<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 11 z 17 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 163
  1. #101
    Zafascynowany FNiN Awatar Valixy
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    360

    Domyślnie Odp: Mój ulubiony film/serial

    Piraci z Karaibów, zdecydowanie. Ale tylko pierwsze trzy części, z naciskiem na 2. i 3. Czwarta to po prostu... Ach, żaaal peeel
    No i brak Verbinsky'ego (ach, tak, tak, polskie korzenie ).
    "Carpe Diem"
    Moda na łacińskie sentencje nie wygasła

  2. #102
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Mój ulubiony film/serial

    Dzieło genialne.
    Dla Ciebie.
    Jak zobaczyłem, jak czołg staje przed chłopcem, dzieciak się wydziera... po prostu coś ścisnęło mnie za gardło.
    Nie, nie ze smutku. Z jakiegoś bliżej niewytłumaczalnego uczucia. Bardzo nieporadnie zmontowana scena.
    Film kompletnie mi sie nie spodobał, nie trafił do mnie.
    Jak każdy włoski film o wojnie.

    Ach, żaaal peeel
    ?al to są dzieci, które mówią ''żal''.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  3. #103
    Zafascynowany FNiN Awatar Valixy
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    360

    Domyślnie Odp: Mój ulubiony film/serial

    Cytat Zamieszczone przez Andrzej Zobacz posta
    ?al to są dzieci, które mówią ''żal''.
    Czy to: Ci nic nie mówi? Ciężko czasem odwzorować na piśmie ton, jakim by się coś powiedziało, ale chyba mrugnięcie świadczy o tym, że nie mówię tego na serio, prawda?
    "Carpe Diem"
    Moda na łacińskie sentencje nie wygasła

  4. #104
    Fan FNiN Awatar x3Firankax3
    Dołączył
    Jan 2010
    Płeć
    Posty
    837

    Domyślnie Odp: Mój ulubiony film/serial

    Dla Ciebie.
    Nie tylko dla mnie. Także dla krytyków filmowych.
    Jak zobaczyłem, jak czołg staje przed chłopcem, dzieciak się wydziera... po prostu coś ścisnęło mnie za gardło.
    Nie bardzo rozumiem co chcesz przez to powiedzieć. Dlaczego ścisnęło cię za gardło? O który moment ci chodzi?
    Nie, nie ze smutku. Z jakiegoś bliżej niewytłumaczalnego uczucia. Bardzo nieporadnie zmontowana scena.
    Nie wiem właśnie o której scenie mówisz, ale dziecko to dziecko - nie oceniam jego gry tak jak gry doświadczonych aktorów.
    Film kompletnie mi sie nie spodobał, nie trafił do mnie.
    Film jest bardzo oryginalny, zobacz ile jest filmów o takiej tematyce (http://pl.wikipedia.org/wiki/Kategor...lokau%C5%9Bcie). Ten przedstawia problem w zupełnie niekonwencjonalny sposób. Nie kończy się, jak wiesz zupełnych happyendem, ale też wybija się spośród innych. Niektóre osoby wykluczają go z kanonu porządnych filmów wojennych, bo jest inny. A co jest inne, to trzeba stłumić.
    Niektórzy mówili, że Benigni potraktował sprawę bardzo lekko i powinien "dodać więcej łzawych fragmentów, niż humorystycznych". Ale to właśnie oni nie potrafią wyjść poza ramy obrazu i sztywnych reguł.

    Jak każdy włoski film o wojnie.
    Oglądałeś każdy włoski film o wojnie? ////Zeg
    Jeśli nie, to nie wkładaj wszystkich do jednego wora.
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 21-06-11 o 18:59

  5. #105
    Zainspirowany FNiN Awatar Pentinum
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    179

    Domyślnie Odp: Mój ulubiony film/serial

    Serial? mysle ze (Nie smiejcie sie) Lucky star, a film Marsjanie Atakują(?)
    Moje uczucia runęły, moje nerwy runęły, jestem przez nią zniszczony, jestem psychicznie i nerwowo konający. Teraz, gdy na ciebie patrzę, to wiem, iż moja miłość do ciebie była z gruntu niesłuszna.

  6. #106
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    16

    Domyślnie Odp: Mój ulubiony film/serial

    Jak na razie wymiata Harry Potter.
    Z seriali rządzi Ojciec Mateusz

  7. #107

    Domyślnie Odp: Mój ulubiony film/serial

    Ja lubię filmy Eastwood'a. A chyba najbardziej to Gran Torino. A najbardziej mnie porusza Zielona Mila na podstawie Kinga. Za każdym razem kiedy oglądam czuje silne emocje.
    Moje posty zawierają tylko i wyłącznie moją własną opinię, chyba, że jest napisane inaczej.
    __________________________________________________ _________________________

    Infrastruktura Polski i nie tylko:

  8. #108
    Zafascynowany FNiN Awatar Ariku
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    202

    Domyślnie Odp: Mój ulubiony film/serial

    Efekt Motyla
    Piękny Umysł
    Nasza Klasa

    Nie lubię filmów, które odmóżdżają, nie wymagają żadnego wysiłku ze strony widza.
    Souls are soft and fluffy.

  9. #109
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Mój ulubiony film/serial

    Mój zapłon atakuje.

    Nie bardzo rozumiem co chcesz przez to powiedzieć. Dlaczego ścisnęło cię za gardło? O który moment ci chodzi?
    Ścisnęło mnie za gardło ujrzenie finałowej sceny. Scena była zmontowana katastrofalnie, przez co wyszła raczej niezamierzenie groteskowo - i po prostu wybuchnąłem śmiechem.

    Nie wiem właśnie o której scenie mówisz, ale dziecko to dziecko - nie oceniam jego gry tak jak gry doświadczonych aktorów.
    Mówię o scenie finałowej, gdy pojedynczy amerykański czołg wjeżdża sobie i zatrzymuje się przed chłopcem.

    Oglądałeś każdy włoski film o wojnie? ////Zeg
    Jeśli nie, to nie wkładaj wszystkich do jednego wora.
    Większość owych dzieł - tak. I każdy był nudny jak flaki z olejem - akcja, jeśli już była, to była jakoś źle zmontowana, ciagle jakaś miłość, romanse... Włosi po prostu nie potrafią kręcić filmów o wojnie. Wychodzą im one bardzo nieudanie, bo temat główny większości ich filmów to miłość/romans/rodzina czy inne tego typu pierdy, natomiast wojna stanowi tylko i wyłącznie tło.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  10. #110
    Zaciekawiony FNiN Awatar WariatkaXP
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    23

    Domyślnie Odp: Mój ulubiony film/serial

    Ja teraz mam fazę na "The Vampire Diares" ... A z filmów to jestem zagorzałą Potteromaniaczką... I film i książka są wg. mnie zaje.fajne...
    "Bo trzeba wstać po upadku, nawet jeśli bardzo boli..."

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 11 z 17 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę