<

Film

  1. Justi
    Justi
    Tak mi przyszło na myśl, że może by zrobić taki krótki (np 20 s) filmik animowany z początu opka. Tak, wiem, że to w <cenzura> trudne i nie ma czasu, ale z tym drugim to chyba nie mamy problemów, bo terminu przecież nie ma . Trzebaby tylko ogarnąć kto się czym zajmuje i jak to poskładać.
    Na razie pytanie brzmi "Co o tym sądzicie?".
  2. Kage-Sama
    Kage-Sama
    Umiem filmiki montować, ale nic poza tym. W ogóle jak by to miało wyglądać? Znasz się na animacji?
  3. Justi
    Justi
    Jeszcze nie. To znaczy dzisiaj próbowałam ogarnąć jakiś program, za pomocą którego animacje podobno da się robić, ale opcji tam tyle co ziarenek kaszy w standardowym opakowaniu, a wszystko po angielsku. Na koniec uznałałam, że za bardzo się nieda i chyba będę szukała inny ch łatwiejszych.
  4. FanNeta123
    FanNeta123
    Good pomysł. Ja też poszukam... A co to za program?
  5. Justi
    Justi
    Teraz nie pamiętam jak się nazywa, ale jak będę na kompie to napiszę. Cusio jest w 3D także wg zaawansowana magia, ale wczoraj udało mi się sprawić, żeby klocek spadał, takż sukces!
  6. Justi
    Justi
    Więc cusio zwie się Blender.
  7. Kage-Sama
    Kage-Sama
    Jak Slender... To jak toto montujemy? Mogę zająć się muzyką...
  8. Nika_Mickiwicz1005
    Nika_Mickiwicz1005
    Animacja... Fajny pomysł, ale bardzo, bardzo, bardzo pracochłonny. Najwięcej pracy jest z postaciami. Np. jeśli Nika będzie chciała przejść z jednego końca pokoju na drugi - ja tylko teorezuję - to każdy jej ruch będzie musiał być tworzony osobno. Jeśli podniesie rękę to będzie się to składało z około 10 osobnych, całkowicie odrębnie tworzonych klatek. Może przesadzam, ale tak to mniej więcej wygląda. Najprościej jest tworzyć przy programie SWiSH jednak z tego co wiem jest to program płatny i praktycznie tylko wykańcza się się nim gotowe animacje.
    Właściwie chciałabym pomóc, ale nie wiem co mogę zrobić. Więc jeśli reżyserka (myślę, że jest nią Jasti) znalazłaby coś co mogę zrobić to... No zajmę się tym. Na razie spróbuję znaleźć jakiś bazpłatny program do animacji.
  9. Justi
    Justi
    Przy prostych programach owszem. Musisz rysować każdą klatkę i wg, a już np taki hiper zaawansowany program jak np blender (nie mam zielonego pojęcia czy darmowy, czy nie. Ja go nie ściągałam.) wprowadzasz parametry -tylko musisz wiedzieć gdzie - i program sam ci liczy daną akcję, jak np. tamto spadanie klocka. Znajdź sobie przykładowe filmy
  10. Nika_Mickiwicz1005
    Nika_Mickiwicz1005
    Możliwe, możliwe, ale takie programy są zapewne cenzura drogie.
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę