<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39
  1. #21
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Awangardowy Kaloryfer
    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    1,365

    Domyślnie Odp: Sieć TOR, pedofilia i inne obrzydlistwa

    Ktoś tu pisał że policji się nie chce śledzić. Nie tyle nie chce. To jest NIEMO?LIWE!

    W skrócie TOR działa tak:
    User -> węzeł -> węzeł -> węzeł -> ... -> węzeł -> witryna
    Użytkownik wysyła żądanie. Ono przechodzi przez kilka(dziesiąt?) węzłów bez zapisywania informacji o przesyle, a potem dochodzi do punktu docelowego i wraca inną drogą. Nie ma informacji kto, co i kiedy chciał zobaczyć i nie da się nic sprawdzić.

    A co do tematu, to rzeczywiście chore, a pedofilów do cel z dwumetrowymi murzynami!

  2. #22
    Fan FNiN Awatar BartG
    Dołączył
    Dec 2006
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    573

    Domyślnie Odp: Sieć TOR, pedofilia i inne obrzydlistwa

    Chcieli całkowicie zakazać TOR, ale tez nie można bo to nie tylko do nielegalnych rzeczy służy.

    Czyli: albo wprowadzamy cenzure, brak wolności słowa (TOR to nei tylko pedofilia) i zamykamy TORa albo dupa

    Osobiście jestem za zamknięciem...

  3. #23

    Angry Odp: Sieć TOR, pedofilia i inne obrzydlistwa

    Cytat Zamieszczone przez bartg Zobacz posta
    Osobiście jestem za zamknięciem...
    Ja oczywiście też. Pedofili można znaleść nawet na swojej ulicy. Czy ktos oglądał "Nostalgię Anioła"?
    Kiedy to sąsiad gwałci i morduje 14 letnią dziewczynkę, i to nie pierwszą. Wstrząsający film.
    Nawet u moich kolegów z klasy są 'zadatki' na COŚ [bo nie można tego nazwać ktoś] na COŚ podobnego. Choc może oni nie [moi kumple] nie są TACY, TYLKO [xDD] zboczeni. A pedofile, to po prostu brak słów....
    " - ?yjesz? - zapytał 'mój ukochany'
    - Nie, umarłam - powiedziałam głupio
    - No tak, listonosz przyniesie zaraz Akt Zgonu"

  4. #24
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Sieć TOR, pedofilia i inne obrzydlistwa

    Ty masz 14 lat.
    Pedofilia w wieku 14 lat nie istnieje. -.-
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  5. #25
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Asru
    Dołączył
    Nov 2008
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,164

    Domyślnie Odp: Sieć TOR, pedofilia i inne obrzydlistwa

    Ja oczywiście też. Pedofili można znaleść nawet na swojej ulicy. Czy ktos oglądał "Nostalgię Anioła"?
    Kiedy to sąsiad gwałci i morduje 14 letnią dziewczynkę, i to nie pierwszą. Wstrząsający film.
    Nawet u moich kolegów z klasy są 'zadatki' na COŚ [bo nie można tego nazwać ktoś] na COŚ podobnego. Choc może oni nie [moi kumple] nie są TACY, TYLKO [xDD] zboczeni. A pedofile, to po prostu brak słów....
    Wiesz że legalnie w tym kraju się pieprzyć można od 15, a faktycznie pieprzyć się zaczynają tak koło 12 lat?
    A twoi kumple z klasy? paru już pewnie coś za sobą ma, koleżanki też.

    Ty masz 14 lat.
    Pedofilia w wieku 14 lat nie istnieje. -.-
    W świetle prawa jest, toteż nie radzę tykać 14-stek, nigdy nie wiadomo co takiej odbije, a zawsze jest to mocny argument, bo jak ci 15-stka powie że ją zgwałciłeś czy coś w tą mańkę to zawsze idzie się jakoś bronić.
    Ostatnio edytowane przez Asru ; 06-06-10 o 19:49
    Olejmy wszystko, liczy się tylko to co teraz
    Ty jesteś blisko, więc mogę nawet dziś umierać
    I tak przeżyłem więcej niż przeciętniacy
    Bo nie bałem się wziąć swojego życia w swoje łapy

  6. #26
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Sieć TOR, pedofilia i inne obrzydlistwa

    Asru, możesz czytać uważnie, czy to jest problem?
    Mówię, że wśród 14-latków nie ma pedofilii. Skoro sam sprawca nie jest osobą pełnoletnią, nie można nazwać tego pedofilią. Można to nazwać np. zmuszeniem do nierządu, gwałtem, naruszeniem intymności - owszem. Ale nie pedofilią.
    Poza tym, mam duże wątpliwości, czy w tym wieku istnieje jakiekolwiek prawdopodobieństwo pedofilii.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  7. #27
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Awangardowy Kaloryfer
    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    1,365

    Domyślnie Odp: Sieć TOR, pedofilia i inne obrzydlistwa

    Mylicie pojęcia. Stosunek z osobą nieletnią (czy też osobą poniżej lat 15) i pedofilia to 2 różne sprawy. Pedofilia to gustowanie w osobach o nierozwiniętych cechach płciowych, a jak patrzę na niektóre gimnazjalistki... wow :E Tak samo jak z tym Polańskim i Geimer - ona wtedy mimo 13 lat wyglądała jak osiemnastka, czyli Polański zareagował naturalnie Inna sprawa, że ona była w tym wieku "pod ochroną".

  8. #28
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Asru
    Dołączył
    Nov 2008
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,164

    Domyślnie Odp: Sieć TOR, pedofilia i inne obrzydlistwa

    Jeśli sprawca ma 15 lat a "ofiara" 14 to w świetle prawa somehow jest to pedofilią, niemniej zazwczaj jest stosowany w takich wypadkach nadzwyczajne złagodzenie kary + kurator.
    Co do obu osób poniżej 15 - nie jestem pewien, ale ew. konsekwencje wyglądają podobnie.
    Olejmy wszystko, liczy się tylko to co teraz
    Ty jesteś blisko, więc mogę nawet dziś umierać
    I tak przeżyłem więcej niż przeciętniacy
    Bo nie bałem się wziąć swojego życia w swoje łapy

  9. #29
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Awangardowy Kaloryfer
    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    1,365

    Domyślnie Odp: Sieć TOR, pedofilia i inne obrzydlistwa

    Co do osób poniżej 15 to jeżeli nie był to gwałt nie można wyciągnąć konsekwencji. Bo kto tu jest ofiarą, a kto oskarżonym (jeżeli obydwoje wyrazili zgodę)?

  10. #30
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Asru
    Dołączył
    Nov 2008
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,164

    Domyślnie Odp: Sieć TOR, pedofilia i inne obrzydlistwa

    No właśnie to jest polska zmiksowana z mentalnością nastolatek - w zasadzie jest to nielegalne, i jeśli takiej nastce coś odj*bie(albo jej rodzicom, ew jego rodzicom) to może się właśnie na kuratorze skończyć.


    Mylicie pojęcia. Stosunek z osobą nieletnią (czy też osobą poniżej lat 15) i pedofilia to 2 różne sprawy.
    W zasadzie na 1 wychodzi.


    /Swoją drogą to o tym było już na forumku pisane a pisane też...


    /Edit
    Oczywiście chodzi mi o sytuacje gdzie np. laska chciała, dała a po fakcie coś jej się odwidziało i polazła z tym na policje (albo do matki a ta z nią na policję blabla)
    Wiadomo że nikt nie lata patrząc który 13 latek wsadza której 13 latce....
    Ostatnio edytowane przez Asru ; 07-06-10 o 15:02
    Olejmy wszystko, liczy się tylko to co teraz
    Ty jesteś blisko, więc mogę nawet dziś umierać
    I tak przeżyłem więcej niż przeciętniacy
    Bo nie bałem się wziąć swojego życia w swoje łapy

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę