<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30
  1. #11
    Zafascynowany FNiN Awatar zuxia
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Posty
    303

    Domyślnie Odp: Komercja, jednosezonowcy i takie tam.

    Sprawa druga, jednosezonowcy.
    No to lecimy, tą cześć sponsoruje Zuxia? Czy jak jej tam, wielka fanka majkela.
    Od wielu lat owy pedofil był uważany za pedofila, zmarł i co? WIELKI show w TV, wszyscy nagle pamiętają, słuchają, w biedronkach przy kasach składanki jego „hitów”, i nagle z marnego pedofila staje się supergwiazdą, królem popu (współczuje tytułu, rly) i takie tam, myślę, że większość wie, o co chodzi.

    Sponsoruję wam tematy do rozmów?

    No cóż.. Niestety należałam, jak to już napisał Luk, do takich co nie znali nawet Billie Jean. Wydaję mi się, że nie wybieram sobie nigdy muzyki pod względem mody - teraz mi się spodobał Michael więc go słucham. Może robię to podświadomie? Nie wiem.

    A, no i czemu piszesz, że Michael to pedofil?


  2. #12
    Zafascynowany FNiN Awatar Morowis
    Dołączył
    Aug 2008
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    267

    Domyślnie Odp: Komercja, jednosezonowcy i takie tam.

    No ok słuchasz MJ, ale do jasnej cholery musisz na każdym kroku pokazywać to jaki on jest super, jak go kochasz i uwielbiasz? Myślę, że właśnie o to chodzi Asru...

    A co do komercjalnych zespołów, to już się dało przyzwyczaić. Tak samo jak do komercyjnych filmów czy książek, tylko że temat z muzyką jest dość świeży i myślę, że za jakiś czas gry będą miały podobną sytuację.
    Zapraszam wszystkich na stronę z moimi opowiadaniami - www.morowis.yoyo.pl

    "Ottus 2 is ready" - zapraszam

  3. #13
    (dawniej Kowal) Awatar KamcioKowal
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    907

    Domyślnie Odp: Komercja, jednosezonowcy i takie tam.

    Cytat Zamieszczone przez Morowis Zobacz posta
    No ok słuchasz MJ, ale do jasnej cholery musisz na każdym kroku pokazywać to jaki on jest super, jak go kochasz i uwielbiasz? Myślę, że właśnie o to chodzi Asru...

    A co do komercjalnych zespołów, to już się dało przyzwyczaić. Tak samo jak do komercyjnych filmów czy książek, tylko że temat z muzyką jest dość świeży i myślę, że za jakiś czas gry będą miały podobną sytuację.
    Gry już mają taką sytuację Ale w tym wypadku to nie jest takie bolesne. A są porządne firmy które dbają o raczy (Blizzard, Infinity Ward, Rockstar)

    (Morowis, czy ty w każdym poście musisz co najmniej raz przeklnąć i się nad kimś powyzłośliwiać?... Serio, już kolejny raz patrzę- o Morowis coś napisał!- wchodzę do tematu, a ty jak nie czepiasz się opowieści MP że jest do du*y to na zuxię się wkurzasz że uwielbia MJ. Zrobił się z ciebie trochę taki frustrat, każdy twój post to czepianie się kogoś/czegoś pohamuj się!
    Mam przeczucie, że wkrótce mi się oberwie )
    Brytyjski oficer, przełom wieku XVIII i XIX:
    - Wy, Francuzi, walczycie o pieniądze - my Brytyjczycy walczymy o honor!
    Odpowiedź Roberta Surcoufa, francuskiego korsarza:
    - Sir, ludzie walczą o to czego najbardziej im brak.

  4. #14
    Zafascynowany FNiN Awatar Morowis
    Dołączył
    Aug 2008
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    267

    Domyślnie Odp: Komercja, jednosezonowcy i takie tam.

    Wiesz powiedziałeś mi o 2 postach, a ja się trochę skromnie chwaląc napisałem ich ponad 250. Ok było więcej postów w tym stylu, ale nie każdy. Po drugie jeżeli "do jasnej cholery" to przekleństwo, no cóż to chyba nadinterpretacja, co? Może mam mówić "Do motylej nogi", co ?

    Pomijając, ja też uwielbiam niektóre zespoły, ale nie potrzebuje mieć z nimi sygnaturki, ciągle o nich mówić (jeżeli tak nie w przypadku Zuzi, to przepraszam) i rysować z nimi rysunki. Nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie, że Zuzia hm... nie wiem jak to powiedzieć... chwali się tym? (Sorry jeszcze raz, jak nie mam racji).

    //Nie wiem czy to było celowe czy nie, ale w każdym razie nie ma takiego słowa jak "dlaczemu"!//Zeg
    Ostatnio edytowane przez Jasti ; 07-11-09 o 15:18
    Zapraszam wszystkich na stronę z moimi opowiadaniami - www.morowis.yoyo.pl

    "Ottus 2 is ready" - zapraszam

  5. #15
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Procesor
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Posty
    1,756

    Domyślnie Odp: Komercja, jednosezonowcy i takie tam.

    Kamcio, krytyka nie jest zabroniona. Ja sam czasem mam taką ochotę zjechać niektórych userów za przejawy totalnego debilizmu, ale admin jest dobry i miłosierny, i nie krytykuje userów, bo i tak ma ich mało

  6. #16
    Zafascynowany FNiN Awatar zuxia
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Posty
    303

    Domyślnie Odp: Komercja, jednosezonowcy i takie tam.

    Cały czas mówię o nim? hm.. Rysuję z nim rysunki? Jeden jedyny wstawiłam.
    Sygnaturki też z nim nie mam, tylko avatar, ale to zdjęcie mnie tak urzekło, że musiałam je sobie ustawić.

    Czy ja się tym chwalę? mi się raczej wydawało, że to kwestia tego, że mam małego świrka, ale ok..


  7. #17
    Fan FNiN Awatar Klaudia cD.
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    663

    Domyślnie Odp: Komercja, jednosezonowcy i takie tam.

    ?ał, pop jako zło wcielone... Ja rozumiem, że Voldemort, Galbatorix, Krzyżacy, ale żeby pop...? Jestem z tych co muzyki nie słuchają nałogowo, tylko czasem coś gdzieś zasłyszą i im się spodoba. Po za tym puszczam sobie Mozarta i nie chcę nikogo obrazić, ale moim zdaniem dzisiaj każda piosenka jest tworzona, żeby zarobić, tyle że niektóre są napisane żeby ująć ludzi nie zastanawiających się and tekstem, a inne właśnie aby tekst wywołał szum wśród tych dla których coś znaczy. Kontrowersyjna treść może równać się zarobkowi. Jeśli wykonawcom nie chodziłoby o kasę, to za 5/6 zysku budowaliby domy dziecka, nieprawdaż?
    A co do tego nieszczęsnego popu-NIE TO DOBRE CO DOBRE, ALE TO CO KOMU SMAKUJE (pewnie przypłacę to publiczna chłostą, ale raz kozie śmierć)

    Co do MJ to ja go nigdy nie lubiłam jako piosenkarza. Człowieka...no nie wiem. Tylko raz wpuścił dziennikarzy do Neverlandu i przypłacił to mianem pedofila. Słusznie? Nie mam zielonego pojęcia, ale uszanujmy zmarłych.

    No i mam jeszcze jedno pytanie : co wy konkretnie uważacie za komercję w muzyce (tytuł, wykonawca)?
    Pojęcie rozległe, a opinie ogólnikowe.

    PS. Procesor:"admin jest dobry i miłosierny, i nie krytykuje userów" - dobre xD, to się nazywa budowanie PR`u

  8. #18
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Komercja, jednosezonowcy i takie tam.

    Haa, i oto padło pytanie, na które mam nadzieję się doczekać odpowiedzi, bo to oznacza, że nie tylko ja tego nie pojmuję. Co dla Was jest komercją? Bo ostatnio słuchałam wywodu kumpla z klasy i jak zapytałam co to dla niego oznacza, że taka a taka muzyka jest komercyjna to powiedział, że "to się słyszy". Ja tam nie wiem, nie słyszę czegoś takiego. Ale nie znam się na muzyce, więc może dlatego
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  9. #19
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Asru
    Dołączył
    Nov 2008
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,164

    Domyślnie Odp: Komercja, jednosezonowcy i takie tam.

    Co dla Was jest komercją? Bo ostatnio słuchałam wywodu kumpla z klasy i jak zapytałam co to dla niego oznacza, że taka a taka muzyka jest komercyjna to powiedział, że "to się słyszy". Ja tam nie wiem, nie słyszę czegoś takiego. Ale nie znam się na muzyce, więc może dlatego
    Ale to się naprawdę słyszy.
    Słychać dobry bit, dobry tekst, przekaz, pasje w głosie, i takie tam, no zwyczajnie to się czuje.
    Olejmy wszystko, liczy się tylko to co teraz
    Ty jesteś blisko, więc mogę nawet dziś umierać
    I tak przeżyłem więcej niż przeciętniacy
    Bo nie bałem się wziąć swojego życia w swoje łapy

  10. #20
    Fan FNiN Awatar Klaudia cD.
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    663

    Domyślnie Odp: Komercja, jednosezonowcy i takie tam.

    Wierzymy, że się słyszy ale nie każdy ma dane upodobania, czy talenty.
    A jakiś przykład?
    Ostatnio edytowane przez Klaudia cD. ; 07-11-09 o 16:58

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę