<

Zobacz wyniki ankiety: Co s±dzisz o temacie "Voldemort i k³opoty?"

G³osuj±cych
36. Nie mo¿esz g³osowaæ w tej sondzie
  • I'm lovin it!

    7 19.44%
  • Spoko.

    7 19.44%
  • Mam to gdzie¶.

    12 33.33%
  • G³upie i bez sensu .

    3 8.33%
  • Bosz!!! Co za syf!!!

    7 19.44%
+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 21 do 30 z 34
  1. #21
    Zafascynowany FNiN Awatar Blondi
    Do³±czy³
    Apr 2009
    P³eæ
    Wiek
    27
    Posty
    203

    Domy¶lnie Odp: "Synu, przestañ pisaæ w tym ¿a³osnym "Voldemort i k³opoty"!(Co o tym s±dzicie?)

    A ja siê dzisiaj wziê³am za czytanie tego... To jest beznadzieja totalna przcie¿! Nic z tego nie kapujê. To jest zdecydowanie bez sensu... Po prostu brak komentarza. Piszecie byle co byleby pisaæ... Jaki w tym jest sens?
    Cytat:
    A jaki jest po¿ytek np. z walenia g³ow± lub ³okciem w klawiaturê?
    A czy ktokolwiek to wie???

    Mi³o¶æ przychodzi sama, hê?

  2. #22

    Domy¶lnie Odp: "Synu, przestañ pisaæ w tym ¿a³osnym "Voldemort i k³opoty"!(Co o tym s±dzicie?)

    Sens jest: w przysz³o¶ci wydrukujemy i opublikujemy. A tak na serio, to po prostu mamy zajêcie.
    Niektórych ksi±¿ek wystarczy skosztowaæ,
    inne siê po³yka,
    a tylko nieliczne trzeba prze¿uæ
    i strawiæ do koñca

  3. #23
    Zainspirowany FNiN Awatar romek95a
    Do³±czy³
    Feb 2009
    P³eæ
    Posty
    144

    Domy¶lnie Odp: "Synu, przestañ pisaæ w tym ¿a³osnym "Voldemort i k³opoty"!(Co o tym s±dzicie?)

    iza, jak masz to na kompie to wrzuæ na sendspace.pl(chyba sobie poradzisz, tam pisze co robiæ)i link z pliku daj do dzia³u download. zale¿y mi na przeczytaniu tego bo mo¿e te¿ bêdê tam pisa³(lubiê takie zwariowane opowie¶ci) a jak ju¿ pisa³em trudniej jest czytaæ opowiadania w postaci pojedynczych postów.



  4. #24

    Domy¶lnie Odp: "Synu, przestañ pisaæ w tym ¿a³osnym "Voldemort i k³opoty"!(Co o tym s±dzicie?)

    OK, ju¿ zrobione.
    Niektórych ksi±¿ek wystarczy skosztowaæ,
    inne siê po³yka,
    a tylko nieliczne trzeba prze¿uæ
    i strawiæ do koñca

  5. #25
    Dawniej MC_LEE Awatar Lee
    Do³±czy³
    Jul 2008
    P³eæ
    Wiek
    32
    Posty
    738

    Domy¶lnie Odp: "Synu, przestañ pisaæ w tym ¿a³osnym "Voldemort i k³opoty"!(Co o tym s±dzicie?)

    W±tpiê, ¿eby po opublikowaniu kto¶ chcia³bym to czytaæ... Zrobi³oby to chyba wiêksz± furorê ni¿ dzieci Neo ¶piewaj±ce Crazy Frog'a... Serio ludzie, na demotach by by³o od razu, gdyby to by³o popularniejsze forum xD

    Soldiers of hate, nazi leaders and civilians
    I will take them to where they belong
    For I've seen many wars,
    Heard a hundred calls to arms
    Salvation is my name

  6. #26
    Zagorza³y Fan FNiN Awatar Procesor
    Do³±czy³
    Mar 2008
    P³eæ
    Posty
    1,756

    Domy¶lnie Odp: "Synu, przestañ pisaæ w tym ¿a³osnym "Voldemort i k³opoty"!(Co o tym s±dzicie?)

    MC_LEE, za du¿o tekstu zeby zrobi³o furorê I mimo wszystko ma jak±kolwiek spójno¶æ i przestrzega zasad ortografii, wiêc by nie przes¿³o

  7. #27
    Zainspirowany FNiN Awatar Modd
    Do³±czy³
    Feb 2008
    P³eæ
    Posty
    52

    Domy¶lnie Odp: "Synu, przestañ pisaæ w tym ¿a³osnym "Voldemort i k³opoty"!(Co o tym s±dzicie?)

    Wymiêk³em na 2 stronie. Bez wiêkszego ³adu i sk³adu a na dodatek w uniwersum którego nie znoszê (Hardy Portek). Jednak jak innym siê podoba i pisz± tam to okeja. Dla mnie jednak totalny bezsens ;]


  8. #28
    Zafascynowany FNiN Awatar Tussa
    Do³±czy³
    Oct 2009
    P³eæ
    Wiek
    27
    Posty
    315

    Domy¶lnie Odp: "Synu, przestañ pisaæ w tym ¿a³osnym "Voldemort i k³opoty"!(Co o tym s±dzicie?)

    ViK jest spoko. Ale po co go drukowaæ? Jest milion takich opowiadañ na milionach blogów na ¶wiecie.
    "Je¶li s±dzisz, ¿e w dobie komputerów sztuka czytania zanik³a, zw³aszcza w¶ród dzieci, to niezawodny znak, ¿e... NIE PRZECZYTA?E¦ FNiN!!!"

  9. #29
    Królik Do¶wiadczalny Kama Awatar Snorri
    Do³±czy³
    Jan 2009
    P³eæ
    Wiek
    27
    Posty
    536

    Domy¶lnie Odp: "Synu, przestañ pisaæ w tym ¿a³osnym "Voldemort i k³opoty"!(Co o tym s±dzicie?)

    Jak dla mnie to rzeczywi¶cie jest to trochê chaotyczne, ale jak siê zacznie nastêpna czê¶æ(oczywi¶cie je¶li w_ogóle siê zacznie) to mia³em zamiar siê do³±czyæ (je¶li autorzy mi na to pozwol± ).
    Ostatnio edytowane przez Jasti ; 24-12-09 o 19:49
    Je¶li nie chcesz mojej zguby,
    krrrokodyla daj mi luby.

  10. #30

    Domy¶lnie Odp: "Synu, przestañ pisaæ w tym ¿a³osnym "Voldemort i k³opoty"!(Co o tym s±dzicie?)

    Wstêp wolny. Pisz± cztery osoby, a b³êdów czepiaj± siê wszyscy... No có¿, tego raczej nie zmieniê.
    Niektórych ksi±¿ek wystarczy skosztowaæ,
    inne siê po³yka,
    a tylko nieliczne trzeba prze¿uæ
    i strawiæ do koñca

+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Informacje o w±tku

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten w±tek

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten w±tek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
Odwied¼ nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Je¶li nie chcesz,
by pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj± w³asn± Familiadê