<
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Akinator

  1. #1
    Zainspirowany FNiN Awatar Adri
    Dołączył
    Jul 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    132

    Talking Akinator

    Cześć

    W zasadzie nie wiem gdzie ten watek powinien być ale najbardziej pasuje chyba tu...

    A więc. Akinator - http://en.akinator.com/#

    Może ktoś zna a może nie W skrócie pisząc chodzi o to że wymyślacie jakąś postać np Nika, mama Muminka czy cuś. Akinator zadaje pytania, wy odpowiadacie a on zgaduje ;p Nie wiem czemu ale coś natchnęło mnie i kazało dodać tu ten temat ;D

    Polecam ;D (dla z(a)bicia czasu xd ) Piszcie, jakie są wasze opinie ;D

    P.S : Coś mu się zepsuło i pierwszego pytania nie ma ;/ . Najlepiej dać 'I don't know' chyba ;D Hmm...Ups. Teraz to naprawdę mu się coś stało. Powinni go naprawić niedługo. Luzz xd
    Ostatnio edytowane przez Adri ; 17-07-09 o 17:53
    "Do tej pory jesteś dla mnie tylko małym chłopcem podobnym do stu tysięcy innych małych chłopców. I nie jesteś mi do niczego potrzebny. Jestem dla ciebie po prostu lisem podobnym do stu tysięcy innych lisów. Ale jeżeli mnie oswoisz, staniemy się sobie potrzebni. Wtedy będziesz dla mnie jedynym na świecie i ja będę dla ciebie jedynym na całym świecie…"

    Antoine de Saint-Exupéry


    Już zbyt wiele się stało,
    co się stać nie miało,
    a to, co miało nadejść,
    nie nadeszło.

  2. #2
    Fan FNiN Awatar acrobot
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Posty
    969

    Domyślnie Odp: Akinator

    Znam od powstania!

    A zepsucie to nie mu, ale ci się popsuło. poczekaj, ew. odśwież stronę.
    Quidquid latine dictum sit, altum videtur.

  3. #3
    Zafascynowany FNiN Awatar Nataliasz95
    Dołączył
    Aug 2008
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    413

    Domyślnie Odp: Akinator

    Zagrałam pierwszy raz i o dziwo odgadł moją postać - Sheryl Nome (z anime Macross Frontier). W sumie dobry pomysł z tym Akinatorem ktoś miał. Później sprawdzę czy odgadnie też inne moje postaci. Na razie i tak nic mam trochę wolnego czasu.
    Historie nigdy nie mają końca, chociaż książki nam to sugerują. One nie kończą się na ostatniej stronie ani nie zaczynają na pierwszej.

  4. #4
    Zainspirowany FNiN Awatar Mogilus
    Dołączył
    Jun 2009
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    105

    Domyślnie Odp: Akinator

    Ja też zagrałem pierwszy raz i odpowiedział źle.
    "Kiedy człowiek zstępuje w przepaść, jego życie zawsze zyskuje jasno określony kierunek."
    Terry Pratchett

  5. #5
    Zainspirowany FNiN Awatar Adri
    Dołączył
    Jul 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    132

    Domyślnie Odp: Akinator

    Jeśli odpowie źle za pierwszym razem jest opcja 'więcej pytań' czy coś w ten deser ;D
    Dzięki Acrobot
    "Do tej pory jesteś dla mnie tylko małym chłopcem podobnym do stu tysięcy innych małych chłopców. I nie jesteś mi do niczego potrzebny. Jestem dla ciebie po prostu lisem podobnym do stu tysięcy innych lisów. Ale jeżeli mnie oswoisz, staniemy się sobie potrzebni. Wtedy będziesz dla mnie jedynym na świecie i ja będę dla ciebie jedynym na całym świecie…"

    Antoine de Saint-Exupéry


    Już zbyt wiele się stało,
    co się stać nie miało,
    a to, co miało nadejść,
    nie nadeszło.

  6. #6
    Zainspirowany FNiN Awatar romek95a
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Posty
    144

    Domyślnie Odp: Akinator

    ja dałem mu do odgadnięcia mnie i zgadł ale potem dał coś takiego: Do you like wear of your character? (czy coś takiego) bez sensu skoro to JA byłem tą postacią, nie?

  7. #7
    Fan FNiN Awatar Klaudia cD.
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    663

    Domyślnie Odp: Akinator

    Fajna zabawa, ale wkurza mnie kiedy po pytaniu:` Is your character European?`, pada: `Is your character American?`. Bez sensu.

    Od razu odgadnęło mi: Eragona, Kristen Stewart, Amandę Bynes, Ronaldinho, Helenę Vodrackową, Larę Croft, Karola Wojtyłę, nawet Lecha Wałęsę. Za to Meggie Folchart i Mozart sprawili trudności i dopiero za drugim razem się temu czemuś udało.

    Ku memu rozczarowaniu pan Kosik pozostał tajemnicą i program stwierdził, że nie zgadnie. Kilkukrotnie starał mi się wcisnąć kit, że pan Rafał to Jacek Dukaj, Andrzej Pilipiuk, Jacek Piekara, Rysio z Klanu, że nie wspomnę o Danielu Radcliffie...
    No trudno, nie można wiedzieć wszystkiego. Na pocieszenie zostaje fakt, ze Akinator odgadł...NIKę! Za pierwszym razem! Cieszmy się i radujmy.
    Ostatnio edytowane przez Klaudia cD. ; 05-12-09 o 18:45

  8. #8
    Fan FNiN Awatar acrobot
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Posty
    969

    Domyślnie Odp: Akinator

    Pamiętaj, że jeśli odpowiesz nie na "z Europy", to pytanie jest jak najbardziej na miejscu. Próbowałem nawet ostatnio wyszukać Nikę, ale nie było, więc wyszukałem ją i okazało się, że już ktoś ją zasugerował
    EDIT: Teraz już zgadło Nikę
    Quidquid latine dictum sit, altum videtur.

  9. #9
    Fan FNiN Awatar Klaudia cD.
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    663

    Domyślnie Odp: Akinator

    Acrobot, w przypadku tej Europy odpowiedziałam na tak, ale on i tak zapytał się czy moja postać jest z Ameryki.
    Ostatnio też zrobił coś takiego, że nawet kiedy na pytanie "Is your character from Poland?" padła odpowiedź twierdząca, próbował zgadywać czy osoba, o którą mi chodzi to Mikołajek.

  10. #10
    Fan FNiN Awatar FanNeta123
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    654

    Domyślnie Odp: Akinator

    Akinator jest super, odgadł mnie prawie. Prawie, bo zamiast Alcatraza z Crysis 2 dał Nomada z Crysis 1... ale ogólnie OK.
    "Odrzucam waszą rzeczywistość i zastępuję ją swoim własnym światem!."
    Adam Savage
    ︻芫----

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę