<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Luk
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Posty
    1,752

    Domyślnie Ogólnie o muzyce

    Każdą sprawę można rozwiązać w trojaki sposób: dobrze, źle i po mojemu.
    Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering. - Yoda


    "Cudzej pizzy się nie zeżera!"
    ~Buka

  2. #2
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Dec 2008
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    9

    Domyślnie Odp: Ogólnie o muzyce

    Dołączę się do tematu i też coś napisze o muzyce jak sama nazwa tematu wskazuje. Teraz słucham i bardzo polecam Bryana Adamsa, kanadyjskiego piosenkarza który moim zdaniem ma genialne piosenki i extra głos. jedne z moich ulubionych tytułów to : ,,Heaven'' , ,,Summer of 69'' oraz ,, ,,everything I do I do it for you''. Fajny zespół to też U2. Nie są moimi faworytami ale ich cenie.

  3. #3
    Zafascynowany FNiN Awatar Stempel
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Posty
    404

    Domyślnie Odp: Ogólnie o muzyce

    Uwielbiam słuchać Guns n Roses (bo lubię rocka) i AC/DC. No i innych rockowych wykonawców...

  4. #4
    Zaciekawiony FNiN Awatar lifegoeson.
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    31

    Domyślnie Odp: Ogólnie o muzyce

    U mnie przede wszystkim rock. Słucham zarówno nowości jak i nieco starszych piosenek.
    Nie należę do osób, które uznają tylko ten gatunek muzyki z lat 90 i wcześniej.
    Słucham My Chemical Romance, Panic!At The Disco, Green Day, Linkin Park, The Pretty Reckless, Florence& The Machine,30 Seconds To Mars, Foo Fighters, Red Hot Chili Peppers czy The Wombats, a także Nirvany, Guns N Roses, AC/DC, Janis Joplin czy Queen.
    Tak więc pełna różnorodność. Tym bardziej, że ostatnio z koleżanką zachwyciłyśmy się Edem Sheeranem, który pisze głównie nastrojowe, ale naszym zdaniem piękne piosenki. Chłopakom nie polecam.

  5. #5

    Domyślnie Odp: Ogólnie o muzyce

    Ja w temacie też coś dorzucę od siebie.
    Słucham głównie hip-hopu polskiego i bardzo mnie irytuje, jak ktoś mówi, że to muzyka dla dresów i bezmózgów (oczywiście przejaskrawiam). Owszem, na polskiej scenie rapowej jest wiele kiepskich wykonawców, tworzących wulgarne i nic sobą nie reprezentujące kawałki. Takich też zresztą nagłaśniają media, w końcu to dla nich doskonała pożywka. Ale jeśli odrzuci się i odfiltruje tych "tfurcuf" można zauważyć, że są też dobrzy raperzy, tworzący wartościową muzykę z duszą. Czasem poruszają oni bardzo poważne problemy, czasem problemy zwykłych ludzi, problemy dnia codziennego. Czasem wytykają narodowe wady Polaków, absurdy świata, państwa, prawa. Czasem po prostu nawijają dla relaksu, nie na poważnie, dla rozluźnienia. Nie będę mówił, kto jest dobry a kto nie, bo to sprawa indywidualna. Ja słucham tak więcej: O.S.T.R., Eldo (dwóch moim zdaniem najlepszych ), Pezet, Sokół, Pih, Rahim, 52 Dębiec, GrubSon, Hans Solo, Kajman i jeszcze kilku. Jest jeszcze pewnie niejeden i nie dwóch dobrych Polskich raperów (Słoń, Małpa, Paktofonika, Miuosh, Kaliber 44, WWO, Kaczor, Fokus, TeTris). Nie wszystkich słucham, nie wszystkich lubię, nie wszystkich tak na prawdę znam.
    Uff, trochę się rozpisałem
    Moje posty zawierają tylko i wyłącznie moją własną opinię, chyba, że jest napisane inaczej.
    __________________________________________________ _________________________

    Infrastruktura Polski i nie tylko:

  6. #6
    Samobójca Roku :D Awatar Patrycjolona
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    752

    Domyślnie Odp: Ogólnie o muzyce

    Znalazłam chyba właśnie pokrewną duszę muzyczną
    Mam zdanie bardzo podobne do Hiszpana, więc nie będę się wypisywać.
    A do mojej fuzy-muzy można dodać polskich wykonawców popu, rocka, nie wiem jaki to gatunek ale ogólnie polskie przeboje lat '00, '90 oraz '60.
    Wykonawcy między innymi: Ewa Farna, Zakopower, Lady Pank, Formacja Nieżywych Schabuff, Enej, Chylińska, Piaseczny, Wyszkoni, Bajm, Kozidrak, De mono, Candy Girl, Grzegorz Turnau, Ira, Kayah, Kombii, Brodka, Perfect, K.A.S.A, oraz wieeeeeele innych

    To pokazuje że Polacy mają wiele dobrych wykonawców, ale rzadko są oni doceniani
    Ostatnio edytowane przez Jasti ; 25-05-12 o 19:16

  7. #7
    Fan FNiN Awatar FanNeta123
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    654

    Domyślnie Odp: Ogólnie o muzyce

    Cóż... lubię rocka i metal. Ulubione zespoły? !Sabaton!, Rise Against, Disturbed i My Chemical Romance. Niezły jest Papa Roach.
    "Odrzucam waszą rzeczywistość i zastępuję ją swoim własnym światem!."
    Adam Savage
    ︻芫----

  8. #8
    Zainspirowany FNiN Awatar Ania<3
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    53

    Domyślnie Odp: Ogólnie o muzyce

    Timberlake, Timberlake i jeszcze raz Timberlake. Jestem uzależniona<3

  9. #9
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Ogólnie o muzyce

    Nie chcę tworzyć nowego wątku, ale co sądzicie o Marii Peszek? Jak ją odbieracie? Negatywnie, pozytywnie? Podobają Wam się jej utwory tak brzmieniowo? Jej głos? I bardzo istotne - jej teksty?
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  10. #10
    Zaciekawiony FNiN Awatar NetowoFelixowa
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Posty
    2

    Domyślnie Odp: Ogólnie o muzyce

    Ja słucham Michaela Jacksona

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę