<
+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Poka wyniki od 11 do 20 z 42
    Lunatyk Awatar Drago
    Doczy
    Sep 2008
    Pe

Domylnie Odp: Ja to... Felix czy Net?

Cytat Zamieszczone przez Procesor Zobacz posta
    Drago, nieprawda! A na PS?
    Procek w PS, s przedstawione sceny z "wizienia", gdzie przyjaciele byli rozdzielieni, czyli Felix, jest sam...
    Ale on jest jedyn stojac postaci i tym si wyrnia...
    Ostatnio edytowane przez marchewa128 ; 10-01-09 o 12:47

marchewa128
    Go

Tak, w PS wida, e Felix jest waniejszy od reszty, ale najbardziej wida to w GNL i TMK, a np. w OS ju prawie w ogle...I eby nie byo e offtop robi, myl e to na 100% jest Felix

Zagorzay Fan FNiN Awatar Wiana
    Doczy
    Mar 2008

Nie zgadzam si, wanie w OS to bardzo wida! A co do Jasia, to myl, e kady bohater ma jak jego cech, bo jednak to kto wany dla autora. A co do rysunku, to najbardziej do niego podobny jest Felix
    Ostatnio edytowane przez Wiana ; 10-01-09 o 17:49

Domylnie Odp: Felix gwnym bohaterem?

Skopiowaem posty z tematu o Jasiu Tu rozmawiajmy o tym czy Felix rzeczywicie jest faworyzowany. Oczywicie chyba wszyscy si zgadzamy, e ta "gwno" nie jest zbyt dua, ale jest...

EDIT @DOWN:
    Tu bardziej chodzi o to, czy Felix jest gwnym bohaterem. Podobiestwa do autora nikt nie neguje (mam nadziej), a gwno ju tak (niektrzy).

PS
    Sowa "gwno" uywam celowo i wiadomie
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 06-06-09 o 15:57

Zaciekawiony FNiN Awatar JedibarteX
    Doczy
    Jan 2009
    Pe

Mi si zdaje e p. Rafa Kosik sam (moe niewiadomie) utosamia si z Felix'em. Bo jak sam o sobie mwi posiada tak niepotrzebne na co dzie rzeczy jak GPS, opancerzony telefon komrkowy czy kurtk goreteksow w ktrej mona wej na K2. Poza tym jest gadeciarzem, no i pisze pirem wiecznym cho sam uwaa e to niepraktyczne. Czy to wam kogo nie przypomina ??

Tylko dwie rzeczy s nieskoczone: wszechwiat oraz ludzka gupota, cho nie jestem pewien co do tej pierwszej.
    Albert Einstein

Zainspirowany FNiN Awatar djdomin
    Doczy
    Dec 2008
    Pe

Ma opancerzony telefon komrkowy? Zdradcie model... Szukam dla siebie. Co prawda goretexu nie mam, ale reszta pasuje pode mnie...

Zainspirowany FNiN Awatar Asiuhna
    Doczy
    Jun 2009
    Pe

No przecie tytu jest "Felix, Net i Nika" a nie np. "Net, Nika i Felix" albo "Nika, Felix i Net" ;-P Poza tym... Nika i Net jako wg mnie nie nadaj si zbytnio na gwnych bohaterw... znaczy caa trjka to gwni bohaterowie, ale chyba troch waniejszy jest Felix. W kocu to on Nik i Neta ratuje, np. tam w windzie, i jak jest 'strasznie' to on sam jest ;-P No i w ksice opisane s jego przemylenia, np. "Felix pomyla, e cotam cotam" a nie "cotam cotam - pomyla Net/pomylaa Nika". xD

Zafascynowany FNiN Awatar Nataliasz95
    Doczy
    Aug 2008
    Pe

Imiona s w kolejnoci alfabetycznej, a FNiN nie istniaoby, gdyby nie caa trjka. Jednak Felix jest najbardziej pomysowy i logicznie myli, wic jego pomysy czsto s podstaw dziaa caej trjki. Std bierze si myl, i to on jest gwnym bohaterem, jednak ja stawiam na trjk gwnych bohaterw.
    Historie nigdy nie maj koca, chocia ksiki nam to sugeruj. One nie kocz si na ostatniej stronie ani nie zaczynaj na pierwszej.

Zaciekawiony FNiN Awatar JedibarteX
    Doczy
    Jan 2009
    Pe

Nataliasz95 nikt nie dementuje tego e we FNiN mamy trzech gwnych bohaterw, tylko e Felix jest jakby najgwniejszym lub lekko faworyzowanym bohaterem. I wydaje si e p. Kosik piszc o Felixie wzory zachowa czy te osobowoci czerpie z siebie samego, a wygld ze swojego syna Jasia.
    Ostatnio edytowane przez JedibarteX ; 25-06-09 o 06:38

Tylko dwie rzeczy s nieskoczone: wszechwiat oraz ludzka gupota, cho nie jestem pewien co do tej pierwszej.
    Albert Einstein

Zainspirowany FNiN Awatar Asiuhna
    Doczy
    Jun 2009
    Pe

Noo, osobowo Felixa jest troch Kosikowa. W kocu kto poza nim nosi opancerzony telefon komrkowy? ;-P
    Nataliasz95, pisarz wymylajcy tytu dla ksiki nie zwraca uwagi na kolejno alfabetyczn ;-P

+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Informacje o wtku

Uytkownicy przegldajcy ten wtek

Aktualnie 1 uytkownik(w) przeglda ten wtek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 goci)

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
Odwied nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2023. Wszelkie prawa zastrzeone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plikw cookies. Jeli nie chcesz,
by pliki cookies byy zapisywane na Twoim dysku
zmie ustawienia swojej przegldarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj wasn Familiad