<

Wasze prace

  1. Róża
    Róża
    Hey, może piszecie jakieś książki bądź opowiadania niezwiązane z F,NiN? Jeżeli nie chcecie ich udostępnić na forum to chociaż napiszcie o czym są, co Was inspiruje do pisania?
  2. Róża
    Róża
    Kiedyś ktoś na stronie pana Kosika powiedział, żebym zaczęła od krótkich opowiadań. Może to Wam pomoże?
  3. Stempel
    Stempel
    Taka dyskusja już tu powstała:
    http://forum.fnin.eu/group.php?do=di...iscussionid=18

    EDIT:
    Niezwiązane..., przepraszam nie zauważyłem
  4. COMEin
    COMEin
    Piszę wiele tekstów niezwiązanych oczywiście z książkami przeze mnie przeczytanymi, natomiast z chęcią wykorzystuję niektóre motywy. Więc tak na początek podeślę taki krótki fragment ...

    "Teraz już nie wiem dokąd ja właściwie wracam. Całe życie spędzam 'na walizkach', tylko po to, by zaczerpnąć tchu,brać od życia więcej. Zmieniam miejsce pobytu w zależności od mojego 'widzimisię', albo z musu. Mam szkołę i pracę, przyjaciół i pasję, natomiast brakuje mi jednego - domu rodzinnego. Wszystko jest takie skomplikowane! Czasami myślę, że chciałabym mieć proste życie, bez żadnych komplikacji, baz patologii, wolne od zła, przemocy, niedostatku, pełne miłości...Tylko jedno mnie martwi, czy gdyby moja przeszłość była inna, to byłabym taką osobą, jaką jestem w tym momencie?
    Dzisiaj zależy mi na jednym- chciałabym wrócić. Ale żeby móc wrócić, muszę mieć dokąd..."

    Liczę na wasze komentarze, zarówno te pozytywne jak i negatywne
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę