<

Regulamin

  1. Natan
    Natan
    W związku z niszczeniem opowiadań, powstaje ten oto regulamin:


    1. Nieznajomość regulaminu nie chroni przed brakiem kary w wypadku występstwa.
    2. Nie wolno psuć opowiadania głupimi, bezsensownymi postami, które niszczą fabułę opowiadania. Dla przykładu post FanaNeta123: "Większa, czarna i ćwiekowana bomba spadła na Warszawę. Ale, niestety, bomba rządu uderzyła w sam środek Instytutu. IBN został zmieciony z powierzchni (i podpowierzchni) ziemi. To samo stało się we wszystkich światach alternatywnych. Nikt nie przeżył."
    2a.Można dać tragiczny wątek, np.: wojna międzyświatowa, ale rozkłada się go na wiele postów, dużo ciekawszych i nie daje się posta: "Nikt w żadnym świecie nie przeżył
    3. Zakończyć opowiadanie może tylko administrator (ja) lub ktoś za jego zgodą.
    4. Za popełnienie wykroczenia dostaje się od 1 do 5 punktów karnych.
  2. Natan
    Natan
    4a. Od 7 punktów karnych, na posty, które zawierają fragmenty opowiadania dłuższe niż 45 słów, narzucana jest Korekta. Trafia się wtedy na listę "Szarą listę"
    4b. Od 15 punktów karnych dostaje się limit postów w opowiadaniu dziennie. 6 postów. Poprzednia kara nadal obowiązuje (Korekta). Trafia się wtedy na "Ciemno-szarą listę"
    4c. Od 20 punktów karnych dostaje się bana na 10 dni, na pisanie w opowiadaniu. Trafia się wtedy na "Czarną listę".
    4d. W przypadku łamania kar bana dostaje się natychmiastowo, a jeżeli się już go ma wydłuża się go o 5 dni.
    4e. W przypadku łamania kar za nieprzestrzeganie kar wytacza się Ciężką Artylerię (Zarząd).
  3. Natan
    Natan
    4f. Wykroczenia i punkty karne:


    - Nadmierne spamienie w temacie, braki nawiasów przy pisaniu w postach o czymś co nie jest w fabule opowiadania, nadmierna ilość double-postów. - 1 punkt karny
    - Po raz pierwszy użyłeś - ciężkiego stopnia (za słowa typu: kurde, ja pindole, itp..., nie dostaje się punktów karnych) - 2 punkty karne
    - Po raz pierwszy zepsułeś fabułę opowiadania, używasz zbyt dużej ilości przekleństw, ciężkiego stopnia (nie jest to koszmar, ale to za dużo), po raz pierwszy obraziłeś innego piszącego - 3 punkty karne
    - Psujesz dość często (nie co chwilę) fabułę opowiadania, dość często obrażasz innych użytkowników, co chwilę przeklinasz (przekleństwa ciężkiego stopnia) - 4 punkty karne
    - Jesteś złem wcielonym, co chwilę psujesz fabułę opowiadania, nie ma chwili bez przekleństw ciężkiego stopnia, co chwilę obrażasz innych - 5 punktów karnych


    4g. Podpunkty do podpunktu 4f będą dodawane.
  4. Natan
    Natan
    5. Czasami można wytoczyć rozprawę użytkownikowi. Wszystko zależy od administratora. Przed rozprawą wszystkie role w sądzie są wybierane, itp...
    6. Użytkownik zawsze będzie sądzony sprawiedliwie


    Regulamin będzie poszerzany!!!


    Regulamin obowiązuje od godziny 18:22, 30 listopada, 2013r.!
  5. Natan
    Natan
    Szara lista:


    Ciemno-szara lista:


    Czarna lista:


    W postach poniżej można dawać swoje propozycje na punkty regulaminu, które będą przeze mnie rozpatrywane.
  6. Manfreed
    Manfreed
    (mam pytanie, czemu tu nic nie robimy?)
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę