<

Koło fortuny(pomysłów)

  1. serpens volucer
    serpens volucer
    Chciałbym zaproponować, byśmy przeprowadzali co tydzień-dwa, losowanie pomysłów na to co się stanie indywidualnie z każdym zawodnikiem, np. SV wyląduje na ostrym dyżurze z powodu nieznanej choroby, KD wda się w bójkę na tle rasowym, Justi zostanie przemieniona w wampira na okres 10 h w wyniku omyłek z maszyną transformującą, etc. Wy wypisujecie pomysły, wyznaczamy losującego i on losuje, a potem realizujemy. Napiszcie: Co wy na to?
  2. FanNeta123
    FanNeta123
    Ale wylosowany musi się zgodzić na los, bo nie każdy chce, żeby coś złego się stało z jej postacią.
  3. serpens volucer
    serpens volucer
    W sumie wystarczy tylko zabronić dawania pomysłów typu: Efenowi odrąbuje kończyny, albo: Keitissa umiera od wystrzału artyleryjnego, ale to też.
  4. alexbobi
    alexbobi
    Miałem rpzez jakiś czas "urlop". Wyjaśni mi ktoś mniej więcej o co chodzi?
  5. serpens volucer
    serpens volucer
    Znaczy w kole fortuny? Piszemy w tym temacie pomysły na to co ma się stać z różnymi postaciami, a następnie końcem tygodnia ub dwóch odbywa się losowanie. O ile zaakceptujecie.
  6. Kolekcjoner dusz
    Kolekcjoner dusz
    Taa. Niech będzie .
  7. Keitissa
    Keitissa
    spoko. To kto losuje?
  8. serpens volucer
    serpens volucer
    Najpierw może podajmy propozycje.(termin składania minie w niedzielę o 15.00.)
    Moja propozycja(Pojedyncza, acz złożona):
    Podczas testów maszyny transformującej, projektu SV, robi się spore zamieszanie w wyniku którego, z efektem dziesięciogodzinnym, przemienieni zostają:
    - Keitissa, w stworzenie tej samej rasy co sfinks(zapomniałem jak się toto nazywało.)
    - Efen w smoka,
    - Justi w wampira
    - KD w elfa
    W szpitalu na czas nieokreślony lądują:
    - SV, z nieznaną chorobą objawiającą się:
    - Toczeniem się zielonej mazi wszystkich otworów ciała.
    - wymiotami
    - atakami padaczkowymi
    - ślepotą
    - wysokim stanem zapalnym
    - poważnymi problemami z oddychaniem
    - Bąblami na skórze
    - uwięzieniem wewnątrz własnej głowy
    - Możecie w czasie gry dodawać kolejne symptomy(No, dalej, dokopcie mi)
    - Thorg, w wyniku eksplozji innego urządzenia, spowodowanego zabawą Mjolnirem
    Bez zmian pozostają:
    - Sfinks
    - Aquil
    - Teasen.
  9. FanNeta123
    FanNeta123
    No, specjalista z MOPSu zatwierdza pomysł.
    Moja:
    W wyniku ataku za pomocą genetycznie zmutowanych frytkopomidorków spowodowanego przez BOC Keitissa uzależnia się od nowego przysmaku (czytać: frytki) a KD nabawia się lekkiej choroby jelit. SV zaczyna rozumieć, że BOC jest nie halo. Opcjonalnie.
  10. Keitissa
    Keitissa
    Frytkopomidorki?
    To może coś takiego:
    Na skutek dziwnego rozbłysku słonoczno-jakiegoś tam (tu wstawić jakieś mądrze brzmiące dziwne słowo) bohaterowie zamieniają się ze sobą ciałami. Kto z kim się zamienia jest do rozlosowania.
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę