<

Organizacja

  1. Kage-Sama
    Kage-Sama
    Ok. Opo mam w Wordzie, ale jest to jakieś 37 stron, więc nie ma co tego tu wrzucać. Pomysł mam, że mejlem Wam wyślę, a fragi będziemy szrajbić w nowej dyskusji. Co Wy na to?
  2. Stempel
    Stempel
    OK, tylko może niech dojdzie więcej osób, tych, które pisały wcześniej żebyśmy mogli kontynuować w większym składzie.
  3. Kage-Sama
    Kage-Sama
    ZMIANA PLANU, OPKO KONTYNUUJEMY TUTAJ:
    http://forum.fnin.eu/showthread.php?...455#post120455
  4. serpens volucer
    serpens volucer
    Dobra, niechaj będzie. byle ktoś usunął dwójkę i posty natana z Kazimierzem.
  5. Natan
    Natan
    Nie, nie będziemy usuwać postów z Kazimierzem, tylko będziemy kontynuować i o Karze, Gryzaku itd..., i o Kazimierzu Wielkim, jego córce i berłokach, a tak przy okazji pamiętajcie, VIVE LA OPKO, nadal walczy!

    http://forum.fnin.eu/showthread.php?...e-opko-z-kosza
  6. Stempel
    Stempel
    Natan, nie walczy. Weź już sobie odpuść. Będziemy kontynuować w temacie, ale tak jak SV myślę, że bez tych fragów z Kazimierzem Wielkim.
  7. serpens volucer
    serpens volucer
    No, Natan, zostałeś przegłosowany.
  8. serpens volucer
    serpens volucer
    Proponuję ustalić jednolity regulamin opa i hierarchię opa, taka jaka jest w T&C2.
  9. Kage-Sama
    Kage-Sama
    Popieram. Jakieś pomysły?
  10. Natan
    Natan
    No nie chcę być ostatnim, najniżej na dole(jeżeli chodzi o taką hierarchię, a jeżeli nie to proszę wytłumaczcie mi), ja na razie walczę w Vive la opko, ale ok, nie wspominajmy o tym. A Kazimierz i wszystko z nim związane zaraz zniknie tylko dodam tam trochę dramaturgii.
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 49
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę