<
+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Poka wyniki od 11 do 20 z 122
    Zainspirowany FNiN
    Doczy
    Nov 2009
    Pe

Domylnie Odp: ( Nie przeczytae ksiki nie wchodz )Co sdzicie o ksice??

Cytat Zamieszczone przez Jasti Zobacz posta
    Ciekawe, co z tymi scrabble'ami To zostao niewyjanione... Z jednej strony to dobrze, bo mona snu teorie, z drugiej strony chciaabym wiedzie wszystko

Myl, ze scrabble"ami chodzio o ten przekazd od uwizionej dziewczyny mimo woli sistr.

Oglnie ksika mi si podobaa, chocia nie tak jak poprzednie czci. Byo ciekawie, napicie zwalao z ng Ale tak jako mi nie do koca odpowiadao- nie mwi, moliwe, e to przez przemczenie (pare olimpiad pod rzd, sprawdziany, rozszerzanie oglne wieczy-z czystej ciekawoci xDD) nie wszystko chonam w waciwy sposb i mj mzg potrzebowa wicej danych technicznych (ostatnio co mi si dzieje z mzgownic)... Jeeli miaabym oceni to daabym 7 na 10.

Fan FNiN Awatar Klaudia cD.
    Doczy
    Nov 2009
    Pe

Domylnie Odp: ( Nie przeczytae ksiki nie wchodz )Co sdzicie o ksice?

Uwizionej dziewczyny? Masz na myli t resztk wiadomoci Marii? Te tak sdz. Pan Kosik chcia nam chyba wytumaczy o co chodzio z tymi scrabblami piszc scen gdzie feriowicze wywoywali duchy. Pewnie byoby to co w stylu "uciekajcie pki nie jest za pno", "Nika jest w niebezpieczestwie", itp.

Antyspiskowiec Awatar kam193
    Doczy
    Apr 2009
    Pe

Ale co ma z tym litera Q? Chyba, e ich nazwisko zaczynao si na t liter...
    Dobranoc.
    Doba powinna trwa 30 godzin!

Skargi, proby, odwoania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znalelimy?
    - Zobaczysz. Idziemy do paacu. Sprowad Angu, moe by nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy mot, sir?

Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

Zafascynowany FNiN Awatar Tussa
    Doczy
    Oct 2009
    Pe

Pan Kosik wymyli, e Q, bo wszyscy (czytelnicy) bd si wanie zastanawiali nad tym. Gdyby byo A, to trjka zastanawiaa by si co to moe oznacza. Tracili by czas na wymylanie wyrazw-wskazwek. A tak sami wiecie. No chyba, e kto nie przeczyta ksiki...
    "Jeli sdzisz, e w dobie komputerw sztuka czytania zanika, zwaszcza wrd dzieci, to niezawodny znak, e... NIE PRZECZYTA?E FNiN!!!"

Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Doczy
    Jun 2008
    Pe

To raczej byo Q dlatego, e nie ma go w zestawie polskich scrabbli. No ale i tak zastanawia mnie, dlaczego bya to akurat ta literka (czy miaa co symbolizowa czy tylko zwraca uwag) i dlaczego w ogle bya to literka ze scrabbli a nie co innego
    "Bar Najlepsze eberka Hargi w pobliu portu prawdopodobnie nie zalicza si do najlepszych lokali miasta. Obsuguje klientw, ktrzy preferuj ilo nad jako i rozbijaj stoy, jeli jej nie dostan. Nie szukaj potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wol dania konwencjonalne, jak embriony ptakw nielotw, mielone organy w powoce jelit, plastry ciaa wi czy bulwy bylin przypalane w zwierzcym tuszczu; w ich gwarze okrela si je jako jajka, kiebas, bekon i frytki."

Fan FNiN Awatar Klaudia cD.
    Doczy
    Nov 2009
    Pe

Felix i Net, jeli mnie pami nie myli, si nad tym zastanawiali i stwierdzili, e to miao zwrci ich uwag, eby si nad czym zastanawiali, ale nad czym , to nie mam koncepcji.

Zainspirowany FNiN
    Doczy
    Jan 2009
    Pe

O te Q to zdaje si chodzio po prostu zwrcenie ich uwagi. Ale skoro ta Maria dalej bya wiadomoci to jak je podrzucaa? Jak ta Leopoldyna (dobrze napisaem?) spaa to ona tym ciaem wstawaa i podrzucaa literki?

Antyspiskowiec Awatar kam193
    Doczy
    Apr 2009
    Pe

Nie! Za porednictwem Skay, ktr Leopoldyna potrafia kierowa. Ono po prostu wykorzystaa trzeci kuzynk do tego.
    Dobranoc.
    Doba powinna trwa 30 godzin!

Skargi, proby, odwoania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znalelimy?
    - Zobaczysz. Idziemy do paacu. Sprowad Angu, moe by nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy mot, sir?

Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

Zaciekawiony FNiN
    Doczy
    Nov 2009
    Pe

Z literk Q prawdopodobnie chodzio o to bymy snuli takie teorie wic nawet gdyby byo to G B D X czy RZ chodzio tylko o zwrcenie na ten niewytumaczony incydent uwagi

Zaciekawiony FNiN Awatar Paulla
    Doczy
    Nov 2009
    Pe

Zgadzam si z przedmwc

Oglnie chyba najlepsza z pozostaych czci (wedug mnie, oczywicie). Fakt, troch podobna do Paacu Snw, ale to akurat wyszo na plus. Z miejsca zakochaam si w panu Januszu i w nieszczsnej literce "J". No i w caej reszcie ekipy - ksika naprawd wietna. Tak samo jak Laura i te jej odpay o mamutach

Zreszt pod koniec Felix da swj numer Laurze, wic moe si pojawi w kolejnej czci (mam nadziej).

+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Informacje o wtku

Uytkownicy przegldajcy ten wtek

Aktualnie 1 uytkownik(w) przeglda ten wtek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 goci)

Tagi dla tego wtku

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
Odwied nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2021. Wszelkie prawa zastrzeone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plikw cookies. Jeli nie chcesz,
by pliki cookies byy zapisywane na Twoim dysku
zmie ustawienia swojej przegldarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj wasn Familiad