<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 27 z 27 PierwszyPierwszy ... 17 25 26 27
Pokaż wyniki od 261 do 266 z 266
  1. #261
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Palenie i wszelkie wyroby tytoniowe

    albo chcą się przypodobać znajomym.
    Nie mam znajomych, i co teraz?
    A, ze stresem też umiem sobie radzić.

    Ludzie, znajdźcie sobie hobby
    Nie urażając Cię - mam świetne hobby, świetną pasję, i z pewnością nie taką jak Ty. I bardzo się w tym realizuję.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  2. #262
    Wokulski Awatar Fileas
    Dołączył
    Mar 2012
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    528

    Domyślnie Odp: Palenie i wszelkie wyroby tytoniowe

    Andrzej, Róża pewnie pisała raczej o swoich rówieśnikach... Gdzie chęć przylansowania faktycznie się pojawia. Chociaż z tym stresem... To już chyba przesada, mało kto zaczyna palić, bo się dramatycznie zestresował.
    Pułkownik Aureliano Buendia zorganizował trzydzieści dwa zbrojne powstania i wszystkie przegrał. Wyszedł cało z czternastu zamachów, siedemdziesięciu trzech zasadzek i sprzed wycelowanych w niego karabinów plutonu egzekucyjnego. Odrzucił dożywotnią rentę ofiarowaną mu po wojnie i do późnej starości utrzymywał się ze sprzedaży złotych rybek.

  3. #263
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    280

    Domyślnie Odp: Palenie i wszelkie wyroby tytoniowe

    I to jest największa zagadka ludzkości.
    Dlaczego ludzie zaczynają palić? Świadomie maszerują w stronę nałogu? Nie mów, Andrzej, że nie wiedziałeś o uzależnieniu. Nie mów też, że myślałeś, że w niego nie wpadniesz.
    Skoro wszyscy wiedzą, czym regularne puszczanie dymka się kończy, dlaczego nie kończą z tym w porę?
    A najbardziej zastanawiają mnie moi rówieśnicy, którzy palą. Dlaczego?

  4. #264
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Palenie i wszelkie wyroby tytoniowe

    Nie mów, Andrzej, że nie wiedziałeś o uzależnieniu. Nie mów też, że myślałeś, że w niego nie wpadniesz.
    Wiedziałem. I paliłem z pełną premedytacją. Może jak palę papierosa, to jest mi lepiej, lżej, mogę się jakoś poskładać, pozbierać. Nie wiem. Bardzo lubię wyjść zapalić na tory niedaleko mojego domu i sobie popatrzeć w nocne niebo.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  5. #265
    Fan FNiN Awatar Woju
    Dołączył
    Jun 2007
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    730

    Domyślnie Odp: Palenie i wszelkie wyroby tytoniowe

    Andrzej, jedna nieścisłość, jak paliłem (2 lata temu) to najdroższe były Dunhille, po 15zł. Boję się pomyśleć po ile teraz Dunhill a Djarumy ze słodkim ustnikiem to dwie różne klasy.

    Ad. "to nic nie daje". To właśnie mają do siebie twarde narkotyki - w małej dawce przyjemność jest bardzo subtelna i dlatego można się tak uzależnić. Jak po czymś serce wypada ci z klaty, zimno ci w usta i trzęsą się ręce, to raczej niechętnie do tego wrócisz. A jak miło zakręci się w głowie i poczujesz lekkie uspokojenie, potem chcesz do tego wracać. Ot i "sekret"
    Podobno lekarze zalecają osobom rzucającym palenie, gdy mają ochotę zapalić, stosować hiperwentylację. Trochę podobne uczucie.
    Wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Umiem pisać i czytać

  6. #266
    Fan FNiN Awatar Woju
    Dołączył
    Jun 2007
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    730

    Domyślnie Odp: Palenie i wszelkie wyroby tytoniowe

    Hah pamiętam jakim byłaś wrogiem palenia

    Żeby dostać trzęsiawki to trzeba najpierw być w naprawdę ostrym ciągu. Dwie paczki czerwonych dziennie, odpalanie jeden od drugiego itp. A tak to raczej dostaniesz fal gorąca, lekkiego pobudzenia i natarczywych myśli o paleniu - ale to po paru dniach przerwy.
    Od niczego innego nie byłem silniej uzależniony, więc wydaje mi się że mój nałóg był dość silny, patrząc po pierwszych próbach odstawienia i efektach ubocznych. Ale z drugiej strony rzuciłem bez pomocy i dwa lata nie palę, więc może nie było tak mocno

    Jak będziesz kiedyś wściekła i nie będziesz mogła zapalić, to zobaczysz na czym polega uzależnienie fizyczne
    Wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Umiem pisać i czytać

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 27 z 27 PierwszyPierwszy ... 17 25 26 27

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę