<

Numer drugi

  1. kam193
    kam193
    Oczywiście.
  2. drzewo148
    drzewo148
    To się zabieram do roboty. Nie ma jakiś ograniczeń ilościowych ?
  3. kam193
    kam193
    Zasadniczo nie, ale pisz tak, by nie zniechęcić czytelnika ilością tekstu.
  4. Jeziu5
    Jeziu5
    Ja ci się snorri trochę do fantastyki wepchnę bo mam już połowę recenzji Marsa. I Kameleona, ale to do numeru trzeciego.

    Fajnie, że nam się redakcja powiększa. Zawsze będzie większa różnorodność tekstów.
  5. kam193
    kam193
    TheDopelin: widzę, że dodałeś już swój nowy felieton. Ciekawy temat, ale poprzedni artykuł był lepiej napisany. Przejrzyj ten jeszcze raz, postaraj się trochę rozbudować, wyeliminuj błędy (AI, nie Ai, powtórzenia, etc.). Dlaczego ucieczka rozwinęła Manfreda? Pierwszy akapit jakoś mało wprowadza do tematu. Poczytaj może odrobinę o AI (np. w Wikipedii) i sprawdź, czy wszystko się zgadza.
  6. BłażejSzulecki
    BłażejSzulecki
    Z tym Microsoft Wordem, to nie od razu, żeby z nim skończyć, bo wbrew pozorom jest to najprostszy i najlepszy program do złożenia tego typu gazetki, tylko dobrze by było wykorzystać specjalnie dobrane czcionki np. jako nagłówki wykorzystać tę z bannera strony w podobnej stylistyce (żółty i czarny). Można też zrobić jakieś ładne numerowanie stron i stopkę redakcyjną. Jakość grafik trzeba znacznie poprawić i myślałem też nad znakiem wodnym, czyli np. jakimś czarno-białym zdjęciem bohaterów z kryciem ustawionym na 20%-50% w tle.

    Mógłbym wszystko złożyć w odpowiedni sposób i zachować jakąś strukturę redakcyjną, typu wielokrotne kolumny, zdjęcia z krótkimi podpisami. Jeśli też któryś z użytkowników ma talent plastyczny i poczucie humoru to można by zrobić coś a la ostatnia strona Angory, ze śmiesznymi rysunkami, niekoniecznie pojedynczymi, komiksowymi również.
  7. BłażejSzulecki
    BłażejSzulecki
    Sorry, że piszę post pod postem, ale było za długie i nie mogłem wrzucić w całości.

    Sam chciałbym się zająć jakimiś felietonami przedstawiającymi mój punkt widzenia i omawiającymi różne sprawy (tak, będzie bez polityki i religii i wegetarianizmu...). Jak tylko coś sklecę to dostaniesz to pierwszy, kam.
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę