<

Konwersacja pomiędzy _Fninka_ i Kage-Sama

1. Kage-Sama
    Wysłane
  2. _Fninka_
    Najlepiej tu: julitaglodkowska@vp.pl
  3. Kage-Sama
    Pedeefik z RR, pierwszego IG i ZDFF mogę wysłać w każdej chwili. Tylko mejla zapodaj.
  4. Kage-Sama
    Hm... RR zawsze otwarte. Tylko trza się wpasować. A ZDFF... Jak ktoś ruszy, to i reszta pewnie zapoda.
  5. Kage-Sama
    RR ma już taką fabułę, że masakra... SF... Percy Jackson już daaawno zszedł z tapety i nikt prócz mnie nie wie co się tam dzieje... A ZDFF... Od niego zaczęłam tworzyć w opkach...
  6. Kage-Sama
    W RR. ZS jeszcze młode, zawsze możesz wbić... SF ma już takie zawiłości, że byś musiała wszystko przeczytać... ZDFF... To było opo... Ktoś mógłby je ruszyć... Do wyboru, do koloru
  7. _Fninka_
    Ale w którym opku?
  8. Kage-Sama
    Niedługo (i to bardzo) robimy przeskok naprzód o kilkanaście lat. Dobry moment na wbicie nowej postaci, jeżeli się zdecydujesz
  9. _Fninka_
    Yyy... A mogę się zastanowić? Mój największy problem jest taki, że większość rzeczy szybko mi się nudzi. Pomyślę nad tym.
  10. Kage-Sama
    Pisać byś mogła... Chyba. W sumie właśnie opka są tym, gdzie można się sprawdzić... Wbiłabyś do SF albo ZS... A potem by się zobaczyło...
Pokazuje wiadomości od 1 do 10 z 11
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę