<
+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 1 z 13 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Poka wyniki od 1 do 10 z 122
    Zaciekawiony FNiN
    Doczy
    Nov 2009
    Pe

Domylnie Co sdzicie o ksice?

Jak w temacie.. jak podobaa wam si ksika i co was w niej zastanawia?? Mnie ciekawi gdzie znajdowali si przyjaciele. Wiemy ze w Sudetach ale Lolkowo nie istnieje wic gdzie?? Mi osobicie ksika podobaa si bardziej ni jej 4 poprzedniczki bo tamte byy podobne i koncentroway si na okolicach i samej Warszawie a wyjaszd do "Trzech Kuzynek" by odmienny i bardzo podobny do uwielbianej przeze mnie "Teoretycznie Moliwej Katastrofy"
    Ostatnio edytowane przez Procesor ; 06-12-09 o 18:56

Zafascynowany FNiN Awatar Tussa
    Doczy
    Oct 2009
    Pe

Domylnie Odp: ( Nie przeczytae ksiki nie wchodz )Co sdzicie o ksice??

TMK bya najlepsza! A co do 3K, to uwaam, e ksika jest wietna. Co mnie zastanawia? Rwnie pooenie pensjonatu. No i jak przed wycieczk nie mona byo sprawdzi autokaru? To przecie obowizkowe przy wyjazdach dzieci na obozy/kolonie.
    "Jeli sdzisz, e w dobie komputerw sztuka czytania zanika, zwaszcza wrd dzieci, to niezawodny znak, e... NIE PRZECZYTA?E FNiN!!!"

Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Doczy
    Jun 2008
    Pe

Wolodyjowski, czytae tylko 4 ksiki z 6 poprzednich czy Ci si pomieszao?

Mnie tam pooenie Trzech Kuzynek jako nie fascynuje... Czy to gdzie to jest ma jakie znaczenie? Nie uwaam tego za spraw pierwszorzdn.
    Jestem usatysfakcjonowana tym, e w kocu relacje midzy Nik a Netem s bardziej widoczne. Widz w kocu, e s par, a nie tylko przyjacimi. Moe jeszcze czego brakuje mi w tej kwestii, ale jest lepiej
    Ciekawe, co z tymi scrabble'ami To zostao niewyjanione... Z jednej strony to dobrze, bo mona snu teorie, z drugiej strony chciaabym wiedzie wszystko
    W sumie fakt, e na tych feriach za duo byo ludzi, ktrzy nie byli 'zwykymi' feriowiczami, ale myl, e pan Kosik nie chcia po prostu wprowadza tyle osb i robi zamieszania. W ogle we FNiNie jest mao postaci... Np. klasa superpaczki jest bardzo mao liczna, moim zdaniem o wiele ze mao... Nie sdz, eby normalne gimnazjum w Warszawie mogo sobie pozwoli na takie mae klasy Wracajc do 3K, wydao mi si troch sztuczne, e oni na pocztku w ogle si nie poznawali i tak dalej. Kiedy ostatnio byam na feriach to miaam moe z 9-10 lat i ju nie pamitam jak to byo, ale to i tak byo ze szkoy (w sensie rne klasy, ale i tak wszyscy si jako-tako znali), wic nie byo problemu. Jednak jak jechaam na obz to wszyscy poznawali si ju w drodze, nie byo raczej tak, e kady trzyma si osobno... To takie troch niezgodne z rzeczywistoci, ale mog to przey
    Oglnie ksika baaardzo mi si podobaa i jestem zachwycona
    "Bar Najlepsze eberka Hargi w pobliu portu prawdopodobnie nie zalicza si do najlepszych lokali miasta. Obsuguje klientw, ktrzy preferuj ilo nad jako i rozbijaj stoy, jeli jej nie dostan. Nie szukaj potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wol dania konwencjonalne, jak embriony ptakw nielotw, mielone organy w powoce jelit, plastry ciaa wi czy bulwy bylin przypalane w zwierzcym tuszczu; w ich gwarze okrela si je jako jajka, kiebas, bekon i frytki."

Zaciekawiony FNiN
    Doczy
    Nov 2009
    Pe

Jasti przeczytaem dokadnie kad cz a powiedziaem o 4. ksikach poniewa tylko te ksiki nie podobay mi si z caej serii. Moe faktycznie nie jest konieczne dowiedzie si gdzie by pensjonat ale warto o tym podyskutowa.. No bo dowiedziaem si gdzie mniej wicej usytuowane byo Milo i mam zamiar tam pojecha a w gry te bym si chtnie wybra. Ciekawe co bedzie dalej z Felixem i Laura

Zainspirowany FNiN
    Doczy
    Jan 2009
    Pe

Wedug mnie ksika jest super!!! Wczoraj o 22 co skoczyem i strasznie mi si podobaa.
    A wanie! Na kocu jest napis ,,Do zobaczenia w nastpnej czci" czyli, e na szczcie bdzie wicej FNiN-w!!

Zafascynowany FNiN Awatar matek-1000
    Doczy
    Jul 2009
    Pe

Mi ta ksika przypominaa PS. Chodzi mi o te sny Niki. Jako wykonania samej ksiki mi si nie podoba - wyglda jakby wklejka bya zamglona. Szkoda e Netowi zepsu si laptop. W ogle Manfreda tylko raz uyli. Szkoda bop podobaj mi si wtki z nim zwizane. Podobay mi si wstawki z jzyka angielskiego np. Wali rejnem.

PS Milo = Stilo - Miejscowo nadmorska w ktrej znajduje si latarnia
    Ostatnio edytowane przez matek-1000 ; 27-11-09 o 20:27
    Zobacz koniecznie!
    askme.semantiq.eu
    - This is a really simple tool, which can help you learn vocabulary via old school flash cards technique.
    Bonded Balls[/b] - Moja gra logiczna na androida. Proste zasady, lecz trudne poziomy

Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Doczy
    Jun 2008
    Pe

Domylnie Odp: ( Nie przeczytae ksiki nie wchodz )Co sdzicie o ksice?

A ja z tym rejnem to przez chwil zastanawiaam si o co chodzi xD Wolaabym eby p. Kosik napisa 'wali rainem', bo wtedy moja mzgownica od razu odbiera to jako angielszczyzn, a tak naprawd musiaam si przez sekundk zastanowi xD
    Ja te miaam skojarzenia z Paacem Snw No, Nika owszem, ale w ogle jak wszystko si zmieniao, obrazy przesuway, okna pojawiay (tak na dobr spraw to byo dziwne, bo gdyby akurat kto tam by to nie daoby si tego nie zauway...), stopnie dobudowyway, rozmiary wszystkiego zmieniay... Mnie to od razu kojarzyo si z ulic Senn
    "Bar Najlepsze eberka Hargi w pobliu portu prawdopodobnie nie zalicza si do najlepszych lokali miasta. Obsuguje klientw, ktrzy preferuj ilo nad jako i rozbijaj stoy, jeli jej nie dostan. Nie szukaj potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wol dania konwencjonalne, jak embriony ptakw nielotw, mielone organy w powoce jelit, plastry ciaa wi czy bulwy bylin przypalane w zwierzcym tuszczu; w ich gwarze okrela si je jako jajka, kiebas, bekon i frytki."

Fan FNiN Awatar Klaudia cD.
    Doczy
    Nov 2009
    Pe

Jasti, ja miaam podobny problem z fejmem .

Ksika bardzo mi si podobaa, chocia nie byam ni tak podekscytowana jak np. TMK, chyba mnie troch OS`y rozczaroway i podchodziam do nastpnej czci z lekkim dystansem. Co do skojarze, to po wzmiance o zmieniajcym rozmiary pensjonacie, troch bdziam mylami do tego rosncego domu na Sennej.
    W 3K przypada mi do gustu okadka, adne kolory, rysunki i etc (nawet fryzur mog Felixowi wybaczy).
    No a po za tym, niesamowity jest fakt, e to pierwsza ksika, od chyba zawsze, ktr mj brat nieprzymuszenie wzi do reki. I jeszcze nawet zacz czyta! Po dwch dniach jest na 80 stronie, co dla niego oznacza wielki sukces. Chyba w kocu si nawrci z gier komputerowych .
    O i zapomniaam doda: Pan Janusz i literka s the best. Zawsze. Regina te jest super. Nie wiem czemu, po prostu j lubi, mimo, e si tak kreowaa na tego gota. A Laura mnie irytuje. I tyle.

Zainspirowany FNiN Awatar Mogilus
    Doczy
    Jun 2009
    Pe

Co do klasy, to bya ona liczna, tylko pan Kosik nie napisa o wszystkich uczniach. Ksika bardzo mi si podobaa, wedug mnie lepsza od TMK.
    "Kiedy czowiek zstpuje w przepa, jego ycie zawsze zyskuje jasno okrelony kierunek."
    Terry Pratchett

Zaciekawiony FNiN
    Doczy
    Jun 2009
    Pe

Z tym REJNEM to si nawet mamy spytaem co to rejno. xD

Teraz si skapnem e 'rain' to deszcz po angielsku.

I <3 this book.
    Ostatnio edytowane przez Jasti ; 29-11-09 o 11:11

+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 1 z 13 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Informacje o wtku

Uytkownicy przegldajcy ten wtek

Aktualnie 1 uytkownik(w) przeglda ten wtek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 goci)

Tagi dla tego wtku

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
Odwied nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2021. Wszelkie prawa zastrzeone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plikw cookies. Jeli nie chcesz,
by pliki cookies byy zapisywane na Twoim dysku
zmie ustawienia swojej przegldarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj wasn Familiad