<

Kuorekta

  1. serpens volucer
    serpens volucer
    Pałac snów, cela Niki Mickiewicz.
    Nika obudziła się, przypięta do jakiegoś dziwnego urządzenia. Przez parę pierwszych minut... No, paręnaście... Może pół godziny... Godzinkę? Ok, przyznaję się, dwie godziny. Pierwsze dwie godziny szamotała się i wrzeszczała. Po upływie tego czasu zrozumiała że niewiele to da, więc przestała. Rozejrzała się po pomieszczeniu na tyle na ile pozwalało jej pole widzenia ograniczone z powodu unieruchomionej głowy. Nic. Puste białe ściany i to do czego była przypięta. Żadnych okien, lamp, drzwi... Jakaś dziwna maszyna tortur? A może urządzenie do robienia superżołnierzy? Widziała takie na jednym filmie... W tym momencie ściana rozbłysła ukazując obraz oczu... Zimnych, okrutnych oczu o czarnych tęczówkach.
  2. serpens volucer
    serpens volucer
    - Onufry... - Dziewczyna domyśliła się, że osoba która na nią patrzyła była jej porywaczem.
    - Witaj, Niko. - Zewsząd rozległ się ponury, władczy bas. - Miło cię widzieć w dobrym... No, jako takim zdrowiu.
    - Czego chcesz? Wyjawisz mi swój wielki plan?
    - Nie, nie jestem głupi. Pozwolisz, że pokażę ci co teraz dzieje się w twoim mieście? - Obraz oczu zmienił się w płonące zgliszcza, po których pałętali się żołnierze Surmiłły.
    - To nie jest prawda... Nie może być..
    - Ale będzie... Już niedługo... A teraz odpocznij... Spij... Śpij, dziecko... - W jego głosie było coś dziwnie melodyjnego, słodkiego, hipnotycznego. I to coś nakazywało jej zasnąć. Posłuchała tego. Bez zbędnego oporu. Ochoczo, niczym tabletki Leopoldyny... Leopoldyna... Tak brzmiała jej ostatnia myśl, zanim zasnęła.
  3. Kage-Sama
    Kage-Sama
    [Maszyna do żołnierzy z filmu...? Nika takich nie ogląda, dodaj, że to film Neta. Leo... Leo może być. Popraw tamto i APPROVED]
  4. serpens volucer
    serpens volucer
    [Z Leo to chodzi mi głównie żeby miała koszmary z Leo w roli główniej... Acz jak ją wprowadzić...]
  5. Nika_Mickiwicz1005
    Nika_Mickiwicz1005
    - Czy jaskinie zwykle są takie oślizgłe?
    - Raczej tak.
    - Ale dlaczego?
    - Bo są jaskiniami.
    - Właśnie! Gady są oślizgłe, a jaskinie powinny być suche!
    - Net błagam cię, nie chce mi się teraz tego tłumaczyć. - Felix Polon przeszedł wzdłuż jednej ze ścian. Ze zrezygnowaną miną spojrzał na przyjaciela.
    - Podtrzymuję konwersację, a ty się czepiasz. Czekaj, gdzie jest ten zerocośtamcośtam?
    - No stoi tam... - Felix nie dokończył myśli. Poczuł uderzenie, a potem... Potem była już tylko ciemność.


    ( W pierwszym założeniu miało to być porwanie ich przez Drake i wsadzanie do celi Niki. Ale... Cóż... Możecie poprowadzić to jak chcecie )
  6. Kage-Sama
    Kage-Sama
    [Drake jest chyba dobry... Więc cela Niki to trochę nie to... Acz... Jak dla mnie APPROVED, choć przydałby się opis miejsca...]
Pokaż wyniki od 431 do 436 z 436
Strona 44 z 44 PierwszyPierwszy ... 34 42 43 44
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę