<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Wątek: Reggae

  1. #31
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Asru
    Dołączył
    Nov 2008
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,164

    Domyślnie Odp: Reggae

    Byłem kiedyś na koncercie, ino przez chwilę, jako że padało ostro a jakoś nie bardzo jara mnie ten zespół.
    Olejmy wszystko, liczy się tylko to co teraz
    Ty jesteś blisko, więc mogę nawet dziś umierać
    I tak przeżyłem więcej niż przeciętniacy
    Bo nie bałem się wziąć swojego życia w swoje łapy

  2. #32
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Reggae

    Czyli niewiele się dowiedziałam, bo Pom Pom znam Zazdroszczę Vavamuffinów, ale jeszcze bardziej NDK
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  3. #33
    Zaciekawiony FNiN Awatar ka123
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Posty
    30

    Domyślnie Odp: Reggae

    Współczesnego reggae nie znoszę (typu Bednarek itp.). Ogólnie nie rozumiem tego szału wokół tej muzyki. Lubię niektóre piosenki Marley'a - np. No woman no cry.
    Nie wiem jak Wy, ale ja nienawidzę dziewczynek "kocham reggae, bo Kamil Bednarek wystąpił w Mam Talent i wszyscy go kochają!".
    Skończyły się polowania na czarownice. Teraz czarownice polują na ludzi.

  4. #34
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Reggae

    Szczerze mówiąc, zdecydowanie bardziej irytują mnie ludzie mówiący: "Podoba ci się muzyka Bednarka? Nie znasz się!", "Bednarek to ciul!", "Jestem ponad trendy, nie słucham Bednarka!". Sami siebie nakręcają z szumem wokół niego. Nie chcą o nim słuchać, a sami o nim mówią na każdym kroku. Mierzą wszystkich jedną miarką: słucha Bednarka - frajer, nie słucha - swój człowiek.
    Moje prywatne zdanie: podobają mi się kawałki, które zaprezentował w Mam Talent, ale nic poza nimi nie słuchałam, nie wykleiłam jego plakatami swojego pokoju, nie wyznawałam mu miłości, nie noszę koszulki z logo jego zespołu. Jestem zła, bo podoba mi się jego głos? Masakra...
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  5. #35
    Fan FNiN Awatar x3Firankax3
    Dołączył
    Jan 2010
    Płeć
    Posty
    837

    Domyślnie Odp: Reggae

    Spaczenie Bendarkowe się szerzy. Jego muzyka jest popularna, a wiele osób słucha go dlatego, że inni go słuchają (co jest absurdalne oczywiście, by wysyłać sobie z komórki na komórkę utwory Bednarka nawet wcześniej ich nie słuchając). Jeśli ktoś jednak na poważnie przepada za jego wokalem, to jego sprawa. O gustach się nie dyskutuje.
    Nie słucham jego utworów, nie są w moim guście. Skoro był w Mam Talent, to jakieś zdolności wokalne musi posiadać. Ale jeśli komuś podoba się jego muzyka, to niech się podoba. Nie mówimy przecież o obsesyjnym uwielbianiem Kamila (co wyżej wymieniła Jasti; jakieś plakaty, a także pluszowe Bednarki itp). Czy ta obsesja dotyczy Hanny Montanny, czy Bednarka, czy kogokolwiek innego, jest po prostu obsesją, albo chęcią bycia zauważonym, dopasowania do grupy, albo, co chyba rzadko się zdarza w tym przypadku, prawdziwego uwielbiania muzyki Bednarka i bycie jego fanem.
    Poza tym zawsze zastanawiał mnie fakt, że społeczeństwo słucha tych samych wykonawców oraz podobają im się te same piosenki Szakir, Rajan i Bajonsów. Czy to nie za duży zbieg okoliczności?

  6. #36
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Reggae

    Bo ja wiem. Po prostu niektóre kawałki mają taką wpadającą w ucho linię melodyczną, są mocno wypromowane przez radio i tv, i te kawałki się zna, a innych nie. Z piosenek, których słucham na co dzień też mogłabym wybrać takie, które prawdopodobnie byłyby neutralne i większość ludzi by je zaakceptowała (nie mówię, że nie wiadomo jak by się podobały...) i takie, które spodobałyby się tylko małemu gronu ludzi. Jakoś tak da się wyczuć, które są neutralne, a które nie. Promuje się lekkie, wpadające w ucho nuty i właśnie one zwykle się podobają.
    A to, że istnieją ludzie, którzy będą czegoś słuchać, żeby wpasować się do otoczenia to... no cóż, byli, są i będą.
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę