<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 9 z 12 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 117
  1. #81
    Zaciekawiony FNiN Awatar Futrzak
    Dołączył
    Jan 2010
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    34

    Domyślnie Odp: 3K jako pierwszy horror sagi FNiN

    Klaudia, mogła umrzeć jeżeliby się udławiła, ale fakt, Nika ją uratowała.
    //Używaj przecinków, bo inaczej zmieniasz sens zdania. Byłoby zamiast zaadresowanego do mnie: '[Leopoldyna] mogła umrzeć', to, że ja mogłam. //Klaudia
    Ostatnio edytowane przez Klaudia cD. ; 08-03-10 o 17:35
    Jeśli mamy być razem szczęśliwi musimy skończyć kurs wybaczania i zapomnienia.
    John Drescher

  2. #82
    Zaciekawiony FNiN Awatar Ana
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    22

    Domyślnie

    Oj tak, tak! 3K to absolutnie najstraszniejsza część FNIN. Ale też moim zdaniem najlepsza. Nie ma tu tak dużo opisów robotów i eksperymentów (nigdy nie wiedziałam o co chodzi) ale jest więcej tajemnic, zagadek i niezwykłych wydarzeń. Nie ujmując żadniej z częśći ta jest zdecydowanie najlepsza. Nie mogę się doczekać FNIN 7 =)
    Kocham Was,
    Ana

    wybaczcie! Chciałam napisać ,,Nie mogę się doczekać FNIN 8'' a napisałam ,,Nie mogę (...) FNIN 7''
    Ana

    Nie pisz dwóch postów pod rząd.
    Poza tym... po co podpisujesz się pod każdą wypowiedzią? Przeciez z boku widać nick autora. //Jasti
    Ostatnio edytowane przez Jasti ; 28-05-10 o 14:11

  3. #83
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: 3K jako pierwszy horror sagi FNiN

    Klaudia, a jak wg Ciebie działa cyjanek potasu? Po 1-2 sek. po rozgryzieniu ampułki następuje zgon.
    Co do koleżanki wyżej:
    Następna część będzie nosić numer 7, nie 8.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  4. #84
    Zaciekawiony FNiN Awatar Ana
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    22

    Domyślnie Odp: 3K jako pierwszy horror sagi FNiN

    Momencik... Pierwsza część to ,,Gang Niewidzialnych Ludzi'', druga ,, TMK'' trzecia - ,,PS'' czwarta - ,,Pułapka Nieśmiertelności'' piąta ,,OS'' szósta ,,OS2: Mała Armia'' siódma ,,3K'' więc teraz czas na ósmą Andrzej =)
    Ana

  5. #85
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Awangardowy Kaloryfer
    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    1,365

    Domyślnie Odp: 3K jako pierwszy horror sagi FNiN

    Nie. OS i OS2 to jedna książka, tylko podzielona (była za długa). W związku z tym następna część będzie siódmą. Przykro mi, przegrałaś :E

    A żeby nie było offtopu... 3K to nie był horror. Może było parę "horrorystycznych" momentów (cmentarz?), ale to było coś podobnego do pozostałych książek FNiN. Opisy techniczne są akurat fantastyczne... Za mało Manfreda było w tej części No i mimo wszystko transfery świadomości, telepatyczny organizm prostujący wieże itd to trochę aż za bardzo nierealne (porównując do pozostałych części FNiNa)

  6. #86
    Zaciekawiony FNiN Awatar Ana
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    22

    Domyślnie Odp: 3K jako pierwszy horror sagi FNiN

    Możliwe, że masz rację =) Jednak ja liczyłam ile było wydanych książek... Chociaż fakt. Macie rację, zwracam honor =)

  7. #87
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: 3K jako pierwszy horror sagi FNiN

    Eee... Czy ktoś zauważył, że nawet p. Kosik i Powergraph liczą następce 3K jako FNiN8? "8" oznacza tom, a nie część.

    A wracając do tematu, to widziałem w wielu miejscach napisy, iż 3K była straszna lub miała straszne cześci i za nic nie mogę tego zrozumieć. Niby była tworzona jako horror, ok, ale ja tego jako horroru nie odbieram. Z drugiej strony, nawet w filmach zwanych "horrorami" rzadko znajduję coś strasznego.
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  8. #88
    (dawniej Kowal) Awatar KamcioKowal
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    907

    Domyślnie Odp: 3K jako pierwszy horror sagi FNiN

    Mnie totalnie nie ruszyło 3K "strachowo". :p Owszem, czułem wielką ciekawość "o co tu chodzi"? Ale bez strachu.
    Brytyjski oficer, przełom wieku XVIII i XIX:
    - Wy, Francuzi, walczycie o pieniądze - my Brytyjczycy walczymy o honor!
    Odpowiedź Roberta Surcoufa, francuskiego korsarza:
    - Sir, ludzie walczą o to czego najbardziej im brak.

  9. #89
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: 3K jako pierwszy horror sagi FNiN

    Strach bym poczuł dopiero, gdyby np. z telewizora miało coś wyjść. Albo coś na kształt 'Klątwy'. Tam to był luzik i bardzo lekko się czytało.
    Bardzo kulało zakończenie.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  10. #90
    Zainspirowany FNiN Awatar Rolan
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Posty
    143

    Domyślnie Odp: 3K jako pierwszy horror sagi FNiN

    Może i książka nie była straszna, ale miała moim zdaniem elementy horroru. Nawet jeśli lekko się czytało.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 9 z 12 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę