<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30
  1. #1
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Asru
    Dołączył
    Nov 2008
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,164

    Domyślnie Komercja, jednosezonowcy i takie tam.

    Temat w sumie pasujący do muzyki, no ale wrzucam tutaj.

    Jedynie mnie bierze masakryczny…wnerw jak widzę/słyszę ludzi którzy na pytanie czego słuchają jadą coś w stylu mego podpisu?
    Jak wygiętym trzeba być by słuchać feela, dody, i całej masy innych komerchy w której nawijka jest o tym samym?
    Ojciec włącza radio jadąc samochodem, słucham :
    /O boże jak ja go kochałam a on mnie ma w dupie.
    /O boże jak my się kochamy.
    /O boże jak on mnie kochal.
    /O boże jak ja go kochałam a on ma mnie w dupie.
    No jak tego można słuchać? Przecież to jest dokładnie to samo, 500 tysięcy hitów a każdy taki sam, klon za klonem…
    Bardziej wyrafinowana forma ? utrzymywanie że słucha się rapu mając na mp3’jce grupe operacyjną, meza, 18l i liroya.
    I oczywiście odpowiednio inne gatunki też.

    Sprawa druga, jednosezonowcy.
    No to lecimy, tą cześć sponsoruje Zuxia? Czy jak jej tam, wielka fanka majkela.
    Od wielu lat owy pedofil był uważany za pedofila, zmarł i co? WIELKI show w TV, wszyscy nagle pamiętają, słuchają, w biedronkach przy kasach składanki jego „hitów”, i nagle z marnego pedofila staje się supergwiazdą, królem popu (współczuje tytułu, rly) i takie tam, myślę, że większość wie, o co chodzi.


    //Ogólnie szanuje ludzi słuchających każdy gatunek muzyczny oprócz popu ? bo jest on zwyczajną zbieraniną komerchy i zwyczajnego gówna.
    Wypije z metalem, typem co słucha rocka, czy czegośtam, ale pop mnie odpycha, nie żebym jakoś hejtował na maxa typów go słuchających, ale się zastanawiam jak wygiętym trzeba być?
    Zapytasz takiego ? co ci się w danej piosence podoba, odpowie ci „no piosenka ogólnie”
    Ale co niby? Nawijka, przesłanie? Przecież go nie ma. Podkład? Ewentualnie, ale nie on tworzy główne kryterium jak dla mnie.



    „Nie masz talentu możesz pokazać cycki”




    ///Z drugiej strony ja bez słuchawek i mp3 plajera się z domu nie ruszam, muzyka ma gigantyczne znaczenie w moim życiu ogólnie no i może mam trochę przesadzone podejście.
    Ostatnio edytowane przez Asru ; 04-11-09 o 22:43
    Olejmy wszystko, liczy się tylko to co teraz
    Ty jesteś blisko, więc mogę nawet dziś umierać
    I tak przeżyłem więcej niż przeciętniacy
    Bo nie bałem się wziąć swojego życia w swoje łapy

  2. #2
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Patryx
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    1,613

    Domyślnie Odp: Komercja, jednosezonowcy i takie tam.

    Cytat Zamieszczone przez Asru
    Temat w sumie pasujący do muzyki, no ale wrzucam tutaj.
    A ja bym go jednak przeniósł do muzyki. A może nawet pokusiłbym sie o wrzucenie do "Czego aktualnie słuchacie", bo właśnie na temat może sie dyskusja rozwinąć, ale niech kto inny zadecyduje.

    Cytat Zamieszczone przez Asru Zobacz posta
    Sprawa druga, jednosezonowy.
    No to lecimy, tą cześć sponsoruje Zuxia? Czy jak jej tam, wielka fanka majkela.
    Od wielu lat owy pedofil był uważany za pedofila, zmarł i co? WIELKI show w TV, wszyscy nagle pamiętają, słuchają, w biedronkach przy kasach składanki jego „hitów”, i nagle z marnego pedofila staje się supergwiazdą, królem popu (współczuje tytułu, rly) i takie tam, myślę, że większość wie, o co chodzi.
    A ja myślę, że Zuxia (jak zapewne wiele osób) polubiła Jacksona dopiero po jego śmierci, ponieważ wtedy właśnie jego piosenki zyskały największy rozgłos, ciągle je puszczali w radiu i wielu osobom mogły sie spodobać. Ale najlepiej jak sama sie wypowie.[/QUOTE]

    A co do tematu... dla mnie nie ma znaczenia czy dana muzyka jest "jendosezonowa" czy kochana przez wszystkie pokolenia. Podoba sie komuś zespół, który zyskał sławę rok temu i nie utrzyma jej zapewne drugie tyle - jego sprawa.

    Ale rzeczywiście zauważyłem, że ostatnimi czasy w muzyce nasiliły sie "mody". Wiele osób choć nie przepada szczególnie za jakimś gatunkiem i tak go słucha bo tak robi wiele osób.

  3. #3
    (dawniej Kowal) Awatar KamcioKowal
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    907

    Domyślnie Odp: Komercja, jednosezonowcy i takie tam.

    Cytat Zamieszczone przez Asru Zobacz posta
    Jak wygiętym trzeba być by słuchać feela, dody, i całej masy innych komerchy w której nawijka jest o tym samym?
    No jak tego można słuchać? Przecież to jest dokładnie to samo, 500 tysięcy hitów a każdy taki sam, klon za klonem…

    Oj, co do Dody się zgodzę. Jedna wielka komercyjna- to chyba nie jest przekleństwo?....- dziwka. Feel też mam głęboko gdzieś. Piosenka taka jak tysiące innych. Już dawno to zauważyłem, ale nie wpadłem żeby opublikować na forum .


    Cytat Zamieszczone przez Asru Zobacz posta
    No to lecimy, tą cześć sponsoruje Zuxia? Czy jak jej tam, wielka fanka majkela.
    Od wielu lat owy pedofil był uważany za pedofila, zmarł i co? WIELKI show w TV, wszyscy nagle pamiętają, słuchają, w biedronkach przy kasach składanki jego „hitów”, i nagle z marnego pedofila staje się supergwiazdą, królem popu (współczuje tytułu, rly) i takie tam, myślę, że większość wie, o co chodzi.
    1. Ty za to jesteś królem złośliwości
    2. Nie wiem, czy MJ był pedofilem. Ale nie używaj słowa "pedofil" w każdym zdaniu opisującym MJ
    3. Uznasz mnie za wygiętego. Ale MJ był JEDYN? gwiazdą której pop mi się podobał Ze 2,3 piosenki nawet fajne.


    Cytat Zamieszczone przez Asru Zobacz posta
    //Ogólnie szanuje ludzi słuchających każdy gatunek muzyczny oprócz popu ? bo jest on zwyczajną zbieraniną komerchy i zwyczajnego gówna.
    Wypije z metalem, typem co słucha rocka, czy czegośtam, ale pop mnie odpycha, nie żebym jakoś hejtował na maxa typów go słuchających, ale się zastanawiam jak wygiętym trzeba być?
    Zapytasz takiego ? co ci się w danej piosence podoba, odpowie ci „no piosenka ogólnie”
    Ale co niby? Nawijka, przesłanie? Przecież go nie ma. Podkład? Ewentualnie, ale nie on tworzy główne kryterium jak dla mnie.
    Też nie lubię popu. Ale wkurzyłeś mnie jedną rzeczą. Napisałeś, że "szanujesz ludzi słuchających różne rodzaje muzyki, z wyjątkiem popu".
    Czyli co, plujesz i szydzisz z fanów popu? Czegoś tu nie rozumiem.
    Każdy lubi co innego. I choćbyś nie wiem jakich słów użył przy rozmowie z fanem popu, to on by wzruszył ramionami i powiedział "Lubię pop, i tyle."

    "jak wygiętym trzeba być żeby słuchać popu". Sorry, ale popu słuchają setki milionów ludzi w Polsce i na całym świecie Wygiętym?
    Człowieku, po prostu ludziom coś wpadnie w ucho i słuchają. Co w tym nienormalnego? Mój ojciec, który słucha popu, ale też rocka, metalu, czasem rapu i hip hopu. W ogóle głupie jest dzielenie ludzi na fanów popu, rocka itd.

    Cytat Zamieszczone przez Asru Zobacz posta
    „Nie masz talentu możesz pokazać cycki”
    To zdanie najlepiej opisuje Dodę.


    Cytat Zamieszczone przez Asru Zobacz posta
    ///Z drugiej strony ja bez słuchawek i mp3 plajera się z domu nie ruszam, muzyka ma gigantyczne znaczenie w moim życiu ogólnie no i może mam trochę przesadzone podejście.
    No co ty nie powiesz!
    Brytyjski oficer, przełom wieku XVIII i XIX:
    - Wy, Francuzi, walczycie o pieniądze - my Brytyjczycy walczymy o honor!
    Odpowiedź Roberta Surcoufa, francuskiego korsarza:
    - Sir, ludzie walczą o to czego najbardziej im brak.

  4. #4
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Luk
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Posty
    1,752

    Domyślnie Odp: Komercja, jednosezonowcy i takie tam.

    No proszę... Kolejny powrót Asru? To fajnie na prawdę . Już się obawiałem, że tym razem faktycznie, nieodwołalnie i bezterminowo zaprzestaniesz pisania na forum xD

    Na wstępie...
    Czy Ty, Asru, zawsze musisz odnosić się do ludzi z takim dziwnym... no nie chamstwem, ale taką złośliwością, brakiem odrobiny poszanowania? Kiedy coś krytykujesz, to praktycznie za każdym razem atakujesz jakąś jednostkę albo grupę. Jeśli wypowiadasz się źle na temat muzyki, to wypowiadaj się źle na temat muzyki, a nie słuchających jej ludzi. Coś takiego jak "ale oni muszą być wygięci skoro tego słuchają" nie ma prawa się pojawić. Ja nie mogę przetrawić polskiego rapu i hip hopu, który traktuje o "ziole". Czy idąc Twoim tokiem myślenia to oznacza, że w moim mniemaniu jesteś wygięty? xD

    Cytat Zamieszczone przez Asru
    Sprawa druga, jednosezonowy.
    No to lecimy, tą cześć sponsoruje Zuxia? Czy jak jej tam, wielka fanka majkela.
    Od wielu lat owy pedofil był uważany za pedofila, zmarł i co? WIELKI show w TV, wszyscy nagle pamiętają, słuchają, w biedronkach przy kasach składanki jego „hitów”, i nagle z marnego pedofila staje się supergwiazdą, królem popu (współczuje tytułu, rly) i takie tam, myślę, że większość wie, o co chodzi.
    Heh... Popełniasz wielki błąd nazywając MJ jednosezonową gwiazdą. Oj, wielki. Może przestudiuj trochę historię muzyki, tańca, tego co działo się w kulturze masowej lat 80, hmm?
    Poza tym nie należy mieszać jego muzyki z życiem osobistym (możliwe, że wcale tego nie robisz, ale tak ogólnie na wszelki wypadek piszę ). To dwa różne światy, które zupełnie nie powinny mieć ze sobą nic wspólnego. Nazywanie Jacksona pedofilem i obniżanie w ten sposób wartości jego muzyki jest idiotyzmem. To tak jakby teraz wygwizdać "Pianistę", bo Polański zgwałcić dziecko .

    Cytat Zamieszczone przez KamcioKowal
    Jedna wielka komercyjna- to chyba nie jest przekleństwo?....- dziwka.
    No generalnie nie, chyba że jej odpowiednik na k .

    Cytat Zamieszczone przez Asru
    Temat w sumie pasujący do muzyki, no ale wrzucam tutaj.
    Jak pasuje do muzyki, to wrzucaj do muzyki. Przenoszę.
    Każdą sprawę można rozwiązać w trojaki sposób: dobrze, źle i po mojemu.
    Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering. - Yoda


    "Cudzej pizzy się nie zeżera!"
    ~Buka

  5. #5
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Asru
    Dołączył
    Nov 2008
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,164

    Domyślnie Odp: Komercja, jednosezonowcy i takie tam.

    Heh... Popełniasz wielki błąd nazywając MJ jednosezonową gwiazdą. Oj, wielki. Może przestudiuj trochę historię muzyki, tańca, tego co działo się w kulturze masowej lat 80, hmm?
    Gdzie nazwałem MJ jednosezonową gwiazdą? Chodzi mi bardziej o tych, co go teraz słuchają, bo zmarł.

    Na wstępie...
    Czy Ty, Asru, zawsze musisz odnosić się do ludzi z takim dziwnym... no nie chamstwem, ale taką złośliwością, brakiem odrobiny poszanowania? Kiedy coś krytykujesz, to praktycznie za każdym razem atakujesz jakąś jednostkę albo grupę.
    Bo tak ogólnie dyskusja polega na atakowaniu, strzelaiu argumentami, cięciu ripostami.

