<
+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 11 do 20 z 122
  1. #11
    Zainspirowany FNiN
    Do³±czy³
    Nov 2009
    P³eæ
    Wiek
    29
    Posty
    55

    Domy¶lnie Odp: ( Nie przeczyta³e¶ ksi±¿ki nie wchodz )Co s±dzicie o ksi±¿ce??

    Cytat Zamieszczone przez Jasti Zobacz posta
    Ciekawe, co z tymi scrabble'ami To zosta³o niewyja¶nione... Z jednej strony to dobrze, bo mo¿na snuæ teorie, z drugiej strony chcia³abym wiedzieæ wszystko

    My¶lê, ze scrabble"ami chodzi³o o ten przekazd od uwiêzionej dziewczyny mimo woli sióstr.

    Ogólnie ksi±¿ka mi siê podoba³a, chocia¿ nie tak jak poprzednie czê¶ci. By³o ciekawie, napiêcie zwala³o z nóg Ale tak jako¶ mi nie do koñca odpowiada³o- nie mówiê, mo¿liwe, ¿e to przez przemêczenie (pare olimpiad pod rz±d, sprawdziany, rozszerzanie ogólne wieczy-z czystej ciekawo¶ci xDD) nie wszystko ch³onê³am w w³a¶ciwy sposób i mój mózg potrzebowa³ wiêcej danych technicznych (ostatnio co¶ mi siê dzieje z mózgownic±)... Je¿eli mia³abym oceniæ to da³abym 7 na 10.

  2. #12
    Fan FNiN Awatar Klaudia cD.
    Do³±czy³
    Nov 2009
    P³eæ
    Wiek
    28
    Posty
    663

    Domy¶lnie Odp: ( Nie przeczyta³e¶ ksi±¿ki nie wchodz )Co s±dzicie o ksi±¿ce?

    Uwiêzionej dziewczyny? Masz na my¶li tê resztkê ¶wiadomo¶ci Marii? Te¿ tak s±dzê. Pan Kosik chcia³ nam chyba wyt³umaczyæ o co chodzi³o z tymi scrabblami pisz±c scenê gdzie feriowicze wywo³ywali duchy. Pewnie by³oby to co¶ w stylu "uciekajcie póki nie jest za pó¼no", "Nika jest w niebezpieczeñstwie", itp.

  3. #13
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Do³±czy³
    Apr 2009
    P³eæ
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domy¶lnie Odp: ( Nie przeczyta³e¶ ksi±¿ki nie wchodz )Co s±dzicie o ksi±¿ce?

    Ale co ma z tym litera Q? Chyba, ¿e ich nazwisko zaczyna³o siê na tê literê...
    Dobranoc.
    Doba powinna trwaæ 30 godzin!

    Skargi, pro¶by, odwo³ania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znale¼li¶my?
    - Zobaczysz. Idziemy do pa³acu. Sprowad¼ Anguê, mo¿e byæ nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy m³ot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  4. #14
    Zafascynowany FNiN Awatar Tussa
    Do³±czy³
    Oct 2009
    P³eæ
    Wiek
    27
    Posty
    315

    Domy¶lnie Odp: ( Nie przeczyta³e¶ ksi±¿ki nie wchodz )Co s±dzicie o ksi±¿ce?

    Pan Kosik wymy¶li³, ¿e Q, bo wszyscy (czytelnicy) bêd± siê w³a¶nie zastanawiali nad tym. Gdyby by³o A, to trójka zastanawia³a by siê co to mo¿e oznaczaæ. Tracili by czas na wymy¶lanie wyrazów-wskazówek. A tak sami wiecie. No chyba, ¿e kto¶ nie przeczyta³ ksi±¿ki...
    "Je¶li s±dzisz, ¿e w dobie komputerów sztuka czytania zanik³a, zw³aszcza w¶ród dzieci, to niezawodny znak, ¿e... NIE PRZECZYTA?E¦ FNiN!!!"

  5. #15
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Do³±czy³
    Jun 2008
    P³eæ
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domy¶lnie Odp: ( Nie przeczyta³e¶ ksi±¿ki nie wchodz )Co s±dzicie o ksi±¿ce?

    To raczej by³o Q dlatego, ¿e nie ma go w zestawie polskich scrabbli. No ale i tak zastanawia mnie, dlaczego by³a to akurat ta literka (czy mia³a co¶ symbolizowaæ czy tylko zwracaæ uwagê) i dlaczego w ogóle by³a to literka ze scrabbli a nie co¶ innego
    "Bar Najlepsze ¯eberka Hargi w pobli¿u portu prawdopodobnie nie zalicza siê do najlepszych lokali miasta. Obs³uguje klientów, którzy preferuj± ilo¶æ nad jako¶æ i rozbijaj± sto³y, je¶li jej nie dostan±. Nie szukaj± potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wol± dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w pow³oce jelit, plastry cia³a ¶wiñ czy bulwy bylin przypalane w zwierzêcym t³uszczu; w ich gwarze okre¶la siê je jako jajka, kie³basê, bekon i frytki."

  6. #16
    Fan FNiN Awatar Klaudia cD.
    Do³±czy³
    Nov 2009
    P³eæ
    Wiek
    28
    Posty
    663

    Domy¶lnie Odp: ( Nie przeczyta³e¶ ksi±¿ki nie wchodz )Co s±dzicie o ksi±¿ce?

    Felix i Net, je¶li mnie pamiêæ nie myli, siê nad tym zastanawiali i stwierdzili, ¿e to mia³o zwróciæ ich uwagê, ¿eby siê nad czym¶ zastanawiali, ale nad czym , to nie mam koncepcji.

  7. #17
    Zainspirowany FNiN
    Do³±czy³
    Jan 2009
    P³eæ
    Posty
    56

    Domy¶lnie Odp: ( Nie przeczyta³e¶ ksi±¿ki nie wchodz )Co s±dzicie o ksi±¿ce?

    O te Q to zdaje siê chodzi³o po prostu zwrócenie ich uwagi. Ale skoro ta Maria dalej by³a ¶wiadomo¶ci± to jak je podrzuca³a? Jak ta Leopoldyna (dobrze napisa³em?) spa³a to ona tym cia³em wstawa³a i podrzuca³a literki?

  8. #18
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Do³±czy³
    Apr 2009
    P³eæ
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domy¶lnie Odp: ( Nie przeczyta³e¶ ksi±¿ki nie wchodz )Co s±dzicie o ksi±¿ce?

    Nie! Za po¶rednictwem Ska³y, któr± Leopoldyna potrafi³a kierowaæ. Ono po prostu wykorzysta³a trzeci± kuzynkê do tego.
    Dobranoc.
    Doba powinna trwaæ 30 godzin!

    Skargi, pro¶by, odwo³ania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znale¼li¶my?
    - Zobaczysz. Idziemy do pa³acu. Sprowad¼ Anguê, mo¿e byæ nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy m³ot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  9. #19
    Zaciekawiony FNiN
    Do³±czy³
    Nov 2009
    P³eæ
    Posty
    3

    Domy¶lnie Odp: ( Nie przeczyta³e¶ ksi±¿ki nie wchodz )Co s±dzicie o ksi±¿ce?

    Z literk± Q prawdopodobnie chodzi³o o to by¶my snuli takie teorie wiêc nawet gdyby by³o to G B D X czy RZ chodzi³o tylko o zwrócenie na ten niewyt³umaczony incydent uwagi

  10. #20
    Zaciekawiony FNiN Awatar Paulla
    Do³±czy³
    Nov 2009
    P³eæ
    Wiek
    27
    Posty
    29

    Domy¶lnie Odp: ( Nie przeczyta³e¶ ksi±¿ki nie wchodz )Co s±dzicie o ksi±¿ce?

    Zgadzam siê z przedmówc±

    Ogólnie chyba najlepsza z pozosta³ych czê¶ci (wed³ug mnie, oczywi¶cie). Fakt, trochê podobna do Pa³acu Snów, ale to akurat wysz³o na plus. Z miejsca zakocha³am siê w panu Januszu i w nieszczêsnej literce "J". No i w ca³ej reszcie ekipy - ksi±¿ka naprawdê ¶wietna. Tak samo jak Laura i te jej odpa³y o æmamutach

    Zreszt± pod koniec Felix da³ swój numer Laurze, wiêc mo¿e siê pojawi w kolejnej czê¶ci (mam nadziejê).

+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Informacje o w±tku

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten w±tek

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten w±tek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Tagi dla tego w±tku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
Odwied¼ nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Je¶li nie chcesz,
by pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj± w³asn± Familiadê