<
+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13
Poka¿ wyniki od 121 do 122 z 122
  1. #121
    Zagorza³y Fan FNiN Awatar Andrzej
    Do³±czy³
    Apr 2010
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domy¶lnie Odp: Co s±dzicie o ksi±¿ce?

    @Andrzej Na przysz³o¶æ to nawet nie mia³em nadziei, ale liczy³em, ¿e przynajmniej ten PRL bêdzie (chocia¿ z ksi±¿ki to tego epizodu nie lubiê najbardziej). W sumie to przede wszystkim krytykowa³em: scenariusz, aktorstwo i ogóln± drêtwotê
    Moj± reckê mo¿esz przeczytaæ w odpowiednim temacie.

    Je¶li aktorzy bêd± lepsi, a scenariusz logiczniejszy to 3K ma szanse na wy³amanie siê. Niestety, obawiam siê, ¿e do tego nie dojdzie, a szkoda bo ksi±¿ka by³a, moim zdaniem, o wiele lepsza od TMK.
    Có¿, mam nadziejê, ¿e bêd± nowi aktorzy i lepszy re¿yser. A i bud¿et wiêkszy.

    //Je¶li chcecie kontynuowaæ rozmowê o filmach, przenie¶cie siê do w³a¶ciwego w±tku (lub za³ó¿cie nowy na ten temat). //kam193
    Ostatnio edytowane przez kam193 ; 06-03-14 o 12:18
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. L±duje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wie¿a ka¿e mu ko³owaæ do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje siê, ¿e nie wie, w któr± to stronê. Wie¿a t³umaczy mu drogê, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, koñcz±c pytaniem: Nigdy nie by³e¶ we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: By³em, w 1944 roku. Ale wtedy tylko co¶ zrzuca³em i nie l±dowa³em tutaj.

  2. #122
    Zainspirowany FNiN Awatar Toster
    Do³±czy³
    Jun 2014
    P³eæ
    Wiek
    21
    Posty
    62

    Domy¶lnie Odp: Co s±dzicie o ksi±¿ce?

    Ta czê¶æ bardzo mi siê podoba³a i czyta³am j± chyba najwiêcej razy z ca³ej serii. Od pocz±tku ksi±¿ka mnie intrygowa³a. Zakocha³am siê w nowych postaciach, a zw³aszcza w Laurze i Reginie, lubi³am te¿ Filipa. Nie podoba³y mi siê tylko fochy Niki na ch³opaków - wiem, ¿e jej nie wierzyli, ¿e byli trochê chamscy, ale bez przesady...
    Ostatnio edytowane przez Toster ; 16-06-14 o 21:40
    – A tak w³a¶ciwie, co oznacza tre¶æ tego egzorcyzmu?
    – Id¼ st±d i wychêdo¿ siê sam.
    ~ "Ostatnie ¯yczenie", Andrzej Sapkowski

+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13

Informacje o w±tku

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten w±tek

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten w±tek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Tagi dla tego w±tku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
Odwied¼ nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Je¶li nie chcesz,
by pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj± w³asn± Familiadê