    Jak pasuje do muzyki, to wrzucaj do muzyki. Przenoszę.
    Pasował do obu działów, i wkońcu postanowiłem tu wrzucić.

    To zdanie najlepiej opisuje Dodę.
    No o niej to było z tego co pamiętam, niemniej nie tylko.
    (O.s.t.r - Ty sobie możesz, bodajże)


    Też nie lubię popu. Ale wkurzyłeś mnie jedną rzeczą. Napisałeś, że "szanujesz ludzi słuchających różne rodzaje muzyki, z wyjątkiem popu".
    Czyli co, plujesz i szydzisz z fanów popu? Czegoś tu nie rozumiem.
    odpowiem swoim postem
    nie żebym jakoś hejtował na maxa typów go słuchających, ale się zastanawiam jak wygiętym trzeba być?

    2. Nie wiem, czy MJ był pedofilem. Ale nie używaj słowa "pedofil" w każdym zdaniu opisującym MJ
    3. Uznasz mnie za wygiętego. Ale MJ był JEDYN? gwiazdą której pop mi się podobał Ze 2,3 piosenki nawet fajne.
    Nie, spokojnie, w sumie nie mam nic do MJ jako osoby, może lekkie uprzedzenie, niemniej doceniam jego wkład w muzykę jako-taki.

    No proszę... Kolejny powrót Asru? To fajnie na prawdę . Już się obawiałem, że tym razem faktycznie, nieodwołalnie i bezterminowo zaprzestaniesz pisania na forum xD
    No troche mnie poniosło ostatnio, nie? Piona, czekam na warny.
    Olejmy wszystko, liczy się tylko to co teraz
    Ty jesteś blisko, więc mogę nawet dziś umierać
    I tak przeżyłem więcej niż przeciętniacy
    Bo nie bałem się wziąć swojego życia w swoje łapy

  6. #6
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Patryx
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    1,613

    Domyślnie Odp: Komercja, jednosezonowcy i takie tam.

    Cytat Zamieszczone przez Asru Zobacz posta
    Gdzie nazwałem MJ jednosezonową gwiazdą? Chodzi mi bardziej o tych, co go teraz słuchają, bo zmarł.
    Już to pisałem Nie słuchają go ZA TO, ?E ZMAR?, tylko dlatego, że GDY ZMAR? POZNALI SIE NA JEGO TALNECIE. Teraz każdy pozna piosenki Jacksonna, rok temu niekoniecznie.


    Cytat Zamieszczone przez Asru Zobacz posta
    Bo tak ogólnie dyskusja polega na atakowaniu, strzelaiu argumentami, cięciu ripostami.
    Na atakowaniu (w pewnym sensie) owszem, ale nie na obrażaniu.


    Cytat Zamieszczone przez Asru Zobacz posta
    Pasował do obu działów, i wkońcu postanowiłem tu wrzucić.
    A jednak (jak sam przynałeś) bardziej również do muzyki. Nawet bardziej.

    Cytat Zamieszczone przez Asru Zobacz posta
    nie żebym jakoś hejtował na maxa typów go słuchających, ale się zastanawiam jak wygiętym trzeba być?
    A ja uważam, ze trzeba być wygiętym, zeby słuchać rapu, a nie piszę tego w kazdym poscie
    Ostatnio edytowane przez Patryx ; 04-11-09 o 17:33

  7. #7
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Komercja, jednosezonowcy i takie tam.

    Temat ciekawy i w pewnym sensie, Asru, masz rację.
    Cytat Zamieszczone przez Patryx Zobacz posta
    (...)a może nawet pokusiłbym sie o wrzucenie do "Czego aktualnie słuchacie", bo właśnie na temat może sie dyskusja rozwinąć, ale niech kto inny zadecyduje.
    Zostaje tutaj (w muzyce)

    Zacznę od Jacksona. Zanim umarł, kojarzyłem go jako piosenkarza i to nie z powodu zarzutów o pedofilię. Pewnie rozpoznałbym ze dwa jego utwory, ze dwa były całkiem przyjemne, jednak nie gustowałem w tym typie muzyki, więc go nie słuchałem. Uważałem go jako jednego z wielu znanych i sławnych artystów. Gdy umarł, pojawiło się pytanie "Czy on naprawdę był aż taki pro?". Nagle wszyscy go słuchają, znają jego życiorys, a o tym, że wszelkie możliwe piśmidła obsmarowywali go na każdym kroku wszyscy już zapomnieli... Nawet nie mogę powiedzieć, że to mnie wkurza. Po prostu tak jest i już się do tego przyzwyczaiłem.
    Cytat Zamieszczone przez Patryx Zobacz posta
    Już to pisałem Nie słuchają go ZA TO, ?E ZMAR?, tylko dlatego, że GDY ZMAR? POZNALI SIE NA JEGO TALNECIE. Teraz każdy pozna piosenki Jacksonna, rok temu niekoniecznie.
    Rok temu jeszcze niekoniecznie, za rok może już nie .

    Co do innych sławnych-na-chwile-zespołów, tak już jest i ciężko to zmienić. Mało jest artystów, którzy tworzą coś dla sztuki, bo i po co? Lepiej zrobić jakiś chłam i zarobić kasę. Komercja to dobre słowo, ale jak już Jasti powiedziała w innym temacie, w dzisiejszym świecie jest wszędzie.

    Ale jedno mnie... Nie tyle dziwi, co może nie pasuje. Asru, jakich Ty gatunków muzyki słuchasz? Dla mnie właśnie wszelkie techna, rapy i hop hipy są niepojętne i często nawet nie śmiem ich nazwać muzyką .

    PS
    Cytat Zamieszczone przez Asru Zobacz posta
    No troche mnie poniosło ostatnio, nie? Piona, czekam na warny.
    Jak dobrze, że wróciłeś . Do wszystkich innych, zarzucających Asru wyzywających wypowiedzi, braku szacunku dla innych (w pewnym sensie), używanie specyficznego języka... Jeszcze się nie przyzwyczailiście?

  8. #8
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Asru
    Dołączył
    Nov 2008
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,164

    Domyślnie Odp: Komercja, jednosezonowcy i takie tam.

    Jak dobrze, że wróciłeś . Do wszystkich innych, zarzucających Asru wyzywających wypowiedzi, braku szacunku dla innych (w pewnym sensie), używanie specyficznego języka... Jeszcze się nie przyzwyczailiście?
    No, mua mua, a pozatym masz racje, hehe.

    Ale jedno mnie... Nie tyle dziwi, co może nie pasuje. Asru, jakich Ty gatunków muzyki słuchasz? Dla mnie właśnie wszelkie techna, rapy i hop hipy są niepojętne i często nawet nie śmiem ich nazwać muzyką .
    Rapu i reggae.
    Może ty nie potrafisz, ja sobie cenie przekaz w kawałkach, i brak komercji w 100% (undergroundowe płytki), a legale? Słychać, kiedy wykonawca robi płyte dla hajsu, po tekstach, no ogólnie.

    A, nie należy mylić dwóch rzeczy - sukcesu komercyjnego, a robienia płyty dla sukcesu komercyjnego.

    Już dawno to zauważyłem, ale nie wpadłem żeby opublikować na forum .
    Rózne głupoty wpadają na myśl jak się siedzi chorym w domu ;p
    Olejmy wszystko, liczy się tylko to co teraz
    Ty jesteś blisko, więc mogę nawet dziś umierać
    I tak przeżyłem więcej niż przeciętniacy
    Bo nie bałem się wziąć swojego życia w swoje łapy

  9. #9
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Luk
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Posty
    1,752

    Domyślnie Odp: Komercja, jednosezonowcy i takie tam.

    Cytat Zamieszczone przez Asru
    Gdzie nazwałem MJ jednosezonową gwiazdą? Chodzi mi bardziej o tych, co go teraz słuchają, bo zmarł.
    Yyy... No tutaj :
    Cytat Zamieszczone przez Asru
    Sprawa druga, jednosezonowcy.
    No to lecimy, tą cześć sponsoruje Zuxia? Czy jak jej tam, wielka fanka majkela.
    Od wielu lat owy pedofil był uważany za pedofila, zmarł i co? WIELKI show w TV, wszyscy nagle pamiętają, słuchają, w biedronkach przy kasach składanki jego „hitów”, i nagle z marnego pedofila staje się supergwiazdą, królem popu (współczuje tytułu, rly) i takie tam, myślę, że większość wie, o co chodzi.
    Nie wiem jak Ty, ale ja przez jednosezonową gwiazdę rozumiem coś pokroju... Ich Troje xD albo dzisiejszego Feel'a (ciekawe kiedy zgasną). MJ nigdy nie był jednosezonowy, dzisiaj również nie jest. Tak już bywa, że wokół śmierci wielkich artystów robi się wielki szum i rozdmuchuje sprawę do granic możliwości (pewnie nawet nieliczne dzikie plemiona Indian w Ameryce Południowej już wiedzą, że zmarł Jackson i słuchają teraz jego płyt xD). Dla mnie również dziwny jest fakt, że króla popu w pełni doceniono dopiero po śmierci. Jak żył, to jakoś cicho było, prawda? Wydawało się, że no gdzieś tam jest super gwiazda popu, przy okazji pedofil, który co jakiś czas zagra koncert albo wyda płytę. To takie dość pospolite wtedy było, nikt się tym już specjalnie nie interesował. Bywali nawet tacy, którzy nie wiedzieli co to jest Billie Jean (tylko nie mówcie, że nie wiecie xD). Teraz nagle BUM. Ludzie skapnęli się, że MJ tworzył świetną muzykę. Szkoda tylko, że tak późno, już po jego śmierci. No ale cóż... Tak musi być. Z wieloma kompozytorami muzyki klasycznej też tak było . W sumie to i lepiej. Jackson to nie jakiś tani popowy gniot. To prawdziwy król popu.

    Cytat Zamieszczone przez Zegarmistrz
    Jak dobrze, że wróciłeś . Do wszystkich innych, zarzucających Asru wyzywających wypowiedzi, braku szacunku dla innych (w pewnym sensie), używanie specyficznego języka... Jeszcze się nie przyzwyczailiście?
    ?arty żartami, ale regulamin regulaminem i kultura kulturą .

    Cytat Zamieszczone przez Asru
    Bo tak ogólnie dyskusja polega na atakowaniu, strzelaiu argumentami, cięciu ripostami.
    Od kiedy? To wyjaśnia, czemu nigdy nie mogłem z Tobą normalnie podyskutować . Dyskusja polega na dojściu do porozumienia, rozświetlenia sprawy, zmiany własnego lub cudzego punktu widzenia. Jeśli z kimś dyskutujesz to na jakiś ważny, czasem trudny temat. Skąd Ci się wzięło głupie atakowanie, strzelanie argumentami i cięcie ripostami? To nie wojna, nie bójka, ani nie żadne solo o północy w ciemnej uliczce. Jeśli już do jakiegoś atakowania dojdzie, to nie chodzi wtedy o atak na rozmówcę ("jaki on wygięty"...), tylko na jego argumenty.

    Cytat Zamieszczone przez Asru
    Pasował do obu działów, i wkońcu postanowiłem tu wrzucić.
    Jesteś w punkcie A. Masz dwa tramwaje do wyboru. Każdy z nich zmierza do punktu B, Twojego celu. Jeden z nich jedzie okrężną drogą, dwa razy dłużej od drugiego. Oby dwa jednak jadą do punktu B, więc nie ma dla Ciebie znaczenia którym pojedziesz, tak?
    Hydepark służy do wszystkiego, czego nie da się zmieścić w innych kategoriach. Na przykład temat o... życiu dinozaurów. Ale komercja w muzyce, to komercja w muzyce.
    Każdą sprawę można rozwiązać w trojaki sposób: dobrze, źle i po mojemu.
    Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering. - Yoda


    "Cudzej pizzy się nie zeżera!"
    ~Buka

  10. #10
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Asru
    Dołączył
    Nov 2008
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,164

    Domyślnie Odp: Komercja, jednosezonowcy i takie tam.

    Nie wiem jak Ty, ale ja przez jednosezonową gwiazdę rozumiem coś pokroju...
    Gdzie ja pisałem o jednosezonowych gwiazdach?
    Chodzi mi o jednosezonowców, ludzi. słuchaczy.
    Od kiedy? To wyjaśnia, czemu nigdy nie mogłem z Tobą normalnie podyskutować
    Od zawsze.
    Jackson to nie jakiś tani popowy gniot. To prawdziwy król popu.
    Ale nadal tylko popu. Niemniej Jacksona jak pisałem, szanuje, za to co zrobił, mimo wszystko.
    Olejmy wszystko, liczy się tylko to co teraz
    Ty jesteś blisko, więc mogę nawet dziś umierać
    I tak przeżyłem więcej niż przeciętniacy
    Bo nie bałem się wziąć swojego życia w swoje łapy

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę