<

Wybory na Orga/Admina/etcetera

  1. Kage-Sama
    Kage-Sama
    Ponawiam wybory na orga, bo skoro Nat usunął poprzednie, to nie ma co orgować, bo dowodów, prócz dobrej woli, ni ma. Stan głosowania:
    Keitissa - 1
    Serpens Volucer - 1
    FanNeta123 - 2
    Kage-Sama - 1
  2. Kage-Sama
    Kage-Sama
    A, przy okazji trza ustalić regulamin. Proponuję bany czasowe za nadmierne spamienie. W porywach do wykluczania z danych edycji IG. Kto jest za?
  3. serpens volucer
    serpens volucer
    Ech... A nie lepiej po prostu przywrócić tu wszystko z poprzedniego? Bo ten tego... Bez sensu teraz od nowa, skoro dopiero co wybraliśmy. I niech ktoś wywali stąd Natana.
  4. Kage-Sama
    Kage-Sama
    Zagłosować musimy. To nie tyrania jest. A głosowanie chcę tu mieć, by nikt się potem nie rzucał.
  5. FanNeta123
    FanNeta123
    Na siebie. Bum.
  6. Bigben
    Bigben
    To ten... Wybieram werble... Kage!
  7. Keitissa
    Keitissa
    Ok, przeto ja, jak że chyba wszyscy głosują inaczej niż w poprzedniej edycji-a także ze względu na wiadomość spamową- głosuję na serpa. Ale pod warunkiem, że w 2 igrzyskach odda prezia komuś innemu. Albo chociaż nie będzie zabijał trybutów, bo to preziowi nie przystoi.
  8. Kage-Sama
    Kage-Sama
    ...Yyy... To głosujesz na siebie, czy Serpa, bo już się pogubłam?
  9. Excepto
    Excepto
    Głosuję na Efena
  10. Keitissa
    Keitissa
    Bo moje posty to trzeba czytać między wierszami. Na serpa było, tako więc dogrywka.
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę