<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 45

Wątek: The Sims

  1. #21
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: The Sims

    Tym niemniej, sam po tym wywodzie się przyznajesz że kiedyś lubiłeś tą nudną grę dla małych dziewczynek...
    No lubił, ale teraz już nie lubi. Nie za bardzo rozumiem co to ma do rzeczy...

    Ale miło KK, że się, w pewnych rzeczach, ze mną zgadzasz. I poruszyłaś ważną kwestię, o której zapomniałem napisać. Grając w The Sims odprężam się, wsiąkam w ten miły przyjemny klimacik podmiejskiego życia, a godziny mijają niezauważone. Odpalając Modern Warfare już godzinie gry czuje się... Zmęczony. Tyle emocji naraz, wybuchy, strzały, bomby, sekundy dzielące mnie od ratowania całego świata przed zagładą... I jak tu obie gry porównywać :].

  2. #22
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Luk
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Posty
    1,752

    Domyślnie Odp: The Sims

    Ech... Wtedy co Bim kombinował z serwerem napisałem długaśną odpowiedź. Nie mogłem jej wysłać wtedy, więc głupio zostawiłem w otwartej karcie, zamiast skopiować sobie gdzieś do notatnika i zapisać. Potem mój stary gracior się zawiesił i pomógł tylko reset. Mój post przepadł. Więc dzisiaj odpowiadam po raz drugi.

    Cytat Zamieszczone przez Zeg
    Nie za bardzo rozumiem, czemu miało służyć wymienianie różnych gier całkowicie niezwiązanych z The Sims, no ale... [...] Tylko jaki to wszystko ma związek z Simami? Nie mam pojęcia.
    No wiesz... Pod koniec pisania tamtego posta też zacząłem się nad tym zastanawiać . Ale zaraz wszystko się wyjaśni, mam nadzieję.

    Cytat Zamieszczone przez Zeg
    One są po prostu inne i ciężko by od nich oczekiwać super realistycznej grafiki, niesamowitych efektów, epickiej ścieżki dźwiękowej, porywającej fabuły pełnej zwrotów akcji... A patrząc na Twoje wrażenia z innych gier, luk, to chyba właśnie tego oczekujesz siadając do komputera czy konsoli. (bo w sumie czego innego oczekiwać od gry konsolowej? xD )
    No, nie da się ukryć. Na przykład taki Black (na moją kochaną, starą czarnulkę ), gdzie człowiek idzie przez kolejne poziomy i wali do wszystkiego co się rusza, śliniąc się na widok efektów i realizmu. Piękna gierka... no ale nie znaczy to, że kręcą mnie tylko takie odmóżdżające. Miałem przyjemność np. zagrać w takie World Of Goo, z którego także podziwiam muzyką (a na którą chyba mnie Acro nakierował ). Bardzo ciekawe, do gier logicznych można zaliczyć.

    Cytat Zamieszczone przez Zeg
    Grałeś kiedyś w jakiegoś Tycoona? W Sim City, Football Managera, którąś część Anno, Galactic Civilizations, Settlersów albo coś takiego?
    Próbowałem, ale marnie mi to szło. Jedynie Arline Tycoon, kilka lat temu . To była świetna gierka. Najpierw długi czas miałem demo, a potem wersję Evolution. Możliwość podłożenia bomby w biurze konkurenta, albo zatrucia kawy, tak że gościu biegał co parę minut do kibla... powalała .

    Cytat Zamieszczone przez Zeg
    W Heroesów grałeś. I co, też nie ma ani realistycznej grafiki (chociaż osobiście uważam, że jest świetna i po jedenastu latach w niczym nie przeszkadza, to jednak nie można jej nazwać realistyczną), ani wyjątkowych efektów specjalnych, żadnych zapierających dechu w piersiach momentów (no, pomijając może finałowe, decydujące bitwy z dużo silniejszym od siebie komputerem, gdzie każdy archanioł jest na wagę złota i które wygrywasz garstką golemów ), fabuła, trzeba przyznać, też nie jest najlepsza, a świat Mocy i Magii o wiele lepiej jest przedstawiony jest w innych grach z tego uniwersum.
    W Heroesów to się najlepiej grywało w kilka osób. I to najlepiej jeszcze na jednym kompie u kogoś. Wtedy ta gra naprawdę miała zapierające dech w piersiach momenty . A właśnie rozmowa o tych Heroesach przy poprzednim pisaniu posta tknęła mnie jakoś. Wziąłem zainstalowałem na laptopie i przyniosłem do szkoły w środę. Akurat wtedy obchodziliśmy w szkole dzień dziecka (uczniowie przebrani za nauczycieli, gderający tak jak oni, prowadzili normalnie lekcje i siedzieli sobie w pokoju nauczycielskim. Taki zwyczaj, co roku właśnie w dzień dziecka ) więc było dość luźno i mogliśmy bez przeszkód pograć w cztery osoby. Oczywiście nie skończyliśmy, bo to się w jeden dzień nie da. Wczoraj w nocy jeszcze graliśmy. Może dzisiaj też będziemy .

    Cytat Zamieszczone przez Zeg
    No ale... Jaki to ma związek z Simami, ja się pytam? Gry są różne i wiadomo, że jedne podobają się tym, a drugie innym.
    No związek ma własnie taki, że tamte gry wyżej wymienione są dość dynamiczne, albo można ciekawie spędzić przy nich czas w jakiejś grupie osób. A Simsy to gra czysto single player, niczym nie zaskakująca. Podając przykłady innych gierek starałem się wyjaśnić dlaczego akurat w moim odczuciu nudna.

    Cytat Zamieszczone przez Zeg
    A że Simy są nudne i nie widzisz sensu, by po całym nudnym dniu, siadać do równie nudnej gry w życie? Przypomniał mi się dobry artykuł:
    http://altergranie.wordpress.com/lud...o-ergo-sum-45/
    No cóż... może jestem bardzo leniwy .

    Cytat Zamieszczone przez Zeg
    Taa, bo bieganie z całym arsenałem broni w kieszeni, samotna ucieczka przed połową amerykańskiego wojska czy wybicie w pojedynkę całej bazy rosyjskiej mafii dwoma magazynkami AK-47 jest baardzo realne
    Oj no się czepiasz . Z samochodu przez przednią szybę możesz wypaść. I klatki schodowe budynków możesz sobie zwiedzać .

    To by było na tyle, jeśli chodzi o Zega. Teraz przejdę do wypowiedzi KK, która... zwala z nóg . Nie wiem gościu co Ci zrobiłem. Może mi powiesz? Bo jakąś taką dziwną agresją Twój post zalatuje. Następnym razem skup się temacie, na grze i na tym co napisałem, a nie na mnie samym. Moich argumentów czepiać możesz się do woli, ale nie mnie osobiście. Kapisz? Dzięki temu powinieneś zacząć rozumieć sens tego co piszę. Ja nic do ludzi grających w Simsy nie mam. ?adnych aluzji w ich kierunku też nie stosuję. Rad by był, gdybyś zmienił swój sposób dyskusji. Bo ten, który tutaj pokazałeś nigdzie nie prowadzi.

    Cytat Zamieszczone przez KamcioKowal
    Simsy dla małych dziewczynek? Czy ta gra ma "różową" otoczkę, małe dziewczynki jako domyślny target, jest stylizowana na grę dla małych dziewczynek, i są one głównymi odbiorcami? Przeważająca część fanów to owszem "dziewczynki" (ok. 13- 30 lat ) ale jest również wielu chłopaków grających w to.
    Tak, to właśnie młodzi ludzie są głównym targetem, jak to nazwałeś. I raczej małe dziewczynki, niż mali chłopcy. A to, że grają w to ludzie starsi to inna sprawa. Akurat z GTA w tym przypadku jest odwrotnie, prawda? Targetem są ludzie dojrzali, wręcz dorośli, a bardzo często do gry dołączają również małe szczyle.

    Cytat Zamieszczone przez KamcioKowal
    Człowieku, jak ty w ogóle możesz porównywać GTA do simsów. Kompletnie inny model rozgrywki, inna grywalność.
    Z pewnością lepiej do GTA, niż do Stalkera, Fallouta albo Left 4 Dead, prawda? Akurat zarówno GTA jak i Simsy przedstawiają życie w świecie nieodbiegającym zbytnio od tego realnego. Więc porównanie ich nie wypada wcale tak źle.

    Cytat Zamieszczone przez KamcioKowal
    HMMMMM...Pomyślmy...A może istnieją jednak na świecie ludzie, którym ta spokojna i zabawna gra się- o zgrozo- podoba?
    Z pewnością. I co z tego?

    Cytat Zamieszczone przez KamcioKowal
    Nie czuję żadnego dreszczyku, bo nie jestem fanem wyscigówek. Tyle. I choćbyś się zes...pawał od tego rozpisywania zalet NFSa to mnie to nie rusza. I co?
    Gówno, kurde. Zesrałem się normalnie . Ale akurat nie z powodu zachwalania czegokolwiek, tylko bezsensowności tego co napisałeś. Głęboko gdzieś mam to, czy Cię coś rusza czy nie. Słuchaj, proponuję zawrzeć układ. Kiedy będę gdziekolwiek na tym forum wspominał coś o wyścigówkach, albo ogólnie będę coś mocno zachwalał, to ostrzegę na początku posta, że moja wypowiedź może się nie podobać użytkownikowi KamcioKowal. Wtedy Ty udasz, że nic nie pisałem. Po prostu nie będziesz czytał, a ja nie będę musiał odpisywać potem na dyrdymały.

    Cytat Zamieszczone przez KamcioKowal
    Ale wyobraź sobie, że są ludzie którzy NIE LUBI? dynamiki i ciągłej akcji.
    No wyobrażam sobie. I co dalej? Jaki wpływ na moją ocenę Simów ma mieć fakt, że komuś się one podobają?

    Cytat Zamieszczone przez KamcioKowal
    A ten tytuł od dawna mnie interesuje Tym niemniej, czy naprawdę uważasz że każdego zachwycą te średniowieczne klimaty?
    A napisałem gdzieś, że muszą każdego? To skąd ten pomysł?

    Cytat Zamieszczone przez KamcioKowal
    BTW, rozwaliła mnie "sielanka w Medievalu". Jak taka jest pauza sielankowa to jej nie używaj, i z nią wielotysięczne bitwy bez możliwości zapisu stanu gry w trakcie nie są łatwe.
    Ja Medievala cenię sobie za mapę strategiczną i szereg środków w prowadzeniu polityki. Same bitwy mnie po jakimś czasie nudzą. Niby walczymy tysiącami wojsk, ale jakoś tego nie czuć. Gracz nie bierze w tym bezpośrednio udziału. Choć owszem możliwości taktyczne to to daje ogromne.

    Cytat Zamieszczone przez KamcioKowal
    Ohooho, Mount & Blade to dopiero ma fabułę! Przybywa sobie człeń i staje się coraz potężniejszy- czaisz? A zwroty akcji to już w ogóle, pamiętam kiedy pierwszy raz komp mi się zwiesił w trakcie bitwy, wiesz jakie to zaskakujące uczucie?
    Ohooho, Titan Quest to dopiero ma fabułę! Biegasz dziesiątki godzin i mordujesz tysiące identycznych wrogów, stając się coraz potężniejszy - czaisz?
    I możemy tak w nieskończoność. Konkrety proszę. Na bzdety więcej nie odpowiadam.

    Cytat Zamieszczone przez KamcioKowal
    Słyszałeś o czymś takim jak hack'n'slash? Twoja postać biega dziesiątki godzin przy widoku z góry, i morduje tysiące identycznych wrogów.
    Zaklikując je lewym przyciskiem myszy, i co kilkanaście sekund wciskając jakiś przycisk odpowiedzialny za skille. Co jakiś czas wypadnie fajny przedmiot.
    A mimo to wielu ludzi kocha ten gatunek. W tym ja . Titan Quest, ok. 30 godzin gry i 22 tysiące wrogów zabitych. Po prostu wciąga ich ta zabawa, i tak jest też z simsami. Nie da się tego wytłumaczyć :p
    Gdybym był wredny, napisałbym teraz:
    "Choćbyś się zes...pawał od rozpisywania zalet Titan Quest to mnie to nie rusza. I co?"
    Oczywiście, że słyszałem. Diablo jest chyba najbardziej rozpoznawalnym tytułem.

    Cytat Zamieszczone przez KamcioKowal
    Pogrywam raz na jakiś czas w Europa Universalis 3, podobnie jak wielu fanów tej gry. Wiesz na czym to polega? Dziesiątki godzin gapienia się na mapę świata, masa tabelek, statystyk i ikonek za pośrednictwem których kierujesz państwem. I są okresy gdzie przez wiele godzin nic się nie dzieje. A mimo to gra mnie cholernie wciąga.
    W to, że fani tej gry raz na jakiś czas w nią pogrywają to nie wątpię .

    Cytat Zamieszczone przez KamcioKowal
    W tym momencie zacząłem się śmiać...
    Ja właśnie też.
    Przeczytaj jeszcze raz. Zastanów się. Odpisz coś sensownego.

    Cytat Zamieszczone przez KamcioKowal
    Nie jestem ateistą, po prostu nie wierzę w Boga i tyle.
    Masło jest maślane. Woda jest wodnista. A świstakowi ktoś ukradł sreberka.
    Ironia to była. Nawet emotka tam stała dla pomocy.
    Każdą sprawę można rozwiązać w trojaki sposób: dobrze, źle i po mojemu.
    Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering. - Yoda


    "Cudzej pizzy się nie zeżera!"
    ~Buka

  3. #23
    (dawniej Kowal) Awatar KamcioKowal
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    907

    Domyślnie Odp: The Sims

    No nieee, byłem pewien że już dasz sobie spokój po skasowaniu tych postów.
    A napisałem odpowiedzi na wszystkie twoje zarzuty...
    Teraz czuję deja vu pisząc ten post

    Cytat Zamieszczone przez luk Zobacz posta
    To by było na tyle, jeśli chodzi o Zega. Teraz przejdę do wypowiedzi KK, która... zwala z nóg . Nie wiem gościu co Ci zrobiłem. Może mi powiesz? Bo jakąś taką dziwną agresją Twój post zalatuje. Następnym razem skup się temacie, na grze i na tym co napisałem, a nie na mnie samym. Moich argumentów czepiać możesz się do woli, ale nie mnie osobiście. Kapisz? Dzięki temu powinieneś zacząć rozumieć sens tego co piszę. Ja nic do ludzi grających w Simsy nie mam. ?adnych aluzji w ich kierunku też nie stosuję. Rad by był, gdybyś zmienił swój sposób dyskusji. Bo ten, który tutaj pokazałeś nigdzie nie prowadzi.
    Zauważyłem, że kiedy jakiś temat mnie bardzo podjara to piszę bez opamiętania genialne odpowiedzi, i potem zdaję sobie sprawę jakie bzdury pisałem .

    Cytat Zamieszczone przez luk Zobacz posta
    Tak, to właśnie młodzi ludzie są głównym targetem, jak to nazwałeś. I raczej małe dziewczynki, niż mali chłopcy. A to, że grają w to ludzie starsi to inna sprawa. Akurat z GTA w tym przypadku jest odwrotnie, prawda? Targetem są ludzie dojrzali, wręcz dorośli, a bardzo często do gry dołączają również małe szczyle.
    Owszem mój miły przyjacielu, zgadzam się w z twoim zdaniem w całej rozciągłości.


    Cytat Zamieszczone przez luk Zobacz posta
    Z pewnością lepiej do GTA, niż do Stalkera, Fallouta albo Left 4 Dead, prawda? Akurat zarówno GTA jak i Simsy przedstawiają życie w świecie nieodbiegającym zbytnio od tego realnego. Więc porównanie ich nie wypada wcale tak źle.
    Kilka subtelnych różnic pomiędzy lataniem na jetpacku z rakietnicą w GTA a płodzeniem dziecka-kosmity w simsach by się znalazło...

    Cytat Zamieszczone przez luk Zobacz posta
    Gówno, kurde. Zesrałem się normalnie . Ale akurat nie z powodu zachwalania czegokolwiek, tylko bezsensowności tego co napisałeś. Głęboko gdzieś mam to, czy Cię coś rusza czy nie. Słuchaj, proponuję zawrzeć układ. Kiedy będę gdziekolwiek na tym forum wspominał coś o wyścigówkach, albo ogólnie będę coś mocno zachwalał, to ostrzegę na początku posta, że moja wypowiedź może się nie podobać użytkownikowi KamcioKowal. Wtedy Ty udasz, że nic nie pisałem. Po prostu nie będziesz czytał, a ja nie będę musiał odpisywać potem na dyrdymały.
    Gubię się w tych sztukach retorycznych. Dyskutujmy na forum przedstawiając swoje zdanie lecz miejmy świadomość, że jeśli czyjaś wypowiedź nie podoba się nam, to nie dyskutujemy ze sobą poniewać to że ktoś lubi cos a ktoś nie nie zależy od obiektywności lecz od indywidualnych gustów.
    Chyba że krytyka jest uargumentowana i dotycząca sfery obiektywnej, zakładając oczywiście że moja wypowiedź z założenia była subiektywna i choć nie zaznaczyłem tego to każdy powinien się w tym orientować, a nie przypuszczać ataki na moje odczucia przeciwstawiając swoje odczucia tak jakbym na początku zawarł oświadczenie że moja opinia jest obiektywna niezależnie od odbiorcy. Ponadto, proszę aby nikt nie wyciągał sztucznych wniosków z fragmentów wypowiedzi których nie pisałem, ponieważ nie toleruje takich insynuacji. Dyskusja musi być logiczna, a ja, luk, i tak zawsze jestem górą bo udowodnię ci że twój post to bzdura czepiająca się mojego logicznego i posta

    Cytat Zamieszczone przez luk Zobacz posta
    A napisałem gdzieś, że muszą każdego?
    A napisałem gdzieś krytykę twojego twierdzenia teoretycznego że ja napisałem że muszą każdego chociaż ty wcale tak nie pisałeś bo to była wyłącznie twoja opinia subiektywna, do której nie mam prawa wstępu?

    Nie chciałem standardowo przemilczeć miażdżącej riposty w stylu "a czy pisałem..." ;p

    Cytat Zamieszczone przez luk Zobacz posta
    Ohooho, Titan Quest to dopiero ma fabułę! Biegasz dziesiątki godzin i mordujesz tysiące identycznych wrogów, stając się coraz potężniejszy - czaisz?
    I możemy tak w nieskończoność. Konkrety proszę. Na bzdety więcej nie odpowiadam.
    Konkrety podaję. Pisałeś że simsy nie mają żadnej fabuły, no to od razu mi się skojarzyło że MałntendBlejd też nie ma fabuły.
    A Titan ma fabułę, durna i schematyczną ale jednak ma

    A fani simsów (huehuehue wracam do tego wątku) potrafią znaleźć masę dynamicznych punktów kulminacyjnych, z tego co czytałem na ich forum .
    I przytoczę Nudną Europę Universalis 3. Dla mnie dynamicznym momentem i punktem kulminacyjnym jest tam wypowiedzenie wojny jednemu krajowi przez drugi. Hoho, cały sojusz na mnie, wojna sukcesyjna, ale będzie chaos w Europie! Autentycznie daje mi to radochę. A dla ciebie to cyferki i ikonki na mapie. Tak to już jest.

    Cytat Zamieszczone przez luk Zobacz posta
    Gdybym był wredny, napisałbym teraz:
    "Choćbyś się zes...pawał od rozpisywania zalet Titan Quest to mnie to nie rusza. I co?"
    Oczywiście, że słyszałem. Diablo jest chyba najbardziej rozpoznawalnym tytułem.
    Jeśli chodzi o Tytana, to napisałem dla przykładu tylko że mnie to jara (nie wiedziałem że lubisz hekenslesze, wielu uważa je za nudne i bezsensowne). W dalszym ciągu proponuję przetestowanie demka, a nuż ci się spodoba

    Cytat Zamieszczone przez luk Zobacz posta
    Ja właśnie też.
    Przeczytaj jeszcze raz. Zastanów się. Odpisz coś sensownego.
    Rozbawiło mnie jakoś to, że tak nagle od głupiego kłócenia się o simsy i grania w nie, przeskoczyłeś do rewolucyjnej gry która zmieni ludzkość i poprowadzi ją do mrocznej przyszłości. ;p
    Elementem tego rozbawienia był projekt rewolucyjnej gry. Wrzucenie kilku totalnie różnych gatunków do gara i zmiksowanie tego= gra genialna i rewolucyjna. Tego typu projekty już były i kończyły się większą lub mniejszą klapą.

    Jak ja to opisałem w tamtym poście...
    Fanom GTA nie odpowiadałoby zajmowanie się domem w takim miksie, fanom simsów nie przypadłyby do gustu pozostałe dynamiczne składniki, fani ścigałek mogliby kręcić nosem na pozostałe, nie sportowe gatunki, fani CoDa znudziliby się czymś innym niż dynamiczną akcją.
    Owszem, upraszczam, są ludzie lubiący różne gatunku. Tym niemniej, większości graczy taki miks by nie odpowiadał (np. mi z powodu NFSa i częściowo simsów) a grupa lubiąca wszystkie gatunki po trochu nie byłaby zbyt liczna.


    Cytat Zamieszczone przez luk Zobacz posta
    Masło jest maślane. Woda jest wodnista. A świstakowi ktoś ukradł sreberka.
    Ironia to była. Nawet emotka tam stała dla pomocy.
    Była nietypowo umieszczone, w centrum ironii a nie na końcu, przez co nie zorientowałem się.
    Zastanów się i rób sensowne ironie, a nie takie bzdury człowieku, w ogóle twój post jest dziwny -_____- <- (Emotka stoi dla podkreślenia tandetnej ironii, ostrzegam zanim mnie zmiażdżysz retorycznie :p)

    Fajna taka okołogrowa dyskusja
    Ostatnio edytowane przez KamcioKowal ; 06-06-10 o 22:25
    Brytyjski oficer, przełom wieku XVIII i XIX:
    - Wy, Francuzi, walczycie o pieniądze - my Brytyjczycy walczymy o honor!
    Odpowiedź Roberta Surcoufa, francuskiego korsarza:
    - Sir, ludzie walczą o to czego najbardziej im brak.

  4. #24
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: The Sims

    Chyba się starzeję. Luk coś mi odpisał, cytując kilka fragmentów moich wypowiedzi, a ja, o zgrozo, zgadzam się z nim! I, co gorsza, on ze mną chyba też. Oczywiście nie popadajmy w skrajności, znaleźć zawsze się coś znajdzie, ale dziwnie się czuję, kiedy to nie mój post, a KK został rozłożony na czynniki pierwsze . Tak dla zasady:
    Cytat Zamieszczone przez luk Zobacz posta
    No cóż... może jestem bardzo leniwy .
    Tego nie zrozumiałem. Chodzi o to, że nie przeczytałeś artykułu czy jak?
    Cytat Zamieszczone przez luk Zobacz posta
    Oj no się czepiasz . Z samochodu przez przednią szybę możesz wypaść. I klatki schodowe budynków możesz sobie zwiedzać .
    Było kontrolna emotka - Informacja dla tych, co czytali moje słowa w cytacie w poście luka a nie "w oryginale".
    Cytat Zamieszczone przez luk Zobacz posta
    Ja nic do ludzi grających w Simsy nie mam. ?adnych aluzji w ich kierunku też nie stosuję.
    Oh, czy aby na pewno?
    Cytat Zamieszczone przez luk
    GTA to gra dla facetów z jajami, a Simsy są dla małych dziewczynek .
    Cytat Zamieszczone przez luk
    Więc generalnie Simy są do bani, jeśli porównać je z innymi grami.
    Cytat Zamieszczone przez luk
    Simy nie są złe . Są po prostu do pupy.
    Cytat Zamieszczone przez luk
    Simy to nie tylko gra dla małych dziewczynek. Dla małych chłopców również.
    I przypominam, że to temat o nazwie "The Sims", więc jeśli którykolwiek z Was nadal ma zamiar brnąć dalej, niech pisze właśnie o Simach lub przeniesie się do innego tematu. Oczywiście o Simach i tematach okołosimowych, takich jak, dla przykładu polityka EA .

    Właśnie, bo o polityce EA chcę napisać. Wszyscy wiedzą o masie dodatków do Simów, nowych ubraniach dla Simów, nowej FIFIE co roku, nowej FIFIE na mistrzostwa świata, nowej FIFIE na Wielkanoc i nowych czapkach dla Simów na święta. Ale mam takie niejasne przeczucie, że ostatnio coś się zmieniło. Czyżby EA zastanowiło się nad tym, co się graczom nie podoba i próbowało to zmienić? Dziwne to to, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że tak. Zacznijmy od dodatków do trzeciego The Sims. Co prawda nie grałem jeszcze (), ale Wymarzone Podróże, to co innego niż Wakacje z jedynki. Są jakieś jaskinie, tunele w których możemy połazić, coś się tam ponoć zbiera i odkrywa... Ostatnio wydana Kariera to też coś czego nie było od początku. Do tej pory sim zawsze znikał na czas pracy, we wszystkich wcześniejszych częściach. Dalej Need For Speedy, po porażce jaką okazał się Undercover, EA postanowiło coś zmienić. Najnowszy Shift to gra o minimum trzy ligi lepsza, ba, jedna z najlepszych ścigałek w ogóle, z niezłą grafiką i świetnym modelem jazdy. A i ponoć powstało też coś takiego Jak NFS World Online. Co to jest, nie wiem, ale brzmi nieźle , a i pochelbne opinie graczy zbiera. A teraz najważniejsze (dla mnie). FIFA, pojawiła się FIFA Online, za darmo, z małymi wymaganiami, znośną grafiką, licencjonowanymi klubami i piłkarzami, a obecne mikropłatności to nie coś w stylu "wydaj co miesiąc dwadzieścia dolców a będziesz niepokonany". I, uwaga, uwaga... Ten niepozorny screen z jutrzejszego wydania CDA:
    http://img514.imageshack.us/img514/140/cdafifa.jpg
    na którym można przeczytać... "Wreszcie na PC będzie ta sama gra, co na konsolach!" No kurczę, aż nie chce się wierzyć . Jutra jak najszybciej lecę do kiosku po nowy numer CDA, by przekonać się, czy to prawda. Oby!

  5. #25
    Zafascynowany FNiN Awatar Podróżnik
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Posty
    361

    Domyślnie Odp: The Sims

    Temat zamarł, ja się wypowiem . Jako chłopak, przyznaję, że Simsy lubię... Niektóre rzeczy są fajne ( teraz fragment tylko dla psychopatów ) jak np. spalanie domów xD. Mam dwójkę i pogrywam, a teraz walczę z instalacją trójki, ale mam błędów w cholerę i jeszcze trochę... W pewnym momencie instalacji wyskakuje takie coś :
    Plik: D:\Game\Bin\bin\cs-CZ\Sims3Launcher.recsources.dll
    Błąd:Błąd danych (CRC).

    Dodam, że miałem zainstalowaną grę wcześniej, ale coś się kopało i usunąłem. Teraz chciałem spróbować i takie coś. Już trzecia gra ma podobny problem, przy instalacji. Jeżeli ktoś wie ocb. będę wdzięczny za wskazówki
    Wiek to stan ciała, a nie umysłu.

  6. #26
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    116

    Domyślnie Odp: The Sims

    Napisz D:\Game\Bin\bin\cs-CZ\Sims3Launcher.recsources.dll w Google. Dużo ludzi ma takie problemy, jest sporo forów i odpowiedzi na ten temat, np.
    http://zapytaj.com.pl/Category/029,0...kuje_blad.html

    Ja w Simsach najbardziej lubię projektowanie domów. Tworzę zamki, pałace, rezydencje i domki wielkości kiosku ruchu. Nawet jeśli kogoś nie interesuje sterowanie simami i ich tworzenie (a mnie się to akurat też podoba) to Tryb Budowy sam w sobie jest ciekawym narzędziem.

  7. #27
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domyślnie Odp: The Sims

    Ja tam simsami nie pogardzę, zwłaszcza, jak mi się nudzi. W trójeczkę grałam z miesiąc temu, całkiem, całkiem, ale nie zamierzam na to tracić kasy ani czasu. I nie lubię już zabijać simów, wolę ich jakoś rozwijać.
    [dziś 14:57]Zegarmistrz: ja mam teorię odnośnie tego - po prostu papier, okładka, zapach, to wszystko nam się kojarzy z czytaniem, czyli czymś fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochę jak psy Pawłowa, widząc nową książkę czy czując zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemność, bo te nam się kojarzą z istotą książki - czytaniem
    [dziś 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok książki?


    [dziś 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kształty

  8. #28
    Zainspirowany FNiN Awatar Pentinum
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    179

    Domyślnie Odp: The Sims

    Ja gram w TS2, bo mają więcej dodatków, i tak jakoś są fajniejsze.Jak ktoś jest na thesims2.ea.com, to może byśmy potworzyli takie coś jak Podwarsawa, Pensjonat 3k, itd?
    Moje uczucia runęły, moje nerwy runęły, jestem przez nią zniszczony, jestem psychicznie i nerwowo konający. Teraz, gdy na ciebie patrzę, to wiem, iż moja miłość do ciebie była z gruntu niesłuszna.

  9. #29
    Zaciekawiony FNiN Awatar Bezkształt
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Posty
    49

    Domyślnie Odp: The Sims

    Ja bardzo lubię tą serię, sam mam trójkę oraz wymarzone podróże. Co jest ciekawego w chodzeniu ludkami? Można być kreatywnym, można przecież decydować o ich losie... taka zabawa w Pana Boga jest naprawdę fajna. Moża tworzyć ich, ubierać, budować im domy... to jest fajne. Ale przecież można też potraktować to wszystko zupełnie antypoważnie i poznęcać się nad tymi Simami. Po prostu, dla frajdy. Bo ja strasznie lubię obserwować jak oni się zachowywyują i jak reagują na tyle rzeczy... moim zdaniem to super gra.
    - Kino alternatywne? - zastanowił się Felix (...)
    - Raczej miałam na myśli Greenewaya piiip, Aronofskyego piiip, von Triera piiip... i tego typu rzeczy...
    - A ja widziałem ostatnio Kielecką masakrę szlifierką kątową - przypomniał sobie Net...


  10. #30
    Zainspirowany FNiN Awatar 2000ola
    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    149

    Domyślnie Odp: The Sims

    The sims 3 to moja ulubiona gra. Mam wymarzone podróże, nowoczesny apartament, kariera i po zmroku, więc prawie wszystkie dodatki. Simsy to naprawdę dobra gra. Mam w grze taką jedną rodzinę, w której gram chyba 8 pokoleniem. Myślę, że gdyby nie można było ubierać simów albo budować domów, gra byłaby trochę monotonna, ale na szczęście tak nie jest .

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę