<

Numer drugi

  1. Jeziu5
    Jeziu5
    Można by powoli zacząć o tym myśleć. Reakcje, jak na razie są pozytywne, więc gdy już opadną emocję po wydaniu numeru pierwszego, zastanówmy się co robimy dalej ?

    Ja ponawiam prośbę o kama o to forum dla nas. Dzięki temu zawartość numeru będzie większą niespodzianką.

    Mam już pomysły na kilka artykułów, ale nie chce tego zdradzać na ogólnym forum.
  2. kam193
    kam193
    Napisałem prośbę, przed wydaniem drugiego numeru trzeba będzie też troszkę postarać się, by jeszcze wewnątrz redakcji wyłapywać część błędów.

    Ale na razie wszystko idzie w bardzo dobrym kierunku
  3. Snorri
    Snorri
    Napisał do mnie user drzewo148. Pytał o możliwość współpracy. Jakieś poprawianie błędów, napisanie artykułu czy coś.

    Jeśli chodzi o drugi numer to ja zajmę się działem "Fantastyka" napiszę jakieś dwie recenzje i mam plan stworzyć poddział (w "Fantastyce") pt "Zapowiedzi literackie"
  4. kam193
    kam193
    Na razie zaproś go do grupy, mam nadzieję, że będziemy mieli wkrótce forum. Bardzo dobrze, że znalazł się ktoś chętny do poprawy błędów Zaprosiłem też Błażeja, który zadeklarował chęć tworzenia oprawy graficznej.

    Co do pisania - na razie myślę, co mógłbym nabazgrać.
  5. drzewo148
    drzewo148
    Ja mam pytanie czy ta gazetka ma być tylko o FNiN i fantastyce czy są przewidziane jeszcze jakieś inne działy/tematyka ?
  6. kam193
    kam193
    Przede wszystkim jest to magazyn dla Fanów FNiN, czyli tematyka FNiN + wszytko, co może ich interesować, z wyłączeniem polityki, religii, etc. Więc działy przewidziane nie są, bo trzeba je po prostu stworzyć, pisząc artykuł!

    Generalnie działy powstają dopiero przy składaniu.
  7. Snorri
    Snorri
    Ekhm, ekhm chciałem zauważyć że mam zamiar prowadzić dział "Fantastyka" w każdym numerze i to autonomicznie/osobiście.
  8. kam193
    kam193
    Ale dział w danym numerze powstanie, gdy napiszesz artykuły
  9. Snorri
    Snorri
    Oj czepiasz się...
  10. drzewo148
    drzewo148
    Czyli np. mogę napisać recenzję tej książki http://www.empik.com/podroznik-wc,pr...FUGHDgodvyvWpA (Podróżnik WC, Wojciech Cejrowski) ?
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę