³am stara i m³oda Leo-co¶-tam. Dopiero jak Nika wyci±gnê³a tabletkê z zêbów za³apa³am o co chodzi Najpierw my¶la³am ,¿e ta trzecia kuzynka jest t± "dobr±" a te dwie co¶ knuj± Ogólnie zakoñczenie dobre choæ takie jakby urwane.

  3. #23
    Zaciekawiony FNiN
    Do³±czy³
    Nov 2009
    P³eæ
    Posty
    2

    Domy¶lnie Odp: ( Nie przeczyta³e¶ ksi±¿ki nie wchodz )Co s±dzicie o ksi±¿ce?

    Piêtrowy spisek. Jak przeczyta³em o æmamutach przez parê chwil nie moglem czytaæ ze ¶miechu. Strasznie zrobi³o siê dopiero na koñcu. Najpierw szkoda mi by³o tej Leopompony (?), a po chwili za³apa³em, ¿e nie powinieniem jej wspó³czuæ bo chcia³a transferowaæ Nikê.

  4. #24
    Zagorza³y Fan FNiN Awatar Patryx
    Do³±czy³
    Oct 2008
    P³eæ
    Wiek
    29
    Posty
    1,613

    Domy¶lnie Odp: ( Nie przeczyta³e¶ ksi±¿ki nie wchodz )Co s±dzicie o ksi±¿ce?

    @posty na pocz±tku.
    Wy to na serio piszecie? Przecie¿ Milo i Lolkowo to zmy¶lone miejsceowo¶ci. Jak Ty chcesz, Wolodyjowski, do Milo jechaæ?
    Zakoñczenie rzeczywi¶cie trochê skopane.
    I skopane s± te¿ dwa oddzielne tematy. Ja bym po³±czy³ ten i 3k jako horror. Niby inne nazwy, ale gada sie w nich o tym samym.

  5. #25
    Zagorza³y Fan FNiN Awatar Dziobal
    Do³±czy³
    Jun 2009
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    1,341

    Domy¶lnie Odp: ( Nie przeczyta³e¶ ksi±¿ki nie wchodz )Co s±dzicie o ksi±¿ce?

    Ksi±¿ka mega, ale szczerze mówi±c wci±ga od po³owy, tak to siê dla klimatu czyta³o. Co dalej, ma³o Manfreda, wynalazków, straszna tylko/g³ównie czytana wieczorkami
    Znowu i coraz bardziej podziwiam talent Autora, bo mo¿e nie by³a od pocz±tku najciekawsza, najlepsza, bezb³êdna, ale co jak co - pomys³y ma niesamowite! Oryginalne, zupe³nie inne, nowe, zaskakuj±ce. Super siê czyta³o bo taki krymina³ Panu wyszed³, z rozwi±zaniem na koñcu, jak u Maclean'a nie no fajnie, pointa sprytna.

  6. #26
    Zaciekawiony FNiN
    Do³±czy³
    Nov 2009
    P³eæ
    Wiek
    29
    Posty
    9

    Domy¶lnie Odp: ( Nie przeczyta³e¶ ksi±¿ki nie wchodz )Co s±dzicie o ksi±¿ce?

    Ksi±¿ka super. Bardzo wci±gaj±ca. Autorowi pogratulowaæ talentu

    PS. Lolkowo nie istnieje, ale Bolków ju¿ tak

  7. #27
    Zagorza³y Fan FNiN Awatar Dziobal
    Do³±czy³
    Jun 2009
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    1,341

    Domy¶lnie Odp: ( Nie przeczyta³e¶ ksi±¿ki nie wchodz )Co s±dzicie o ksi±¿ce?

    Krzywa Wie¶ równie¿. W zachodnio-Pomorskiem

  8. #28
    Zaciekawiony FNiN
    Do³±czy³
    Nov 2009
    P³eæ
    Wiek
    29
    Posty
    9

    Domy¶lnie Odp: ( Nie przeczyta³e¶ ksi±¿ki nie wchodz )Co s±dzicie o ksi±¿ce?

    W podkarpackiem te¿ jest Krzywa Wie¶

  9. #29
    Zaciekawiony FNiN
    Do³±czy³
    Dec 2009
    P³eæ
    Wiek
    26
    Posty
    2

    Domy¶lnie Odp: ( Nie przeczyta³e¶ ksi±¿ki nie wchodz )Co s±dzicie o ksi±¿ce?

    ksi±¿ka jest genialna!!!!!
    ksi±¿ka jest super szkoda tylko ¿e nie by³o manfreda
    wed³ug mnie jest lepsza od TMK

  10. #30
    Zafascynowany FNiN Awatar Podró¿nik
    Do³±czy³
    Nov 2009
    P³eæ
    Posty
    361

    Domy¶lnie Odp: ( Nie przeczyta³e¶ ksi±¿ki nie wchodz )Co s±dzicie o ksi±¿ce?

    Co do ciekawych zbiegów okoliczno¶ci, jest papier toaletowy Regina xD. Rumiankowy
    Wiek to stan cia³a, a nie umys³u.

+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Informacje o w±tku

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten w±tek

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten w±tek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Tagi dla tego w±tku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
Odwied¼ nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Je¶li nie chcesz,
by pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj± w³asn± Familiadê