<

Dyskusja ogólna - wstępna

  1. Snorri
    Snorri
    Cóż, tutaj dyskutujmy o szczegółach.
  2. kam193
    kam193
    Proponuję pierwszy numer postarać się wydać tuż po premierze BM z recencja, kalendarium z ostatnich kilku miesięcy (z uwzględnieniem dość szczegółowych dat, np. kiedy ukazywały się fragmenty), fragmentami, okładką, info o filmie TMK.

    Poza tym np. recencje jakiś innych książek.
  3. Snorri
    Snorri
    Mnie to odpowiada, ja mogę zająć się kalendarium i napisać kilka rencenzji ale myślę że tym powinniśmy się podzielić po połowie w końcu tu też chodzi o gust. Dobrze by było żeby nie wszystkie recenzje były pochlebne do nie pasuje do profesjonalnego czasopisma.
    Jeszcze jedno pytanie: To mam być miesięcznik dwutygodnik...?
  4. kam193
    kam193
    1. Z podziałem: jeszcze zaproszę 2000ola i wtedy się podzielimy. Recenzję jakąś spróbuję napisać, jeśli zdążyłbym przeczytać Władcę pierścieni, to pewnie zacząłbym od skrytykowania długości i ilości wstępów i przedmów

    2. Dwutygodnik odpada z miejsca. Miesiecznik - może być ciężko. Zacznijmy na początek od mniej więcej dwumiesiecznika, ew. na zasadzie "jak będzie materiał".

    3. Jak na razie opinia zarządu jest taka: fajny pomysł, jak przygotujemy pierwszy numer to pokazać, jeśli wypali, to będzie patronat/współpraca
  5. kam193
    kam193
    Aha, obecnie mogę też ogłosić newsa o naborze do redakcji. Pierwszy numer robimy sami czy szukamy więcej chętnych?
  6. Snorri
    Snorri
    Ogłoś tego newsa. Możemy zrobić sami ale byłoby miło gdyby ktoś pomógł.
  7. kam193
    kam193
    Ok, dam jutro.
  8. Piotrek
    Piotrek
    Z chęcią wam pomogę tylko musicie mi powiedzieć co mam robić.
  9. Snorri
    Snorri
    No cóż. Myślę że opracowaniem graficznym zajmiemy się wspólnie już po zakończeniu wypełniania. Poprostu napisz co ci przyjdzie do głowy. Jakiś krótki artukulik o pojawiających się w najbliższym czasie nowościach w świecie książki i filmu (jest takie kalendarium na stronie NF). Jeśli wolisz możesz napisać recenzje jakiś książek coś w tym stylu.
  10. kam193
    kam193
    Myślę, że - jak już pisałem - w pierwszym numerze możemy umieścić:
    a) kalendarium [robi: snorri, tak?]
    b) info o filmie [mogę ja zrobić]
    c) artykuł o BM, o opóźnieniu, odkładaniu, fragmentach, wyczekiwaniu; słowem: co się koło BM działo [wolne]
    d) recencję BM [wolne]

    I jeszcze cos by się przydało z dziedziny FNiN, ale ja już nie mam pomysłu. Z poza FNiN, to co komu się uda wymyślić Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł co napisać/zmienić, itd.?

    Aha, na koniec jeszcze napisze się jakiś wstęp, ale to by chyba trzeba było spróbować jakoś wspólnie...
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 89
Strona 1 z 9 1 2 3 ... OstatniOstatni
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę