<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 92
  1. #21
    Fan FNiN Awatar Klaudia cD.
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    663

    Domyślnie Odp: Kinowy szał filmowy

    Cytat Zamieszczone przez zuxia Zobacz posta
    w pewnych momentach wyjątkowo irytowała mnie Bella. Ona non-stop miała otworzoną na oścież buzię..
    No, jak ryba


    Blondi, rzeczywiście wiedziałam, że Bella nie umrze, ale początek filmu był nudny do tego stopnia, do którego podbiega głupota "Kaczora Howarda". O ile w miarę oglądalny był fragment jazdy lamborghini i spotkania z Volturi, o tyle całą reszte można by wyciąć i film by na tym nie ucierpiał, a nawet zyskał, bo ci wszyscy aktorzy po prostu za bardzo starali się okazywać uczucia, itp., itd.
    Skrócić Wam treść tego filmu? Proszę bardzo:
    Bella -Edwwwarddzziiee...Edwwwarddzziiee! Ugryź mnie!
    Edward -Nie Bellloo, Nie!!!
    Bella -Tak Edwwwarddzziiee, tak!!!
    Jacob -Bello, on jest zły, a ja cię kocham!!!
    Bella -Ja też cię kocham, ale zostanę z niiimmm!!!
    Jacob -Nie!!!
    Edward -Nie!!!Ja odchodzę!!!

    Bella -Nie!!!

  2. #22
    Zafascynowany FNiN Awatar Blondi
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    203

    Domyślnie Odp: Kinowy szał filmowy

    Już też widziałam 'Księżyc..', co prawda nie w kinie, ale... . Moje koleżanki się nim zachwycają, ale jakoś tak... faktycznie najlepszy nie jest. Teksty Charliego były rozwalające, ale ta Bella... Kristen nie powinna jej grać, po prostu się do tego nie nadaje.
    No słaby ten film był i tyle... Ale 5.12 wybieram się na Mikołajka... Przynajmniej mam nadzieję, że pooglądam jakąś dobrą ekranizację.

    Miłość przychodzi sama, hę?

  3. #23
    Zafascynowany FNiN Awatar Nataliasz95
    Dołączył
    Aug 2008
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    413

    Domyślnie Odp: Kinowy szał filmowy

    W sobotę byłam na Mikołajku i muszę przyznać, że to jedna z niewielu naprawdę dobrych ekranizacji książek. Praktycznie cały czas się śmiałam, tak jak większość sali. Przede wszystkim nigdy nie zapomnę min rodziców Mikołajka, gdy pchali samochód do domu.
    Historie nigdy nie mają końca, chociaż książki nam to sugerują. One nie kończą się na ostatniej stronie ani nie zaczynają na pierwszej.

  4. #24
    Zainspirowany FNiN Awatar grey lady
    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    51

    Domyślnie Odp: Kinowy szał filmowy

    1. To było porsche. Dokładniej porsche 911 turbo. I dobre były jeszcze sceny walk wilków.
    2. Byłam z klasą na opowieści wigilijnej. Po prostu... żeby nas na takie coś ciągnąć w gimnazjum to lekkie przegięcie.
    3. A ja się wybieram na film 'Avatar'. Mam nadzieję że będzie fajny
    Gwiazdy, światła nieba,
    czuwają nad ludźmi, o których
    rozmarzony wzrok rywalizują.
    Ale jedno jest przeznaczenie. Jedna jest droga.

  5. #25
    Fan FNiN Awatar Klaudia cD.
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    663

    Domyślnie Odp: Kinowy szał filmowy

    Czemu przegięcie? Ode mnie ze szkoły idzie pełno klas, ze szkół kuzynostwa też (mam na myśli gimnazja). Może nie wiesz, ale `Opowieść Wigilijna` to lektura dla klasy pierwszej gimn., więc jest to jak najbardziej właściwe. Nie każdemu uczniowi chce się czytać książkę, niech więc przynajmniej obejrzy film. Rozumiem, że chcesz być "dojrzała", ale nie przesadzaj. Bajki można oglądać w każdym wieku, to dlaczego tego nie?

  6. #26
    Zainspirowany FNiN Awatar grey lady
    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    51

    Domyślnie Odp: Kinowy szał filmowy

    Wiem, że ta książka to lektura, nie jestem idiotką ani ignorantką. Przeczytałm ją już dawno. I nie próbuję być "dojrzała", piszę, co myślę. Bajki można oglądać w każdym wieku, owszem, o ile się chce. Moja klasa nie chciała i co?
    Gwiazdy, światła nieba,
    czuwają nad ludźmi, o których
    rozmarzony wzrok rywalizują.
    Ale jedno jest przeznaczenie. Jedna jest droga.

  7. #27
    Fan FNiN Awatar Klaudia cD.
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    663

    Domyślnie Odp: Kinowy szał filmowy

    Nie twierdzę, że jesteś idiotką albo ignorantką. Zapytałam, bo mogłaś jej jeszcze nie przerabiać. Klasa nie chciała... a czy klasa przeczytała? Są pozycje, których nie wypada nie znać. No i jeszcze jedno pytanie: naprawdę wolałaś zostać w szkole i się uczyć? Nawet jeżeli znasz Opowieść i widziałaś wiele ekranizacji, to ta jest podobno zabawniejsza od wszystkich wersji Muppettowych, Barbie`owych (chyba nie ma takiego słowa), klasycznych itd. Mimo, że poszło się niechętnie to i tak można czerpać z tego jako taką przyjemność.
    Nie chciałam Cię obrazić. Każdy może mieć swoje zdanie.

  8. #28
    Zainspirowany FNiN Awatar grey lady
    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    51

    Domyślnie Odp: Kinowy szał filmowy

    Przerabialiśmy już tą książkę, wiec wszyscy powinni przeczytać, a jak jest faktycznie, tego nie wiem. Film nie był zbyt zabawny, tyle chociaż, że w 3D. Nie rozumiem też sensu wleczenia nas na ten film, gdy woleliśmy inny. No cóż, lepszy rydz, niż nic.
    Gwiazdy, światła nieba,
    czuwają nad ludźmi, o których
    rozmarzony wzrok rywalizują.
    Ale jedno jest przeznaczenie. Jedna jest droga.

  9. #29
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Procesor
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Posty
    1,756

    Domyślnie Odp: Kinowy szał filmowy

    Cóż, Opowieść wigilijna jest krótka, więc nawet tym największym analfabetom powinno się udać ją przeczytać

    Ja oglądałem jakąś ekranizacje filmową. Samą książkę też czytałem. Taka lekka i trzymająca w nastroju świąt.

  10. #30
    Zafascynowany FNiN Awatar Tussa
    Dołączył
    Oct 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    315

    Domyślnie Odp: Kinowy szał filmowy

    Ja tylko słuchałam audiobooka. Jest dość... specyficzna. Podobała mi się. Ale filmu nie oglądałam. Ze zwiastunów można wywnioskować, że mocno nagięli fabułę. Z opowieści świątecznej zrobili horror.
    "Jeśli sądzisz, że w dobie komputerów sztuka czytania zanikła, zwłaszcza wśród dzieci, to niezawodny znak, że... NIE PRZECZYTA?EŚ FNiN!!!"

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę