<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: TV

  1. #1
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Asru
    Dołączył
    Nov 2008
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,164

    Domyślnie TV

    Komercyjne seriale/programy , prehistoryczne filmy, godziny reklam.
    Tak, telewizja, tańce z gwiazdami na lodzie pod wodą, mody na sukces , i pierwsze, drugie, trzecie i m jak miłości, i inne takie.

    Trochę wena się skończyla, więc do rzeczy ? oglądacie TV ogólnie? Pozytywnie czy hejt raczej?

    Ja tam osobiście wole youtuba + rapidshare, Ew. czasami coś w TV obejrzę, ale to już bardziej w stronę Discovery itp.
    Olejmy wszystko, liczy się tylko to co teraz
    Ty jesteś blisko, więc mogę nawet dziś umierać
    I tak przeżyłem więcej niż przeciętniacy
    Bo nie bałem się wziąć swojego życia w swoje łapy

  2. #2
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Patryx
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    1,613

    Domyślnie Odp: TV

    Ja z powodu przeprowadzki, nie miałem telewozira przez rok (tak, dobrze czytasz). Cały rok. Mieliśmy kupić telewizor po trzech miesiącach, ale okazało sie, że taniały telewizory nowej generacji. Przez następne miesiące ciągle pojawiały sie nowe, tańsze itd. W końcu jakiś miesiąc temu kupiliśmy telewizor Jeszcze nie mamy kablówki ani nawet anteny, ale 3 programy nie wiadomo czemu działają Ale tak sie odzwyczaiłem, że teraz i tak prawie nic nie oglądam. Gdyby nie to, że chcę w końcu Majewskiego zobaczyć, to nawet mnie nie obchodzi czy telewizor już jest czy nie
    A ludzie marudzą, że mają tygodniowy szlaban

    P.S. To raczej powinno być w filmach i serialach.

  3. #3
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: TV

    Asru, uczepiłeś się słowa 'komercja' Moim zdaniem wszystko opiera się na zarabianiu kasy, cały nasz świat jest na tym budowany, więc praktycznie nie ma rzeczy niekomercyjnych.
    U mnie z oglądaniem telewizji wygląda to tak, że lubię sobie popatrzeć na 'Skazanego' raz na tydzień (przeważnie nagranego na kasetę, bo zwykle nie ma mnie w domu jak leci) i spojrzeć na 'Mam talent', również raz w tygodniu (zwykle też nagrany, albo powtórka w niedzielę ). Koniec rzeczy, na których jako-tako mi zależy. Tak to oglądam tv kiedy jem obiad (przeważnie łapię się na końcówkę 'Pierwszej miłości', W11/Detektywów ((?) nie pamiętam nigdy które to które ) albo Ostry Dyżur. Tak sobie jem, a to leci na zasadzie "niech coś sobie brzdąka w tle". Mniej więcej raz na miesiąc obejrzę jakiś film (przeważnie taki, który już widziałam - ostatnio Bad Boysów II). I to tyle jak chodzi o oglądanie telewizji. ?adnych Disney Channelów, Jetixów i innych. Mam tvp, tvp2, tvp3, polsat i tvn. Starcza mi
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  4. #4
    Zainspirowany FNiN Awatar Modd
    Dołączył
    Feb 2008
    Płeć
    Posty
    52

    Domyślnie Odp: TV

    Kapitalizm głównie opiera się na komercji ;]. I niestety (albo i stety bo chyba nikt nie chciałby żyć w państwie komunistycznym) żyjąc w kraju kapitalistycznym komercje ogląda się na każdym kroku. W telewizji oglądam co tydzień w sobotę "Mam Talent", we wtorek Jakuba Wojewódzkiego (mój idol xD) czasem przed tym oglądne 39 i pół. Od czasu do czasu Dr. House'a w czwartek i piątek. I tyle z moich must watch. Czasem obejrzę Fineasza i Ferba na DC albo Disney XD (jedyny serial animowany który naprawdę lubię z obecnych kreskówek ;D)


  5. #5
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Luk
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Posty
    1,752

    Domyślnie Odp: TV

    Moje zdanie co do oglądania seriali jest chyba znane... House'a widziałem tylko jeden odcinek, o dziewczynie, która okazała się być facetem, kojarzy ktoś ? Generalnie to bubel... Ogólnie seriale to śmiecie. Tanie, pisane na szybko, kręcone na szybko, marne pod względem artystycznym (już więcej wysiłku, pracy i sztuki wymaga od człowieka, a właściwie całej rzeszy ludzi, wydanie wiadomości...). Są nieliczne udane seriale, np. Clone Wars. Choć daleko temu do prawdziwego SW, no i widać że dla Lucasa to już tylko maszynka do zarabiania pieniędzy... to jednak wypada całkiem ładnie. Dobra animacja, muzyka na przyzwoitym poziomie (to nie Wiliams, no ale cóż... we większości seriali muzyki nie ma wcale, albo tylko gdzieś brzęczy w tle. Każdy odcinek Clone Wars pod względem muzycznym wypada nie gorzej niż któryś z pełnometrażowych filmów SW), klimat. Teksty droidów bywają wkurzające... ale za to klony... mmm no po prostu rewelka, widać że to ich wojna. Sami o sobie mówią wielokrotnie "stworzono nas byśmy ginęli, jesteśmy spisani na straty", a przy tym nie boją się rzucić do walki, nawet wręcz - bez blastera - przeciwko "metalowym puszkom" . Klimat pierwsza klasa. Nie tak dawno TVP emitowała pierwszy sezon z polskim dubbingiem, więc może ktoś się natknął?
    Każdą sprawę można rozwiązać w trojaki sposób: dobrze, źle i po mojemu.
    Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering. - Yoda


    "Cudzej pizzy się nie zeżera!"
    ~Buka

  6. #6
    (dawniej Kowal) Awatar KamcioKowal
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    907

    Domyślnie Odp: TV

    Cytat Zamieszczone przez luk Zobacz posta
    Moje zdanie co do oglądania seriali jest chyba znane... House'a widziałem tylko jeden odcinek, o dziewczynie, która okazała się być facetem, kojarzy ktoś ? Generalnie to bubel... Ogólnie seriale to śmiecie. Tanie, pisane na szybko, kręcone na szybko, marne pod względem artystycznym (już więcej wysiłku, pracy i sztuki wymaga od człowieka, a właściwie całej rzeszy ludzi, wydanie wiadomości...). Są nieliczne udane seriale, np. Clone Wars. Choć daleko temu do prawdziwego SW, no i widać że dla Lucasa to już tylko maszynka do zarabiania pieniędzy... to jednak wypada całkiem ładnie. Dobra animacja, muzyka na przyzwoitym poziomie (to nie Wiliams, no ale cóż... we większości seriali muzyki nie ma wcale, albo tylko gdzieś brzęczy w tle. Każdy odcinek Clone Wars pod względem muzycznym wypada nie gorzej niż któryś z pełnometrażowych filmów SW), klimat. Teksty droidów bywają wkurzające... ale za to klony... mmm no po prostu rewelka, widać że to ich wojna. Sami o sobie mówią wielokrotnie "stworzono nas byśmy ginęli, jesteśmy spisani na straty", a przy tym nie boją się rzucić do walki, nawet wręcz - bez blastera - przeciwko "metalowym puszkom" . Klimat pierwsza klasa. Nie tak dawno TVP emitowała pierwszy sezon z polskim dubbingiem, więc może ktoś się natknął?
    Ooo, Clone Wars są super

    Poza tym często oglądam Discovery a moim UKOCHANYM programem jest
    oczywiście
    BRAINIAC
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Brainiac

    Ogladam kabarety i czasem fajne filmy (przedwczoraj oglądałem Pojutrze
    -fajnie to brzmi )

    Nie lubię za to seriali i wszelkich Tańców z Gwiazdami.
    Ostatnio edytowane przez KamcioKowal ; 18-11-09 o 10:45
    Brytyjski oficer, przełom wieku XVIII i XIX:
    - Wy, Francuzi, walczycie o pieniądze - my Brytyjczycy walczymy o honor!
    Odpowiedź Roberta Surcoufa, francuskiego korsarza:
    - Sir, ludzie walczą o to czego najbardziej im brak.

  7. #7
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Procesor
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Posty
    1,756

    Domyślnie Odp: TV

    Ja tam czasem coś włączę, żeby brzdąkało w tle, albo słucham jednym uchem wiadomości. Czasem w święta powtórzą jakiś fajny film to się obejrzy. No i jednym z ważnych powodów posiadania telewizora jest Kuba Wojewódzki

  8. #8
    Fan FNiN Awatar Klaudia cD.
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    663

    Domyślnie Odp: TV

    Moim zdaniem Wojewódzki to wredna gnida, no ale inteligentny rzeczywiście jest - to jego plus.
    Ja telewizor włączam kiedy wiem, że ma lecieć fajny film, albo kiedy chcę sprawdzić czy takowy właśnie wyświetlają. Przeważnie zaglądam tylko na hbo, canal plusy, discovery i jakiś tam kanał meteorologiczny chyba tvnPogoda,czy jakoś tak.

  9. #9
    (dawniej Kowal) Awatar KamcioKowal
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    907

    Domyślnie Odp: TV

    Swoją drogą, widzieliście taki program

    EzoTV

    Ech...na tym programie od rana do nocy są horoskopy, wróżby, wróżki, odczytywanie przyszłości fusów i tym podobne bzdury.
    Ale nie że sobie jaja robią z tego, na serio siedzi stara baba "Doświadczona Wróżka" i obok numer telefonu. Dzwonisz a ona ci coś przepowiada.
    I swoim mętnym głosem pieprzy coś że "Aby utrzymać spokój duchów trzeba zadbać o swój ezoteryczny wizerunek...". Oczywiście za pieniądze.
    Masakra.

    Ktoś mógłby się zapytać "Czemu się czepiasz horoskopów, TV Trwam też wmawia ludziom głupoty o Bogu!" . Pomiędzy tymi kanałami jest jednak drobna różnica.
    TV Trwam jest raczej telewizją wspierającą katolików i rozmawiającą o potrzebach duchowych. To raczej nie jest maszynka do zarabiania pieniędzy, tylko kanał religijny.
    Zaś EzoTV to jedna wielka reklama "Prześlij SMS za ileś złotych to dowiesz się co cię czeka!". To nie ma żadnej funkcji poza zarabianiem kasy (w imię rzecz jasna wyższych celów)
    Ostatnio edytowane przez KamcioKowal ; 19-11-09 o 09:54
    Brytyjski oficer, przełom wieku XVIII i XIX:
    - Wy, Francuzi, walczycie o pieniądze - my Brytyjczycy walczymy o honor!
    Odpowiedź Roberta Surcoufa, francuskiego korsarza:
    - Sir, ludzie walczą o to czego najbardziej im brak.

  10. #10
    Zafascynowany FNiN Awatar ApViKeicam
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    267

    Domyślnie Odp: TV

    Bof! A czy tobie przeszkadza, że ktoś zarabia pieniądze? Człowieku, nikt ci nie każe tego oglądać. Skąd wiesz, że to nie prawda? Jak dla mnie to jest zwykłe i bezpodstawne czepialstwo się tym bardziej, że to jest zupełnie osobny kanał...
    Sometimes I feel I don't want to change
    And think we all have to rearrange
    And now I feel there's no more losing me

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę