<

Numer pierwszy! - składamy

  1. Snorri
    Snorri
    tu ustalamy kolejność pierwszego numeru
  2. kam193
    kam193
    Myślę, że chronologicznie -> dotyczące wydarzeń najstarszych, nowszych i najnowszych, a na końcu poza FNiNowe.
  3. kam193
    kam193
    Dodałem wstęp. Czego brakuje/zmienić?
  4. Jeziu5
    Jeziu5
    Jedno co rzuciło mi się w oczy "jednak prawdziwym pomysłodawcą był NetCom ze swoją „MiniGazetką”, oczywiście nie można też zapomnieć o jeszcze wcześniejszym twórcy „Gazetki o FNiN” – cysiu_misiu." Przed oczywiście dałbym kropkę i rozpoczął nowe zdanie.

    Tak oprócz tego to mi się podoba. Co wy na to, żeby w każdym numerze (jeśli takowe będą) ktoś inny pisał wstępniak ?

    Mam jeszcze taki problem, że nie mogę dodać artykułu. Wciąż wyświetla się komunikat "Nie posiadasz wystarczających uprawnień." :/
  5. kam193
    kam193
    Sam myślałem o tym, by za każdym razem kto inny pisał, więc jestem za. Jutro poprawię wstęp i dodawanie - chyba nawet wiem, co przestawiłem...
  6. Jeziu5
    Jeziu5
    Proponowany przez mnie spis treści:

    Początek:
    Okładka - str.1
    Wstęp - str.2
    Spis treści - str.2
    Bunt Maszyn
    Czekając na... - str.3
    Okładka i co z niej wynikło - str. 5
    Recenzja - str.5
    Co widać w szklanej kuli ? - str.6
    Ogólnie o Felixie
    O ekranizacji słów kilka - str.7
    Fanklubowe koło fortuny - str.8
    Felieton TheDoppelin - - str.9
    Fantastyka
    Janusz A. Zajdel - Cała prawda o planecie Ksi - str.10

    Co o tym myślicie ?
    Wieczorem, postaram się jakoś to ładnie do Worda powklejać i podesłać moją propozycję.
  7. Snorri
    Snorri
    Rozumiem że wstępnak ma być położony równolegle do spisu treści?
    Myślałem raczej żeby dać to w pe-de-efie a nie w łordowym docu
  8. kam193
    kam193
    Ale jedno drugiemu nie przeczy! Można ładnie w Wordzie złożyć i do PDF wyeksportować.

    Spróbuję dzisiaj przedstawić moją "wizję" układu gazetki.

    EDIT: Jeziu, gdzie Ci się wyświetla brak uprawnień? Przy dodawaniu artu nie ma takiej opcji przewidzianej...
  9. Snorri
    Snorri
    A i jeszcze co damy na okładkę?
  10. Jeziu5
    Jeziu5
    Snorri - tak jak powiedział kam. Napisane w Wordzie, ale skonwertowane do pdf. Nie umiem pisać w pdf.

    Kam ty przedstaw swoją wizję, ja też przedstawię własną, snorri jak będzie chciał to też coś wymyśli. A potem wybierzemy z każdej to co najlepsze i będzie OK.

    Jeszcze co do wrzucania artykułów. Wklejam artykuł, wpisuje tytuł i klikam dodaj. Wyświetla mi się "Artykuł dodany. Kliknij żeby zobaczyć", klikam i wtedy wyświetla mi się brak uprawnień. Gdy nie klikam zobacz to wraca mnie na stronę główną ale i tak nie ma tam artykułu.
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 55
Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę