<

Kuorekta

  1. Kage-Sama
    Kage-Sama
    No więc wrzucamy tu świeże fragi w celu zatwierdzenia przez zarząd (muehehehe).
  2. Stempel
    Stempel
    Net stęknął pod ciężarem Felixa i zajrzał do tunelu. Zobaczył jedynie nieprzeniknioną ciemność.
    - Czy to aby na pewno dobry pomysł? - zapytał przerażonym głosem. Miał złe przeczucia.
    - Nie gadaj, tylko właź! - warknęła Julia.
    - Nie poganiaj mnie, ty chodząca klaustrofobio! Taka mocna jesteś, to sama właź pierwsza, na dodatek z Felixem na plecach.
    - Myślałam, że jesteście już prawie dorośli, a zachowujecie się jak dzieci w piaskownicy - westchnęła Anna i ruszyła przodem. Julia, która szła jako ostatnia sapała i mruczała coś pod nosem.
    - Duszę się! - jęknęła na tyle głośno, by wszyscy uczestnicy wyprawy ją usłyszeli. - Mam tego dosyć!
  3. Stempel
    Stempel
    - Spokojnie - powiedziała łagodnie mama Niki.
    Net zaś, uśmiechnął się drwiąco. Szli krętymi schodami coraz niżej i niżej. W końcu znaleźli się w całkiem obszernym pomieszczeniu. Podłoga, ściany i sufit były z kamienia. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że tuż przed nimi znajdowało się wgłębienie wypełnione lawą. A w samym środku tego basenu stał rycerz w czarnej zbroi. Miał około trzech metrów wzrostu, a w dłoni trzymał potężny topór bojowy.

    [Ten frag dodałem w postaci dwóch wpisów dlatego, że wpis może mieć maksymalnie 100 znaków]
  4. Kage-Sama
    Kage-Sama
    Fajne. Bezbłędne. Wrzucaj.
    Swoją drogą skoro limit to 100 znaków... to kiepsko widzę taką korektę...
  5. serpens volucer
    serpens volucer
    No niestety... Ale niechaj stemp wbija.
  6. Kage-Sama
    Kage-Sama
    - Proszę – Net szarmancko ukłonił się Karze (i o mało nie wywalił pod ciężarem nieprzytomnego Felixa) i wskazał dłonią rycerza – Czy to odpowiada jaśnie twardej panience?
    Dziewczyna nawet nie zniżyła się do odpowiedzi. Zaczęła strzelać kostkami palców.
    - O ile się nie mylę, a zwykle się nie mylę – wtrąciła skromnie Anna - Nasz cel, czyli bransoleta, znajduje się dokładnie na środku, dokładnie na dnie tego jakże malowniczego oczka wodn… mrocznego.
  7. Kage-Sama
    Kage-Sama
    - Wprost przecudnie – westchnęła Kara – Chłopczyku – zwróciła się do Neta – Pilnuj kolegi. Pani Anna niech ogarnia bransoletę. Ja zajmę się tym tutaj – i z tymi słowami rzuciła się na rycerza. Dziewczyna nie ryzykowała kontaktu z palącą cieczą, po prostu używała okolicznych kawałków kamieni i gruzów do zgrabnego przeskakiwania i odciągania strażnika od centrum basenu.
    - Po prostu brawo – Anna karcąco spojrzała na Neta, który pod jej wzrokiem (i ciężarem Felixa) skurczył się kilka centymetrów – Kobiecej duszy to ty ni w ząb nie pojmujesz.
    - Pani mi powie coś, o czym nie wiem…
  8. Kage-Sama
    Kage-Sama
    Kara nie słyszała tych dywagacji. Zgrabnie unikała kolejnych zamachów rycerza. Próbowała odczytać coś ze szczelin hełmu, ale niewiele przez nie widziała. W sumie było jej wszystko jedno. Koleś stał jej na drodze, do tego, o ile dobrze rozumiała całą sytuację, był jakimś rodzajem zniewolonego przez Onufrego ducha. Czyli… całkowita anihilacja celu nie była niedopuszczalnym posunięciem. Pokrzepiona tą jakże optymistyczną myślą zamachnęła się i zdzieliła rycerza w podbrzusze. Skrzywiła się czując paraliżujący ból w dłoni. To już nie to samo, co tamte roboty…
  9. Kage-Sama
    Kage-Sama
    Niemniej wojak w stali pochylił się odruchowo. Dziewczyna łokciem przyłożyła w lewą połowę hełmu, a kolanem poprawiła prawą. W walce z kimś innym uderzyłaby jeszcze „z dyńki”, jednakże tym razem po prostu pchnęła twór prosto w lawę. Cała zbroja zapadła się w gorącą maź.
    - Skończyła pani?! - rzuciła Kara przez ramię
    - Jestem duchem, nie cudotwórcą! – pokrewieństwo Anny z Teklą było niezaprzeczalne – Jak ci się nudzi, to mi pomóż!
  10. Kage-Sama
    Kage-Sama
    Kara już miała sarknąć na takie traktowanie, gdy nagle rozpalone żelazo rycerskiej zbroi zacisnęło się wokół jej szyi.

    [Taka korekta jest zbyt uciążliwa. Any idea?]
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 436
Strona 1 z 44 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę