<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39
  1. #31
    Zaciekawiony FNiN Awatar Syltaka
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    20

    Domyślnie Odp: Sieć TOR, pedofilia i inne obrzydlistwa

    Nie należę do osób tchórzliwych, ale bałabym się skorzystać z tego TOR-u z obawy, że jakiś psychol by mnie namierzył. Wiem, że to mało prawdopodobne, ale jakoś bym się bała. Dla mnie jakakolwiek nienaturalna forma zaspokajania seksualnego jest nienormalna, a co dopiero takie nekrofilie, homoseksualizm czy pedofilizm. Brr. Zbiera mi się wymioty.
    FNiN ŚZ2 Alternauci przeczytany w 6 godzin, czekam na nowy tom + na film na DVD <3

  2. #32
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Sieć TOR, pedofilia i inne obrzydlistwa

    Dla mnie jakakolwiek nienaturalna forma zaspokajania seksualnego jest nienormalna
    To, co wymieniłaś to już są nienaturalne formy kontaktu płciowego. Btw, homoseksualizm męski, czy żeński?
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  3. #33
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    280

    Domyślnie Odp: Sieć TOR, pedofilia i inne obrzydlistwa

    Syltaka, skarbie... Prawdopodobieństwo tego, że jakiś psychol Cię znajdzie i zgwałci w przypadku korzystanie z TOR'a jest o wiele, wiele mniejsze niż przy wrzucaniu słitaśnych fotek na facebooka...
    A homoseksualizm? Forma jak forma. Na pewno nie nienaturalna, bo wpisana w naturę naszych pra-pra przodków, małpiszonów, zmodyfikowanych genetycznie przez kosmitów.
    Pedofilizmu raczej nie popieram, ale gdybym żył w innych czasach z pewnością nie robiłoby mi problemu posuwanie czternastolatek w średniowiecznych burdelach.
    Uświadamiam, Cię, Syltako, że po Twoim poście właśnie obstawiane są zakłady o to, czy jesteś blondynką. Pozdrawiam i życzę dalszego, szczęśliwego życia w nietolerancji.
    //Bo się zbiera na kolejne ostrzeżenie//
    Fil
    Ostatnio edytowane przez kunivers ; 13-02-13 o 00:59

  4. #34
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Sieć TOR, pedofilia i inne obrzydlistwa

    A homoseksualizm? Forma jak forma. Na pewno nie nienaturalna, bo wpisana w naturę naszych pra-pra przodków, małpiszonów, zmodyfikowanych genetycznie przez kosmitów.
    Co Ty człowieku bredzisz? Homoseksualizm naturalny? To podaj chociaż jeden gatunek, który jest homoseksualny. Poza człowiekiem, który ma perwersyjną potrzebę pakowania sobie czegoś w odbyt.

    Pedofilizmu
    Jak już, to ''pedofilii''.

    raczej nie popieram, ale gdybym żył w innych czasach z pewnością nie robiłoby mi problemu posuwanie czternastolatek w średniowiecznych burdelach
    W tych ''innych czasach'' było to o tyle uzasadnione, że kobiety musiały dość szybko zajść w ciążę. Bo wówczas medycyna była w powijakach i poród dość często kończył się zgonem matki. Im młodszy organizm, tym silniejszy. A 30 lat... to już były babcie.

    Uświadamiam, Cię, Syltako, że po Twoim poście właśnie obstawiane są zakłady o to, czy jesteś blondynką. Pozdrawiam i życzę dalszego, szczęśliwego życia w nietolerancji.
    Bo ma inne zdanie i nie jest lewakiem, by pałać miłością do gejów/nekrofilów/pedofilów, jak Ty?
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  5. #35
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domyślnie Odp: Sieć TOR, pedofilia i inne obrzydlistwa

    Andrzej, istnieją udokumentowane przypadki homoseksualizmu wśród wielu gatunków.
    http://wolnemedia.net/seks/homoseksu...ecie-zwierzat/

    Andrzej, w ostatnim zdaniu jesteś obscenicznie niepoprawny i niegrzeczny (nie mogę używać przekleństw, a szkoda!).
    [dziś 14:57]Zegarmistrz: ja mam teorię odnośnie tego - po prostu papier, okładka, zapach, to wszystko nam się kojarzy z czytaniem, czyli czymś fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochę jak psy Pawłowa, widząc nową książkę czy czując zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemność, bo te nam się kojarzą z istotą książki - czytaniem
    [dziś 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok książki?


    [dziś 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kształty

  6. #36
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Sieć TOR, pedofilia i inne obrzydlistwa

    Andrzej, istnieją udokumentowane przypadki homoseksualizmu wśród wielu gatunków.
    http://wolnemedia.net/seks/homoseksu...ecie-zwierzat/
    Świetnie. A teraz pytanie pozostaje jedno - czy to jest naturalny stan, czy nie? Bo na ile ja zajmowałem się biologią ostatnie trzy lata, to doczytałem się, że stan ten jest patologiczny, a zwierzęta przejawiające skłonności homoseksualne zostają błyskawicznie odseparowane od stada, by nie marnowały np. potencjału rozrodczego na bezsensowną kopulację.

    Andrzej, w ostatnim zdaniu jesteś obscenicznie niepoprawny i niegrzeczny (nie mogę używać przekleństw, a szkoda!).
    Lubię być niepoprawny.
    A Ty potrafisz określać takie zachowania tylko za pomocą przekleństw? Współczuję.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  7. #37
    Fan FNiN Awatar Woju
    Dołączył
    Jun 2007
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    730

    Domyślnie Odp: Sieć TOR, pedofilia i inne obrzydlistwa

    JEEEST ktoś poza mną broni tradycyjnych wartości na forum fnin
    Syltace (tak to się odmienia?) zapewne chodziło o pozycje inne niż te powiedzmy "klasyczne". Patrząc na dzisiejsze 15-latki to w sumie chyba... zdrowe myślenie.
    A co do TOR to faktycznie, namierzenie byłoby cokolwiek trudne.
    Wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Umiem pisać i czytać

  8. #38
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    3

    Domyślnie Odp: Sieć TOR, pedofilia i inne obrzydlistwa

    A co wam przeszkadza homoseksualizm inych, wpływa to jakoś na wasze życie? mieszkania do wynajęcia poznań

    //Linkom reklamowym dziękujemy.//kam193
    Ostatnio edytowane przez kam193 ; 28-07-13 o 20:36

  9. #39
    Dawniej MC_LEE Awatar Lee
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    738

    Domyślnie Odp: Sieć TOR, pedofilia i inne obrzydlistwa

    Tak, wpływa, chcę mi się rzygać na widok całujących się facetów. Ale do tego jest inny temat w hydeparku, dziękuję za uwagę

    //http://forum.fnin.eu/showthread.php?898-Homoseksualizm//Zeg
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 02-08-13 o 12:07

    Soldiers of hate, nazi leaders and civilians
    I will take them to where they belong
    For I've seen many wars,
    Heard a hundred calls to arms
    Salvation is my name

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę