<
+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 11 do 20 z 42
  1. #11
    Lunatyk Awatar Drago
    Do³±czy³
    Sep 2008
    P³eæ
    Wiek
    32
    Posty
    1,226

    Domy¶lnie Odp: Ja¶ to... Felix czy Net?

    Cytat Zamieszczone przez Procesor Zobacz posta
    Drago, nieprawda! A na PS?
    Procek w PS, s± przedstawione sceny z "wiêzienia", gdzie przyjaciele byli rozdzielieni, czyli Felix, jest sam...
    Ale on jest jedyn± stojac± postaci± i tym siê wyró¿nia...
    Ostatnio edytowane przez marchewa128 ; 10-01-09 o 11:47

  2. #12
    marchewa128
    Go¶æ

    Domy¶lnie Odp: Ja¶ to... Felix czy Net?

    Tak, w PS widaæ, ¿e Felix jest wa¿niejszy od reszty, ale najbardziej widaæ to w GNL i TMK, a np. w OS ju¿ prawie w ogóle...I ¿eby nie by³o ¿e offtop robiê, my¶lê ¿e to na 100% jest Felix

  3. #13
    Zagorza³y Fan FNiN Awatar Wiana
    Do³±czy³
    Mar 2008
    Wiek
    29
    Posty
    1,028

    Domy¶lnie Odp: Ja¶ to... Felix czy Net?

    Nie zgadzam siê, w³a¶nie w OS to bardzo widaæ! A co do Jasia, to my¶lê, ¿e ka¿dy bohater ma jak±¶ jego cechê, bo jednak to kto¶ wa¿ny dla autora. A co do rysunku, to najbardziej do niego podobny jest Felix
    Ostatnio edytowane przez Wiana ; 10-01-09 o 16:49

  4. #14
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Do³±czy³
    Jan 2007
    P³eæ
    Posty
    3,648

    Domy¶lnie Odp: Felix g³ównym bohaterem?

    Skopiowa³em posty z tematu o Jasiu Tu rozmawiajmy o tym czy Felix rzeczywi¶cie jest faworyzowany. Oczywi¶cie chyba wszyscy siê zgadzamy, ¿e ta "g³ówno¶æ" nie jest zbyt du¿a, ale jest...

    EDIT @DOWN:
    Tu bardziej chodzi o to, czy Felix jest g³ównym bohaterem. Podobieñstwa do autora nikt nie neguje (mam nadziejê), a g³ówno¶æ ju¿ tak (niektórzy).

    PS
    S³owa "g³ówno¶æ" u¿ywam celowo i ¶wiadomie
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 06-06-09 o 14:57

  5. #15
    Zaciekawiony FNiN Awatar JedibarteX
    Do³±czy³
    Jan 2009
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    43

    Domy¶lnie Odp: Felix g³ównym bohaterem?

    Mi siê zdaje ¿e p. Rafa³ Kosik sam (mo¿e nie¶wiadomie) uto¿samia siê z Felix'em. Bo jak sam o sobie mówi posiada tak niepotrzebne na co dzieñ rzeczy jak GPS, opancerzony telefon komórkowy czy kurtkê goreteksow± w której mo¿na wej¶æ na K2. Poza tym jest gad¿eciarzem, no i pisze piórem wiecznym choæ sam uwa¿a ¿e to niepraktyczne. Czy to wam kogo¶ nie przypomina ??


    Tylko dwie rzeczy s± nieskoñczone: wszech¶wiat oraz ludzka g³upota, choæ nie jestem pewien co do tej pierwszej.
    Albert Einstein

  6. #16
    Zainspirowany FNiN Awatar djdomin
    Do³±czy³
    Dec 2008
    P³eæ
    Wiek
    47
    Posty
    186

    Domy¶lnie Odp: Felix g³ównym bohaterem?

    Ma opancerzony telefon komórkowy? Zdrad¼cie model... Szukam dla siebie. Co prawda goretexu nie mam, ale reszta pasuje pode mnie...

  7. #17
    Zainspirowany FNiN Awatar Asiuhna
    Do³±czy³
    Jun 2009
    P³eæ
    Wiek
    26
    Posty
    85

    Domy¶lnie Odp: Felix g³ównym bohaterem?

    No przecie¿ tytu³ jest "Felix, Net i Nika" a nie np. "Net, Nika i Felix" albo "Nika, Felix i Net" ;-P Poza tym... Nika i Net jako¶ wg mnie nie nadaj± siê zbytnio na g³ównych bohaterów... znaczy ca³a trójka to g³ówni bohaterowie, ale chyba trochê wa¿niejszy jest Felix. W koñcu to on Nikê i Neta ratuje, np. tam w windzie, i jak jest 'strasznie' to on sam jest ;-P No i w ksi±¿ce opisane s± jego przemy¶lenia, np. "Felix pomy¶la³, ¿e co¶tam co¶tam" a nie "co¶tam co¶tam - pomy¶la³ Net/pomy¶la³a Nika". xD

  8. #18
    Zafascynowany FNiN Awatar Nataliasz95
    Do³±czy³
    Aug 2008
    P³eæ
    Wiek
    28
    Posty
    413

    Domy¶lnie Odp: Felix g³ównym bohaterem?

    Imiona s± w kolejno¶ci alfabetycznej, a FNiN nie istnia³oby, gdyby nie ca³a trójka. Jednak Felix jest najbardziej pomys³owy i logicznie my¶li, wiêc jego pomys³y czêsto s± podstaw± dzia³añ ca³ej trójki. St±d bierze siê my¶l, i¿ to on jest g³ównym bohaterem, jednak ja stawiam na trójkê g³ównych bohaterów.
    Historie nigdy nie maj± koñca, chocia¿ ksi±¿ki nam to sugeruj±. One nie koñcz± siê na ostatniej stronie ani nie zaczynaj± na pierwszej.

  9. #19
    Zaciekawiony FNiN Awatar JedibarteX
    Do³±czy³
    Jan 2009
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    43

    Domy¶lnie Odp: Felix g³ównym bohaterem?

    Nataliasz95 nikt nie dementuje tego ¿e we FNiN mamy trzech g³ównych bohaterów, tylko ¿e Felix jest jakby najg³ówniejszym lub lekko faworyzowanym bohaterem. I wydaje siê ¿e p. Kosik pisz±c o Felixie wzory zachowañ czy te¿ osobowo¶ci czerpie z siebie samego, a wygl±d ze swojego syna Jasia.
    Ostatnio edytowane przez JedibarteX ; 25-06-09 o 05:38


    Tylko dwie rzeczy s± nieskoñczone: wszech¶wiat oraz ludzka g³upota, choæ nie jestem pewien co do tej pierwszej.
    Albert Einstein

  10. #20
    Zainspirowany FNiN Awatar Asiuhna
    Do³±czy³
    Jun 2009
    P³eæ
    Wiek
    26
    Posty
    85

    Domy¶lnie Odp: Felix g³ównym bohaterem?

    Noo, osobowo¶æ Felixa jest trochê Kosikowa. W koñcu kto poza nim nosi opancerzony telefon komórkowy? ;-P
    Nataliasz95, pisarz wymy¶laj±cy tytu³ dla ksi±¿ki nie zwraca uwagi na kolejno¶æ alfabetyczn± ;-P

+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Informacje o w±tku

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten w±tek

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten w±tek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
Odwied¼ nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Je¶li nie chcesz,
by pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj± w³asn± Familiadê