<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 16 z 17 PierwszyPierwszy ... 6 14 15 16 17 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 163
  1. #151
    Zaciekawiony FNiN Awatar Maratka
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Posty
    43

    Domyślnie Odp: Mój ulubiony film/serial

    Uwielbiam filmy i seriale wojenne, a szczególnie takie o II wojnie światowej. Z tegoż powodu mój ulubiony serial to "Czas honoru" a film - "Bękarty wojny". Ale nie zmienia to faktu, że kocham też Disneya .

  2. #152
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Mój ulubiony film/serial

    serial to "Czas honoru"
    Współczuję, bo ja tej szmiry nie trawię.

    a film - "Bękarty wojny"
    Ten film ma z II WŚ wspólnego tyle, że akcja się dzieje podczas niej. I tyle.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  3. #153
    Zainspirowany FNiN Awatar Trebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    88

    Domyślnie Odp: Mój ulubiony film/serial

    U mnie chyba "Zielona mila".
    Do tego jeszcze "Piraci z Karaibów" i jako fan filozofii Jobsa wszystkie animacje "Pixara".

  4. #154
    Zafascynowany FNiN Awatar Nubes
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Posty
    271

    Domyślnie Odp: Mój ulubiony film/serial

    Lubię niektóre filmy Disneya, na przykład Król Lew, głównie pierwsza część choć z ostatniej świetne były surykatki Igrzyska Śmierci, Avatar też są niczego sobie. Lubię też Harry'ego Pottera ale tylko pierwszą część, Kamień Filozoficzny mogę oglądać kilkanaście razy i mi się nie znudzi. Piratów z Karaibów oglądałam 1,5 części. Połowę Czarnej Perły i całą Skrzynię Umarlaka. Fajne filmy, jedne z najlepszych jakie oglądałam. Seriali nie oglądam, mogę się poszczycić tylko kilkoma odcinkami House'a, który nawiasem mówiąc jest całkiem, całkiem.
    Ostatnio edytowane przez Nubes ; 29-10-13 o 15:44 Powód: tak se
    Ja sobie poczytam, bo życie jest krótkie.

  5. #155
    Zaciekawiony FNiN Awatar Krymko34
    Dołączył
    Nov 2013
    Płeć
    Wiek
    39
    Posty
    32

    Domyślnie Odp: Mój ulubiony film/serial

    Cytat Zamieszczone przez Andrzej Zobacz posta
    Współczuję, bo ja tej szmiry nie trawię.
    Można nie lubić jakiegoś serialu, ale nie rozumiem dlaczego od razu ludzie nazywają to czego nie lubią w ''obrażający sposób''. To że serial nie spełnia naszych gustów to nie znaczy, że jest zły. Po prostu skierowany jest do innej części fanów, a nie dla nas.

    Ze względu na zafascynowanie fantastyką, Trylogia Władcy Pierścieni jest w moim top w filmach. Uwagę zasługują też takie produkcje jak Incepcja czy Prestiż. Trylogia Nolana - Batman, też jest całkiem całkiem.

    Co do seriali to polecam wszystkim The Walking Dead, Arrow, Vikings oraz Grimm
    Ostatnio edytowane przez Alfa ; 19-11-13 o 10:46

  6. #156
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: Mój ulubiony film/serial

    Cytat Zamieszczone przez Krymko34 Zobacz posta
    Można nie lubić jakiegoś serialu, ale nie rozumiem dlaczego od razu ludzie nazywają to czego nie lubią w ''obrażający sposób''. To że serial nie spełnia naszych gustów to nie znaczy, że jest zły. Po prostu skierowany jest do innej części fanów a nie dla nas.
    Andrzej już tak ma, nie warto nawet tłumaczyć

    Wczoraj w oczekiwaniu na nowy odcinek Wlking Dead (<3) zaczęłam oglądać Suits. I totalnie się zakochałam w tym serialu, polecam.

    O tak, Prestiż był genialny.
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  7. #157
    Zaciekawiony FNiN Awatar Krymko34
    Dołączył
    Nov 2013
    Płeć
    Wiek
    39
    Posty
    32

    Domyślnie Odp: Mój ulubiony film/serial

    Mogłabyś trochę przybliżyć fabułę tego serialu ?

    Prestiż to jeden z niewielu filmów, gdzie na koniec siedzę i myśle ''ale o co chodzi'' gdyż zakończenie było całkowitym zaskoczeniem, oczywiście pozytywnym

  8. #158
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: Mój ulubiony film/serial

    Generalnie chłopak z genialną pamięcią fotograficzną zarabia na życie zdając za innych egzaminy, całkiem przypadkiem, uciekając przed policją trafia na rozmowę kwalifikacyjną dla adwokatów. Zostaje przyjęty mimo, że nie jest po Harvardzie o czym wie tylko jego współpracownik. I razem prowadzą różne sprawy, oczywiście w firmie jest też zazdrosny rywal, śliczne koleżanki, na razie nie ma seksu, ale to wcale nie oznacza, że film jest słaby

    Nie jestem dobra w opowiadaniu
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  9. #159
    Zaciekawiony FNiN Awatar Krymko34
    Dołączył
    Nov 2013
    Płeć
    Wiek
    39
    Posty
    32

    Domyślnie Odp: Mój ulubiony film/serial

    Całkiem ciekawie brzmi fabuła ;p Jeśli nie ma seksu to może i lepiej, wystarczy, że w filmach mamy tego nadmiar

  10. #160
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Mój ulubiony film/serial

    Można nie lubić jakiegoś serialu, ale nie rozumiem dlaczego od razu ludzie nazywają to czego nie lubią w ''obrażający sposób''. To że serial nie spełnia naszych gustów to nie znaczy, że jest zły. Po prostu skierowany jest do innej części fanów, a nie dla nas.
    Nie bez przyczyny nazwano to ''Czasem humoru/horroru''.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 16 z 17 PierwszyPierwszy ... 6 14 15 16 17 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę